Digitální kompakt Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!!

  • Rozlišení: 8 Mpx
  • Optický zoom: 3 x
  • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!!?

„Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Ultrakompakt, CCD 8 Mpx, 3x optický zoom, stabilizátor obrazu, LCD 2,5 in

Parametry a popis

První kompaktní digitální fotoaparát řady „X“ s 8 megapixelovým snímačem CCD, funkcí Anti-Shake a luxusním provedením, který Vám hladce padne do dlaně

Ve snaze vytvořit „digitální fotoaparát nejvyšší úrovně, pokud jde o kvalitu obrazu, funkce, design a velikost” vyvinula společnost Konica Minolta fotoaparát DiMAGE X1. Nová X1 vznikla fúzí nejlepších fotografických technologií společnosti Konica Minolta a útlého designu digitálních fotoaparátů řady DiMAGE X, a proto nabízí neobyčejně skvělé obrázky a větší volnost pro vlastní vyjádření.

DiMAGE X1 je fotoaparátem skutečně výrazné výkonnosti. Využívá snímač CCD typu 1/1,8 palce s 8 megapixely – nejvyšším rozlišením, které je nyní dostupné u kompaktních digitálních fotoaparátů. DiMAGE X1 má zabudovaný nově vyvinutý optický systém, který umožňuje plně využít toto úžasné rozlišení, a také CxProcess™ III, špičkovou technologii pro zpracování obrazu, vyvinutou společností Konica Minolta, vykreslující snímky tak přirozeně, jak je vidíte vlastníma očima.

Ve fotoaparátu DiMAGE X1 je poprvé v modelové řadě X použit systém Anti-Shake, který pomáhá omezovat projevy otřesů a chvění fotoaparátu a zaručuje čisté, nerozmazané snímky scén, které by jinak bylo obtížné exponovat z ruky, např. v místnostech nebo při nedostatečném osvětlení. Na rozdíl od modelových řad A a Z se fotoaparát DiMAGE X1 může pochlubit nově vyvinutým systémem Anti-Shake, který doplňuje optiku s lomenou optickou dráhou a umožňuje další miniaturizaci těla přístroje. Nový systém Anti-Shake zajišťuje bezkonkurenční stabilizaci obrazu a pomáhá korigovat otřesy fotoaparátu v rozsahu odpovídajícím 3 expozičním stupňům (EV). Uplatňuje se při fotografování při nedostatečném osvětlení a expozičních časech kolem 1/6 sekundy v nastavení na širokoúhlý objektiv.

Fotoaparát DiMAGE X1 je vybaven nově vyvinutým „nevysouvajícím se“ objektivem s trojnásobným optickým zoomem s rozsahem ohniskových vzdáleností 7,7 až 23,1 mm (odpovídá 37 až 111 mm pro 35 mm formát) a světelností f:3,5 až f:3,8, který podporuje vysoké rozlišení snímače a umožňuje zachovat co nejútlejší tělo. Tento výjimečný optický systém umožňuje fotoaparátem DiMAGE X1 fotografovat záběry zblízka ve dvou režimech: Režim Auto Macro*1, v kterém pořizujete makrozáběry bez nutnosti přepínat režim snímání, a režim Super Macro, v kterém lze zachytit vzrušující makrosnímky ze vzdálenosti pouhých 5 cm.

Na zadní straně fotoaparátu DiMAGE X1 je umístěn velký zobrazovač LCD s úhlopříčkou 6,35 cm, vybavený funkcí podsvětlení Bright LCD, která umožňuje podle potřeby nastavit jas zobrazení stisknutím jediného tlačítka. Zobrazovač LCD je také vybaven ochranným akrylátovým krytem, který usnadňuje čistění.

V designových prvcích fotoaparátu DiMAGE X1 se skrývá velká výzva pro uživatele, kteří si cení nejen úžasného výkonu, ale také sofistikovaného provedení. Útlé, kovové eleganci fotoaparátu lze jen stěží odolat. Jemné, zaoblené hrany hladce padnou do dlaně a usnadní používání fotoaparátu a dodají pocit důvěrné znalosti a pohodlí.

Fotoaparát DiMAGE X1 se dodává v několika barevných kombinacích. Ve stříbrném provedení se slučuje futuristický, propracovaný vzhled s luxusním saténovým povrchem, které dokonale doplňují elegantní, na dotek příjemné rysy fotoaparátu DiMAGE X1. Modely dostupné v červené a černé se mohou pochlubit lesklým, zrcadlovým povrchem, který ve vás vyvolá obdiv, kdykoliv se na něj podíváte, a touhu jej přeleštit.

Fotoaparát DiMAGE X1 je také prvním digitálním fotoaparátem z produkce společnosti Konica Minolta, který je dodáván s praktickým, víceúčelovým stojánkem, umožňujícím fotoaparát snadno a rychle připojit k televizoru nebo počítači. Akumulátor fotoaparátu lze nabíjet dvěma způsoby.
*1 Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 10 cm při širokoúhlém objektivu a 40 cm při teleobjektivu

Charakteristické vlastnosti fotoaparátu

  • Snímač CCD typu 1/1,8 palce, s 8 megapixely, zachycující snímky v jemném, velmi vysokém rozlišení
  • Nově vyvinutý, kompaktní systém Anti-Shake pro čisté, nerozmazané snímky
  • Nový „plochý“ objektiv s trojnásobným optickým zoomem, který se nevysouvá ani při změně ohniskové vzdálenosti
  • Technologie zpracování obrazu CxProcess™ III od společnosti Konica Minolta, reprodukující snímky tak čisté a přirozené, jak je vidíte vlastníma očima
  • Velký zobrazovač LCD s úhlopříčkou 6,35 cm, zajišťující čisté zobrazení i při jasném světle
  • Velmi útlé a elegantní tělo s luxusním zpracováním, příjemným na pohled
  • Víceúčelový stojánek, nabízející ideální připojení k počítači a televizoru

Vlastnosti

Bezkonkurenční rozlišení mezi kompaktními digitálními fotoaparáty
Fotoaparát DiMAGE X1 disponuje snímačem CCD typu 1/1,8 palce s přibližně 8 300 000 pixely, což je v současné době (červen 2005) nejvyšší dostupné rozlišení v třídě kompaktních digitálních fotoaparátů. Fotoaparát DiMAGE X1 umožňuje pořídit snímky s až 3264 × 2448 pixely, poskytující ostrý a detailní obraz, vhodný pro tisk zvětšenin formátu až A3.

Rozměry fotoaparátu DiMAGE X1 jsou opravdu kapesní. S využitím technologie lomené optické dráhy ovlivňuje tloušťku fotoaparátu především velikost snímače CCD. Útlé a kompaktní rozměry snímače CCD fotoaparátu DiMAGE X1 umožňují dosáhnout profilu 19,5 mm, poprvé pod 20 mm pro model řady X.

Technologie zpracování obrazu CxProcess™ III, vyvinutá společností Konica Minolta
Pro dosažení optimální kompatibility s novou optikou a snímačem CCD typu 1/1,8 palce a s 8 megapixely využívá fotoaparát DiMAGE X1 špičkovou technologii zpracování obrazu CxProcess™ III, vyvinutou společností Konica Minolta. V této kombinaci je X1 schopná reprodukovat snímky tak čistě a přirozeně, jak se fotografovaná scéna jeví vašim očím. Na výtiscích, které lze pořídit i bez použití počítače, si budete moci vychutnat skutečné barvy a tóny fotografované scény.

Zcela nový typ systému Anti-Shake
Model DiMAGE X1, jako první v modelové řadě X, nabízí systém Anti-Shake, usnadňující pořízení čistých, ostrých snímků scén, které se obvykle jen obtížně fotografují z ruky. Systém Anti-Shake, nabízející nebývalou stabilitu, umožňuje fotografovat s expozičním časem delším až o 3 expoziční stupně (EV). Fotoaparátem lze proto ideálně fotografovat z ruky širokoúhlé záběry v místnostech s nedostatečným osvětlením nebo po západu slunce s expozičním časem 1/6 sekundy. Například v tmavém prostředí, osvětleném jen svící nebo žárovkou, můžete fotografovat bez blesku a zachovat atmosféru scény.

Narozdíl od fotoaparátů DiMAGE řady A a Z, které používají systém Anti-Shake s mechanizmem posuvu snímače CCD, nový systém Anti-Shake fotoaparátu DiMAGE X1 naklání celou optickou jednotku, spojenou se snímačem CCD. Je navržen jako ideální doplněk pro optiku fotoaparátu DiMAGE X1 s lomenou optickou dráhou, která umožňuje zachovat kompaktní a tenkou konstrukci těla fotoaparátu.

Oba systémy Anti-Shake, vyvinuté společností Konica Minolta, jak nový ve fotoaparátu DiMAGE X1, tak ten s mechanizmem posuvu snímače CCD, umožňují dosáhnout nerozmazaných snímků, aniž by hýbaly některou konkrétní čočkou objektivu. Jinými slovy, tyto systémy umožňují dosáhnout nerozmazaných snímků, aniž by snížily výkonnost optimálně navrženého objektivu. Naše systémy Anti-Shake reprezentují vrchol našeho zasvěcení fotografickým technologiím.

Nově navržený „nevysouvající se“ objektiv s 3× optickým zoomem
Aby bylo možné do fotoaparátu DiMAGE X1 zabudovat snímač CCD typu 1/1,8 palce a zároveň zachovat tělo tak útlé, jak jen to je možné, je fotoaparát vybaven nově navrženým, nevysouvajícím se objektivem s trojnásobným optickým zoomem. Tento nový systém dosahuje ohniskových vzdáleností 7,7 až 23,1 mm (ekvivalent 37 až 111 mm pro 35mm kinofilm) a světelnosti od f:3,5 do f:3,8.

Fotoaparát DiMAGE X1 dále disponuje režimem Super Macro. S touto úžasnou funkcí a objektivem nastaveným na široký úhel se můžete přiblížit k fotografovanému objektu na 5 cm (od objektivu) a zachytit živé, úžasné záběry zblízka, vyplňující celý snímek. Fotografování v režimu Auto Macro (nejkratší zaostřovací vzdálenost v „normálním“ režimu je 10 cm při širokoúhlém objektivu a 40 cm při teleobjektivu), což je konvenční funkce všech fotoaparátů řady DiMAGE X, zjednodušuje rychlé zachycení snímků zblízka bez nutnosti přepínat režim snímání.

Velký, jasný zobrazovač LCD s úhlopříčkou 6,35 cm
Fotoaparát DiMAGE X1 je vybaven velkým zobrazovačem LCD s úhlopříčkou 6,35 cm, který zaručuje jasné a přehledné zobrazení pro kompozici záběru a pro nabídky s nastavením. Funkce podsvětlení Bright LCD umožňuje nastavit 1,5× větší jas zobrazení, které bude dobře vidět i při jasném okolním světle. Stejně jako u fotoaparátů DiMAGE X50 a DiMAGE X60 je povrch zobrazovače LCD fotoaparátu DiMAGE X1 chráněn snadno udržovatelným akrylátovým krytem, který se snadno čistí.

Zaoblené, velmi útlé nablýskané tělo
Nepočítaje vyčnívající části má fotoaparát DiMAGE X1 rozměry pouhých 95 × 68 × 19,5 mm (š × v × h). Je to první model série X, jehož tloušťka je menší než 20 mm.

Dalším charakteristickým rysem modelu DiMAGE X1 je jeho sofistikovaný design. Návrháři vnesli své umělecké sklony do několika úspěšně zvládnutých klíčových koncepcí designu: 1) nový „moderní“ životní styl, inspirující uživatele považovat fotoaparát za více než jen nástroj pro pořízení snímků, 2) tělo s takovým designem, že neodoláte nejen tomu neustále se jej dotýkat a nosit, ale také si je neustále prohlížet, 3) minimalistický přístup, který doplňuje čistý a elegantní vzhled, 4) extravagantní přístup při začleňování pokročilých technologií a 5) smysl pro moderní luxus, vyjádřený výrazně kultivovaným zpracováním fotoaparátu.

Elegantně zaoblený tvar fotoaparátu DiMAGE X1 vystavuje na obdiv útlý, kovový půvab, který budete chtít držet v rukou. Zaoblené hrany hladce padnou do dlaně a dodají pocit důvěrné znalosti a pohodlí.

Ve stříbrném provedení se slučuje futuristický, propracovaný vzhled s luxusním saténovým povrchem, které dokonale doplňují elegantní, na dotek příjemné rysy fotoaparátu DiMAGE X1. Modely dostupné ve vínově červené a černé se mohou pochlubit lesklým, zrcadlovým povrchem, který ve vás vyvolá obdiv, kdykoliv se na něj podíváte, a touhu jej přeleštit.

Víceúčelový stojánek nabízí ideální propojení s počítačem nebo televizorem
DiMAGE X1 je prvním digitálním fotoaparátem Konica Minolta v historii, který se dodává s vlastním, praktickým víceúčelovým stojánkem. Stojánek bezvadně sleduje hladké linie fotoaparátu DiMAGE X1, eliminuje nepohodlnou změť různých propojovacích kabelů a zajišťuje rychlé a jednoduché propojení pro načítání snímků a jejich přímé zobrazování na monitoru počítače nebo na televizoru. Víceúčelový stojánek pro DiMAGE X1 slouží také jako nabíječ akumulátoru, který může být buď ve fotoaparátu nebo může být vložen samostatně. Fotoaparát můžete do stojánku vložit tak, že zobrazovač LCD bude směřovat k vám, a bude tedy sloužit jako prohlížeč obrázků.

Další charakteristické funkce

Digitální kreativní programy
Fotoaparát DiMAGE X1 ulehčuje pořizování čistých, kvalitních snímků s využitím sedmi Digitálních kreativních programů, které nabízejí nastavení připravené pro typické fotografické scény: Portrét, Krajina, Západ slunce, Super Makro, Noční portrét, Noční scéna a Text. Stačí jednoduchým postupem zvolit program nejlépe vyhovující fotografickým podmínkám a DiMAGE X1 v okamžiku zvolí optimální nastavení pro transformování jakýchkoliv speciálních momentů v nádherné památky.

Série snímků velmi vysokou rychlostí
V režimu Série snímků UHS se exponují snímky o velikosti 640 × 480 pixelů rychlostí až 10 snímků za sekundu při libovolném nastavení kvality snímku. Tento režim je ideální pro zachycení pomíjivých akcí, např. tenisového podání nebo golfového švihu. Kromě toho se v režimu Progresivní snímání UHS ukládají snímky z poslední 1,5 sekundy před uvolněním tlačítka spouště závěrky (až 15 snímků velikosti 640 × 480). To znamená, že nikdy nezmeškáte svou příležitost při fotografování rychlých sportovních akcí.

Videosekvence s vysokým rozlišením (VGA), vylepšené systémem Anti-Shake
Fotoaparát DiMAGE X1 nabízí, jako první v historii modelové řady X, záznam plynulých, ozvučených videosekvencí s vysokým rozlišením VGA (640 × 480 bodů). Fotoaparát kombinuje technologii Anti-Shake s automatickým zaostřováním a zajišťuje neobyčejně čisté zobrazení. Při záznamu si dokonce můžete trojnásobným optickým zoomem přiblížit sledovanou akci, aniž by došlo ke ztrátě kvality obrazu. Fotoaparát DiMAGE X1 zaznamenává videosekvence ve formátu JPEG (MOV), který je kompatibilní s aplikací QuickTime™ pro přehrávání videosekvencí na počítači.

Dodávaný, jednoduše použitelný software

DiMAGE Master Lite
Tento software vyvinutý společností Konica Minolta pro zobrazování a úpravu snímků umožňuje provádět
rozsáhlé úpravy snímků, potvrzovat informace v hlavičce Exif uložené při záznamu snímků a nastavovat
shodu barev.

Kodak EasyShare
Software pro správu snímků má intuitivní ovládání vhodné i pro naprosté začátečníky. Umožňuje snadno
vytvářet nádherné fotografie. Kromě toho umožňuje snadno a rychle sdílet oblíbené snímky s přáteli nebo
rodinou, vytvářet kompaktní disky s fotografiemi a připojovat fotografie k elektronické poště.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/1,8
Rozlišení: 8 Mpx
Typ snímače: CCD
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 3 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 37-111
Minimální ohnisková vzdálenost: 37 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 111 mm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1
Nejkratší expoziční čas: 1/1250
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 95 x 68 x 19,5
Hmotnost: 135 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Nastavte si hlídání bazaru přesně podle vás

Bazarové fotoaparáty


Bazarové objektivy (dle bajonetu)


Bazarové objektivy (dle ohniska)

Bazarové blesky (dle patice)

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Konica Minolta DiMAGE X1 stříbrná + SD 256MB karta zdarma!!! v bazaru

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím