008672
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Kodak EasyShare ZD710
- Rozlišení snímače: 7,1 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 2 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Kodak EasyShare ZD710?
„Kodak EasyShare ZD710“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 08.07.2008

Kodak EasyShare ZD710
Parametry
Elektronická digitální zrcadlovka, rozlišení 7 Mpx, 10x optický zoom, ISO 80-1600, režimy Auto, P, A, S, M, LCD 2,0 palce.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 7,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 3072x2304, 2592x1944, 1800x1200, 3072x1728, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
Ostření
| Makro od | 12 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 5 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2 " |
|---|
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 5,3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 97,8 x 77,5 x 72,6 |
|---|---|
| Hmotnost | 280 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Kodak |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,032 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Kodak EasyShare ZD710












Komentáře
ZV
Baterie používám CR-V3 absolutně bez problému s velikou výdrží.
Zdeněk Vítek, 31. 12. 2016 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
DM
Dobrý den, například tyto.
Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 23. 4. 2015 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
MK
Dobry den. Mam stejny problem s bateriemi u kodak easyshare zd710 muze mi nekdo poradit, ktere tam opravdu vydrzi a vyfoti spoustu fotek. Nerad bych vyhodil penize za dalsi, ktere ho neutahnou. Dekuji.
Martin Kopf, 21. 4. 2015 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
j
Dobrý den
Po vložení baterí a zapnutí požaduje nastavit čas když čas nenastavíte nic se nestane měl by normálně vysunout objektiv
a být přpraven k použití baterie použít raději accu s kapacitou 2000 lépe 2500 mAh obyč. baterie to některé i nové vůbec nezvládají a rovnou naběhne signalizace vybitých baterií.
jiriklejna, 30. 7. 2014 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
DM
Dobrý den, jaké používáte baterie doporučím jiné než GP . Pokud to bude přetrvávat doporučím se obrátit na servis.
Prodejce Megapixel.cz, Dan Maxant, 16. 10. 2013 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
ZS
Mam 3 rokem ZD710 když dám do něj baterky tak to chce nastaveni, což by nevadilo ale když to chci nastavt, tak se foták automatiky vypne i když jsou tam nove baterky, nevite někdo co mam dělat nebo jakou baerku koupit aby fakt vydržela, pořidila sem si fotoaparát abych fotila maleho, ale nejde to dik za info za každou radu dík všem
Zděnka Svobodová, 15. 10. 2013 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 10. 3. 2011 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
MP5
Děkuji
Milan Praha 5, 9. 3. 2011 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 9. 2. 2011 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
M
Milan, 9. 2. 2011 |Kodak EasyShare ZD710 |Reagovat
Všechny dotazy (107)