myslim si, ze tady tomu trosku uskodil nejakej pokus o postproces na te postave .. je tam videt takovej jakoby obrys, jak to bylo obtahovany nejakym stetcem (asi kvuli dodge and burn) .. myslim, ze kdyz se Ondrej koukne na original obrazek (a ne tuhle zmenseninu), tak to tam jasne uvidi ... https://infophagia.com/dpecka/paste/Screen_636114.jpg .. tady na tom mininahledu ve zdejsi galerii to asi moc videt neni (me to ale prastilo do oci hned na prvni dobrou), v realu to ale fotku (alespon v tehle uprave) diskvalifikuje z moznosti si ji vytisknout metr na metr na stenu ..
Parádní vrcholovka.Počasí i světlo vyšlo moc hezky. Oceňuji, že se v batohu našlo místo na fotovýbavu. Při podobných výstupech je znát každé deko navíc :)
Martin Lukeš, 24. 01. 2023
Offline
Reaguje na (4) | Ahoj, sorry, tohle mě minulo. Dávat to tam už nebudu :)
Ondra Vacek, 19. 01. 2023
Offline
Pěkné foto!
Milan Raška, 19. 01. 2023
Offline
Huste Ondreji ... s prominutim ale ten link si strc za sedak ;) ... je to i v pravidlech .. odkazy na vlastni stranky a podpisy se zde nevedou
Joo tak ona asi třetina je lezení komými kosodřevinami, super dobrodrůžo, ale ten zbytek je nádherný lezení po vlastním. Když si pak k tomu člověk přidá tu srandu že se sestupuje o 20 km jinde než je auto, je to fakt adventure se vším všudy :) Reaguje na (1) |
Ondra Vacek, 16. 09. 2022
Offline
krasny ... lezl jsem v tyhle oblesti, uvazovali jsme o tyhle ceste, nakonec jsme ale lezli neco jineho, bylo to desne dlouhy a docela chodak ..
Komentáře k mým fotkám
Morning has broken
myslim si, ze tady tomu trosku uskodil nejakej pokus o postproces na te postave .. je tam videt takovej jakoby obrys, jak to bylo obtahovany nejakym stetcem (asi kvuli dodge and burn) .. myslim, ze kdyz se Ondrej koukne na original obrazek (a ne tuhle zmenseninu), tak to tam jasne uvidi ... https://infophagia.com/dpecka/paste/Screen_636114.jpg .. tady na tom mininahledu ve zdejsi galerii to asi moc videt neni (me to ale prastilo do oci hned na prvni dobrou), v realu to ale fotku (alespon v tehle uprave) diskvalifikuje z moznosti si ji vytisknout metr na metr na stenu ..
daniel pecka, 31. 01. 2023 Offline
To opravdu stojí za to!!!
Libuše Heulerová, 31. 01. 2023 Offline
...jj...to jsou ty odměny potom...👍
Aleš Neulinger, 31. 01. 2023 Offline
Sit & Be
Klobouček :)
Adam Mojžíšek, 24. 01. 2023 Offline
Martin Lukeš, 24. 01. 2023 Offline
Ahoj, sorry, tohle mě minulo. Dávat to tam už nebudu :)
Ondra Vacek, 19. 01. 2023 Offline
Pěkné foto!
Milan Raška, 19. 01. 2023 Offline
Huste Ondreji ... s prominutim ale ten link si strc za sedak ;) ... je to i v pravidlech .. odkazy na vlastni stranky a podpisy se zde nevedou
daniel pecka, 18. 01. 2023 Offline
Pecka!!!
Aleš Neulinger, 17. 01. 2023 Offline
paráda
Zdeněk Sleha, 17. 01. 2023 Offline
Round the corner | Vysoké Tatry
Martin Lukeš, 23. 12. 2022 Offline
Pěkný
Jan Fukal, 21. 01. 2022 Offline
vynikající
Josef Šálek, 21. 01. 2022 Offline
Perfektní
Jakub Novák, 20. 01. 2022 Offline
Parádní.
Petr Lavrenčík, 20. 01. 2022 Offline
Parádní snímek i s pohledem na Vidlový hřeben, Velký a malý Kežmarský štít.
Josef Bauer, 20. 01. 2022 Offline
parádní
Zdeněk Sleha, 19. 01. 2022 Offline
MISTY ISLAND
tenhle typ fotek je v takovehle "vselidove" galerii dost nevdecnej ...
daniel pecka, 28. 11. 2022 Offline
Spigolo Nord | Monte Agner
Joo tak ona asi třetina je lezení komými kosodřevinami, super dobrodrůžo, ale ten zbytek je nádherný lezení po vlastním. Když si pak k tomu člověk přidá tu srandu že se sestupuje o 20 km jinde než je auto, je to fakt adventure se vším všudy :)
Ondra Vacek, 16. 09. 2022 Offline
krasny ... lezl jsem v tyhle oblesti, uvazovali jsme o tyhle ceste, nakonec jsme ale lezli neco jineho, bylo to desne dlouhy a docela chodak ..
daniel pecka, 16. 09. 2022 Offline
ALPINE START
Pěkně je tam...
Evžen Siegl, 12. 09. 2022 Offline
pěkný snímek
Josef Bauer, 24. 08. 2022 Offline
BURNIN' | Monte Rosa masiv, Švýcarsko.
Pekne foto
marian šašala, 04. 09. 2022 Offline
Martin Lukeš, 31. 08. 2022 Offline
Moc pěkné.
Blanka Jedličková, 10. 08. 2022 Offline
fajnovka
Miroslav Chudoba, 10. 08. 2022 Offline
parádní zpracování
Zdeněk Sleha, 10. 08. 2022 Offline
Flowing Seceda
Martin Lukeš, 12. 08. 2022 Offline
The Mountain | Punta Sorapis, Dolomity, Itálie.
Martin Lukeš, 02. 08. 2022 Offline
First Light
Martin Lukeš, 28. 07. 2022 Offline
Kotel
Hezký!
Jirka Černohlávek, 12. 02. 2022 Offline
Swim
Zkusil bych to mozna bez toho nebe. Ten prepal to trochu "rozharal." Jen nazor.
František Kolský, 09. 02. 2022 Offline
Zlatý Prachov
Ty větvičky poněkud ruší(hlavně ty v obloze)
Aleš Neulinger, 27. 01. 2022 Offline
The Alpinist
Martin Lukeš, 27. 01. 2022 Offline
Gold | Walliské Alpy
Velmi pěkné
Jan Futera, 21. 01. 2022 Offline
To parádní světlo dalo vyniknout celé scenérii.
Josef Bauer, 21. 01. 2022 Offline
Morning shift | Breithorn Traverse
Pekne foto
marian šašala, 20. 01. 2022 Offline
Winter lines
Špica
Lukáš Kőtt, 19. 01. 2022 Offline
Prima
Rudolf Madarás, 19. 01. 2022 Offline
Skvělé, fotka musela stát hodně sil při vyšlapu nahoru. Stálo to za to!
Dominik Zavřel, 18. 01. 2022 Offline
Velmi pěkné
Jan Futera, 17. 01. 2022 Offline
parádní světlo, atmo a barvy
Jaroslav Moravec, 17. 01. 2022 Offline
nezvyklý záběr.Parádní
Zdenek Musil, 17. 01. 2022 Offline
parádní snímek
Josef Bauer, 17. 01. 2022 Offline
The Wave
Perfektne podmienky rano to musela byt radost!
Róbert Kučák, 16. 01. 2022 Offline
Ice Storm
fajnova fotka, ulahodila! Gratulujem Ondrej!
Róbert Kučák, 16. 01. 2022 Offline
Pekne foto
marian šašala, 15. 01. 2022 Offline
On the edge | Aiguilles Marbrées
Martin Lukeš, 14. 01. 2022 Offline
1 2
Předchozí Další
Zobrazit další