ID: 009130

Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro

Sháníte Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro?

„Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Popis výrobce

Tento univerzální, všestranně použitelný skener je perfektním zobrazovacím nástrojem pro profesionální fotografy, grafická a architektonická studia, konstrukční kanceláře, nakladatelství, lékařské instituty nebo vědecká a výzkumná pracoviště. Skener umožňuje pohodlně převádět na digitální obrázky špičkové profesionální kvality jak negativy tak i diapozitivy formátu 35 mm a 120/220 (střední formát). Doplňková sada Multi Format Set umožňuje skenovat nestandardní podklady různých velikostí, např. 16mm filmy, filmy pro transmisní elektronové mikroskopy (TEM), mikrofilmy v mikroštítcích a diapozitivy z mikroskopů.

Maximální optické rozlišení 4800 dpi †1, které je nejvyšší v dané třídě přístrojů, umožňuje ve skeneru DiMAGE Scan Multi PRO skenovat nejrůznější filmy, od 35mm kinofilmů pro filmy středního formátu (120/220). Šestnáctibitová A/D konverze a dynamický rozsah denzit 4,8 (patří mezi nejvyšší v dané třídě) zaručují jemné podání barevných tónů a detailů v celém rozsahu od stínů až po jasy.

Programové vybavení skeneru DiMAGE Scan Multi PRO zaručuje kvalitní, flexibilní a jednoduché skenování. Software podporuje technologie Applied Science Fiction Digital ICE3™, které minimalizují povrchové defekty, obnovují barvy a redukují zrno filmu. Programové vybavení lze využít jako modul plug-in aplikace Photoshop pro počítače Macintosh, jako ovladač TWAIN pro Windows nebo jako samostatnou aplikaci pro obě uvedené platformy. Přenos rozsáhlých obrazových souborů do počítače je jednoduchý a rychlý, protože se využívá kabelů a rozhraní IEEE 1394 (FireWire) nebo Ultra SCSI. Skener DiMAGE Scan Multi PRO je všestranný přístroj navržený tak, aby vyhovoval i požadavkům profesionálů.

†1 Pro formáty větší než 35 mm je rozlišení 4800 dpi dosahováno interpolací v hlavním směru skenování.

Charakteristické vlastnosti

  • Maximální rozlišení 4800 dpi
  • 16bitový A/D převodník
  • Dynamický rozsah 4,8
  • Různé formáty filmu
  • Digital ICE3™ - propracované technologie digitálního zdokonalení obrazu
  • Rozhraní IEEE 1394 (FireWire) a Ultra SCSI
  • Programové vybavení pro ovládání profesionálního skenování
Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím