Recenze Konica Minolta AF 50 /F 1,7
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Konica Minolta AF 50 /F 1,7 od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/320 s |
| Clona: | - |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 80 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/160 s |
| Clona: | 5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/80 s |
| Clona: | 7.1 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/160 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/640 s |
| Clona: | 14 |
| ISO: | 400 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/500 s |
| Clona: | 8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 1 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/1250 s |
| Clona: | 4.5 |
| ISO: | 125 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Tělo: - |
|

Představení Konica Minolta AF 50 /F 1,7
Představení Konica Minolta AF 50 /F 1,7
Parametry
Ostatní
| Značka | Konica Minolta |
|---|
