ID: 009130

Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro

  • Značka: Konica Minolta

Sháníte Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro?

„Konica Minolta DiMAGE Scan Multi Pro“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Parametry a popis

Tento univerzální, všestranně použitelný skener je perfektním zobrazovacím nástrojem pro profesionální fotografy, grafická a architektonická studia, konstrukční kanceláře, nakladatelství, lékařské instituty nebo vědecká a výzkumná pracoviště. Skener umožňuje pohodlně převádět na digitální obrázky špičkové profesionální kvality jak negativy tak i diapozitivy formátu 35 mm a 120/220 (střední formát). Doplňková sada Multi Format Set umožňuje skenovat nestandardní podklady různých velikostí, např. 16mm filmy, filmy pro transmisní elektronové mikroskopy (TEM), mikrofilmy v mikroštítcích a diapozitivy z mikroskopů.

Maximální optické rozlišení 4800 dpi †1, které je nejvyšší v dané třídě přístrojů, umožňuje ve skeneru DiMAGE Scan Multi PRO skenovat nejrůznější filmy, od 35mm kinofilmů pro filmy středního formátu (120/220). Šestnáctibitová A/D konverze a dynamický rozsah denzit 4,8 (patří mezi nejvyšší v dané třídě) zaručují jemné podání barevných tónů a detailů v celém rozsahu od stínů až po jasy.

Programové vybavení skeneru DiMAGE Scan Multi PRO zaručuje kvalitní, flexibilní a jednoduché skenování. Software podporuje technologie Applied Science Fiction Digital ICE3™, které minimalizují povrchové defekty, obnovují barvy a redukují zrno filmu. Programové vybavení lze využít jako modul plug-in aplikace Photoshop pro počítače Macintosh, jako ovladač TWAIN pro Windows nebo jako samostatnou aplikaci pro obě uvedené platformy. Přenos rozsáhlých obrazových souborů do počítače je jednoduchý a rychlý, protože se využívá kabelů a rozhraní IEEE 1394 (FireWire) nebo Ultra SCSI. Skener DiMAGE Scan Multi PRO je všestranný přístroj navržený tak, aby vyhovoval i požadavkům profesionálů.

†1 Pro formáty větší než 35 mm je rozlišení 4800 dpi dosahováno interpolací v hlavním směru skenování.

Charakteristické vlastnosti

  • Maximální rozlišení 4800 dpi
  • 16bitový A/D převodník
  • Dynamický rozsah 4,8
  • Různé formáty filmu
  • Digital ICE3™ - propracované technologie digitálního zdokonalení obrazu
  • Rozhraní IEEE 1394 (FireWire) a Ultra SCSI
  • Programové vybavení pro ovládání profesionálního skenování
Ostatní
Značka: Konica Minolta

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím