Reaguje na (1) | Dobrý den, předně díky za komentář. Fotka na první dobrou může působit, že se svým pojetím nehodí do kritérií „přátelské pouto“. Osobně jsem ale přesvědčený, že se sem hodí perfektně. Pes je ten nejlepší a nejvěrnější společník, nikdy vás nezradí, nikdy vás neopustí, vždy po boku, láska až za hrob. Přesně to z té fotky cítím. Obrovská rozlehlá krajina. Nikdo nikde. Přesto jde se mnou bok po boku.
Pavel Golasowski, 04. 04. 2023
Offline
Mě se to moc líbí nejen proto, že mám ráda minimalismus, ale i to, že pes se drží u svého člověka přestože je kolem tolik prostoru kde mohl by lítat sem tam. V tom vidím to pouto, že kráčí spolu a ne každý sám.
Komentáře k mým fotkám
Mordor pod horami
Jooo rodné město..
Jan Malysz, 03. 12. 2025 Online
Martin Lukeš, 02. 12. 2025 Offline
Ještě plamen na KKO chybí k dokonalosti 😄👍
David Sliž, 02. 12. 2025 Offline
Docela dobře zachyceno..
Fatty Lame Snorchelist, 01. 12. 2025 Offline
Malebné Meandry
PG
Všem vám moc děkuji! :)
Pavel Golasowski, 02. 05. 2023 Offline
Hezkýýý!!!
Jirka Černohlávek, 29. 04. 2023 Offline
Parádní
Pavel Dvořáček, 28. 04. 2023 Offline
Naplánovaná fotka a vyšlo to.
Zdeněk Kratochvíl, 28. 04. 2023 Offline
Super!!!
Vít Pavlíček, 27. 04. 2023 Offline
Skvělá.... námětem i provedením... tleskám 👏
Irena Brožová, 27. 04. 2023 Offline
The Last of Us
Výborná fotografie
Pavel Dvořáček, 14. 04. 2023 Offline
PG
Oooh díky díky :)
Pavel Golasowski, 04. 04. 2023 Offline
PG
Moc díky :)
Pavel Golasowski, 04. 04. 2023 Offline
PG
Děkuji! :)
Pavel Golasowski, 04. 04. 2023 Offline
PG
Dobrý den, předně díky za komentář. Fotka na první dobrou může působit, že se svým pojetím nehodí do kritérií „přátelské pouto“. Osobně jsem ale přesvědčený, že se sem hodí perfektně. Pes je ten nejlepší a nejvěrnější společník, nikdy vás nezradí, nikdy vás neopustí, vždy po boku, láska až za hrob. Přesně to z té fotky cítím. Obrovská rozlehlá krajina. Nikdo nikde. Přesto jde se mnou bok po boku.
Pavel Golasowski, 04. 04. 2023 Offline
Mě se to moc líbí nejen proto, že mám ráda minimalismus, ale i to, že pes se drží u svého člověka přestože je kolem tolik prostoru kde mohl by lítat sem tam. V tom vidím to pouto, že kráčí spolu a ne každý sám.
Květa Novotná, 31. 03. 2023 Offline
Martin Lukeš, 28. 03. 2023 Offline
pěkný minimalismus :-)
Roman Jaroš, 27. 03. 2023 Offline
Boží!
Daniela Urbanová, 25. 03. 2023 Offline
fotka skvela, do souteze ale asi ne ...
daniel pecka, 24. 03. 2023 Offline
Ranní Bled
Hezký
Josef Ducháč, 11. 12. 2021 Offline