Digitální kompakt
Kodak EasyShare Z7590
- Rozlišení snímače: 5 Mpx
- Velikost displeje: 2,2 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Kodak EasyShare Z7590?
„Kodak EasyShare Z7590“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 16.05.2006

Kodak EasyShare Z7590
Popis a parametry
Elektronická digitální zrcadlovka, rozlišení 5 Mpx, 10x optický zoom (38–380 mm), F 2,8–8, ISO 80, 100, 200, 400, 800, závěrka 16–1/1700, elektronický hledáček, LCD 2,2 in, paměťové karty SD/MMC, rozhraní USB, A/V výstup, rozměry 99,6 x 81,2 x 79,9 mm, hmotnost 350 g
- Elektronická digitální zrcadlovka
- rozlišení 5 Mpx
- 10x optický zoom (38–380 mm)
- F 2,8–8
- ISO 80, 100, 200, 400, 800
- závěrka 16–1/1700
- elektronický hledáček
- LCD 2,2 in
- paměťové karty SD/MMC
- rozhraní USB
- A/V výstup
- rozměry 99,6 x 81,2 x 79,9 mm
- hmotnost 350 g
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 5 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Možnost použít předsádkové čočky | Ano |
|---|
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 60 cm |
|---|---|
| Makro od | 12 cm |
| Počet AF bodů | 1 |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 3 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 800 |
| Rychlost sériového snímání | 2 sn./s |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,2 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 153000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 100 x 81 x 80 |
|---|---|
| Hmotnost | 400 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Kodak |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Kodak EasyShare Z7590












Komentáře