Martin Weinpold, Komentáře k mým fotkám

Otevřít filtr ×

Filtrace

 • Pestřenka pruhovaná

  Pestřenka pruhovaná

  Reaguje na (3) | I já dávám hlas za celkem hodně neostrou fotku v kategorii makro/detail, a to proto, že vím, že tady chybí vhodnější kategorie k zařazení takového snímku (z téhož důvodu jsem několik svých výcvaků zařadil zcela nevhodně, nemaje tu správnou na výběr), možná proto, že mám "nízkou úroveň bezmyšlenkového konzumu", možná také proto, že i jsouc neostrá, přece mne něčím zaujala. Důvodně předpokládám, že příčina kladných ohlasů jiných diváků je více než podobná. Z tohoto úhlu pohledu se to možná ani Tobě nebude jevit tolik přeQapujícím.

  Jirka Černohlávek offline 14.07. 2018 02:04

 • Pestřenka pruhovaná

  Pestřenka pruhovaná

  "O letadélku Káněti" (líbí)

  Jirka Černohlávek offline 14.07. 2018 01:48

 • Pestřenka pruhovaná

  Pestřenka pruhovaná

  Reaguje na (2) | nemyslím, že jsou zde lidé v galerii bezmyšlenkový konzum a fotka na kterou odkazujete je asi opravdu provedena tak jak píšete, ale to nic nemění na tom že se ta fotka povedla a je supr. Ale tento snímek se opravdu nepovedl aspoň pro žánr makro/detail .

  Karel Fořt offline 13.07. 2018 11:51

 • Pestřenka pruhovaná

  Pestřenka pruhovaná

  Reaguje na (1) | žádné překvapení, jen běžně nízká úroveň bezmyšlenkovyho konzumu. Obdoba obdivu fake snímku, který není vůbec o momentu, protože tam byl dodaný ex post: https://www.megapixel.cz/foto/390509 (navíc ne zrovna zručně)

  Luděk Horáček offline 13.07. 2018 11:17

 • Pestřenka pruhovaná

  Pestřenka pruhovaná

  Pro mě je celkem překvapení kolik hlasů jsou schopni dát lidé za celkem hodně neostrou fotku v kategorii makro/detail. Kde hlavním a základním prvkem je ostrost.

  Karel Fořt offline 13.07. 2018 10:54

Martin Weinpold offline

Atraktivita: 46.5 %

Fotografií: 3

Sledován:

Fotografií týdne: 0

Komentářů autora: 0

Sledovaní autoři:

Uživatel zatím nesleduje žádné autory.

Sledován autory:

Zatím nejste sledován žádným autorem.

Sdílet autora

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím