Magazín

Produktové aktuality

Kompaktní řešení pro vlogy ve 4K: Canon PowerShot V10

Lucie VořechováAktualizováno: 23. 5. 2023 v 11:45 • Rubrika: Produktové aktuality

Kompaktní řešení pro vlogy ve 4K: Canon PowerShot V10

Buďte stále online s novým vlogovacím fotoaparátem PowerShot V10. Kromě malých rozměrů a nízké váhy vás zaujme i svými výstupy v rozlišení 4K a křišťálově čistým zvukem.

Obsah

Canon PowerShot V10

Nový kapesní fotoaparát all-in-one s rozlišením 15,2 Mpx a výklopným dotykovým displejem je to pravé pro váš YouTube kanál, sociální sítě nebo stream. Rozlučte se s rozmanitým příslušenstvím, protože novinka vám ve svém malém těle poskytne vše, co pro svůj vlog potřebujete.

Chci Canon PowerShot V10

Canon PowerShot | Megapixel

Canon PowerShot V10 vám umožní zachytit videa ve vysokém rozlišení 4K UHD, která můžete okamžitě sdílet se svými sledujícími přes aplikaci Canon Camera Connect ve vašem smartphonu, a být tak svým fanouškům pořád nablízku bez časové prodlevy.

Rozlučte se s editováním, kreativní filtry vám totiž umožní snadno a rychle vytvořit svůj jedinečný styl. A v případě, že vás trápí nedokonalosti pleti, oceníte i efekt vyhlazení pokožky, který vám dodá sebevědomí postavit se před integrovaný širokoúhlý objektiv 18 mm (19 mm při videu), jenž zaznamená vše, co v záznamu potřebujete mít.

Novinka od Canonu na cesty | Megapixel

Ovládání je snadné. Intuitivní průvodce, který se automaticky připojí přes Bluetooth, vám ulehčí obsluhu fotoaparátu a navede vás tou nejsnazší cestou pro ten nejlepší výsledek.  

Ať už natáčíte v tmavých prostorech nebo při velkém jasu, novinka si poradí se světelnými podmínkami a zajistí kvalitní výstup za každého počasí.

Dva stereofonní mikrofony v horní části kamery srozumitelně a jasně zaznamenají váš hlas, třetí mikrofon poslouží pro potlačení okolního hluku. V případě, že byste se vyskytli ve větrném prostředí, můžete nasadit větrnou clonu, která vám umožní lépe pracovat s problematickým větrem a okolním ruchem. Tato clona je součástí kitu pro pokročilou tvorbu. 

Za chůze a tvorby z ruky oceníte digitální stabilizaci, která eliminuje otřesy a poskytuje plynulé záznamy. A pro natáčení z jednoho místa využijete vícepolohový stojan s nastavením rozsahu -30° až -10° pro záznam z vysokého úhlu a 10° až 30° pro záznam z nízkého úhlu.

Kompaktní řešení pro vlog | Megapixel

Stále si nejste fotoaparátem jistí? Možná vás k jeho pořízení přesvědčí jeho neuvěřitelně kompaktní design a váha pouhých 211 g. Své zařízení tak můžete nosit v kapse, kabelce nebo malém batohu a mít ho tak vždy při ruce připravený k akci za každých podmínek. 

PowerShot V10 využijete také jako webcameru s jednoduchým plug and play připojením. V designu jsou k dispozici také porty HDMI a USB pro snadné přenosy do notebooku či počítače.

Představujeme novinku Canon PowerShot V10

Připravili jsme pro vás video, ve kterém zjistíte, pro koho je novinka Canon PowerShot V10 určená a jaké funkce nabízí: 

Sleva 20 % na předobjednávky

Doporučujeme vám si svůj nový vlogovací fotoaparát pořídit ve výhodném setu Vlogging Kit nebo Advanced Vlogging Kit. Jen do 15. 6. 2023 získáte na předobjednávky 20% slevu po zadání slevového kódu MENT20. Co tím získáte navíc? 

Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit

Pokud si pořídíte kit pro pokročilé vlogování, kromě malého all-in-one fotoaparátu získáte navíc příslušenství od SmallRig, se kterým Canon spojil síly.

Sada obsahuje Smallrig klec k připevnění kruhového světla nebo externího mikrofonu, napájecí kabel, měkké pouzdro, krytku objektivu, větrnou clonu a poutko na zápěstí.

Chci Advanced kit

Canon PowerShot V10 Vlogging Kit

Pokud upřednostníte základní kit, kromě klece naleznete v balení vše, co bylo zmíněno výše, tedy: napájecí kabel, měkké pouzdro, krytku objektivu, větrnou clonu a poutko na zápěstí.

Chci základní kit

Advanced Kit pro Canon PowerShot V10 | Megapixel

Vyměňte starý model za nový s výkupním bonusem až 20 %

Přineste nám svou starou funkční techniku a pořiďte si novou za nejlepší cenu. K výkupní částce obdržíte navíc až 20% bonus na nákup nového zařízení

Podívejte se v naší kalkulačce, kolik za svou stávající výbavu můžete obdržet:

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Canon | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.