ID: 009048

Digitální kompakt Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná

 • Značka: Konica Minolta
 • Rozlišení: 5 Mpx
 • Optický zoom: 12 x
 • Velikost displeje: 2 "

Sháníte Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná?

„Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná?

Začít s výkupem

Digitální EVF zrcadlovka, rozlišení 5 Mpx, 12x optický zoom (35–420 mm), Makro od 1 cm, F2,8–F4,5, závěrka 4–1/1000 s, ISO 50, 100, 200, 320, režimy P, A, S, M, stabilizátor obrazu, elektronický EVF hledáček + LCD 2 in, rozhraní USB 2.0, A/V výstup, karty SD, rozměry 109 x 80 x 84 mm, hmotnost 340 g Produktová sekce: Digitální kompakty Konica Minolta

Parametry a popis

Výkonný digitální fotoaparát s 5megapixelovým snímačem CCD, systémem stabilizace obrazu Anti-Shake, 12× optickým „Mega Zoomem“, nejrychlejším systémem automatického zaostřování v dané třídě*1 Rapid AF a velkým (úhlopříčka 5,1 cm) a přehledným zobrazovačem LCD

Fotoaparát DiMAGE Z5 je špičkový všestranný digitální fotoaparát, nabízející 12× optický Mega Zoom, patentovaný systém Anti-Shake, snímač CCD s 5 miliony pixelů, celkově rychlou odezvu v čele se systémem automatického zaostřování Rapid AF a velký zobrazovač LCD (úhlopříčka 5,1 cm), na kterém vše uvidíte jasně a čistě. Všechny tyto vlastnosti v kombinaci zajišťují, že Vám neunikne žádná fotografická příležitost a že Vaše fotografované objekty budou zvěčněné na velkých, nádherných a ostrých snímcích.

12× optický zoom fotoaparátu DiMAGE Z5 a 4× digitální zoom v kombinaci dávají celkový 48× zoom. Fotoaparát DiMAGE Z5 je vybaven stejným patentovaným systémem Anti-Shake stabilizujícím obraz pohybem snímače CCD, který vyvinula společnost Konica Minolta, jakým jsou vybaveny špičkové fotoaparáty Dynax 7D a DiMAGE A200. Systém je obzvláště účinný při velkých ohniskových vzdálenostech. Umožňuje fotografům používat čtyř až osminásobně delší expoziční časy (2–3 expoziční stupně*2), než jaké by museli použít bez tohoto systému. Systém Anti-Shake také napomáhá dosažení ostrých snímků večerních nebo jiných nedostatečně osvětlených scén, které by jinak byly velmi pravděpodobně rozmazané kvůli dlouhému expozičnímu času. Systém Anti-Shake je zárukou ostřejších snímků i bez použití blesku nebo stativu.

S fotoaparátem DiMAGE Z5 Vám neunikne žádná příležitost k fotografování, protože je vybaven nejrychlejším systémem automatického zaostřování (Rapid AF) v dané třídě digitálních fotoaparátů, který je navíc doplněn prediktivním řízením zaostřování. Zaostřování trvá pouze cca 0,2 sekundy při nastavení na široký úhel a pouze cca 0,3 sekundy při nastavení na teleobjektiv. Takové časy jsou ideální jak pro statické, tak pro pohybující se objekty.

Fotoaparát DiMAGE Z5 má vše, co potřebujete pro pořizování vysoce kvalitních snímků: 5megapixelový snímač CCD, špičkový objektiv GT APO a patentovanou technologii zpracování obrazu CxProcess™ III, vyvinutou společností Konica Minolta, která zajišťuje, že snímky budou tak krásné a barevně stejné jako fotografovaná scéna.

Fotoaparát DiMAGE Z5 se může pochlubit velkým, přehledným zobrazovačem LCD s úhlopříčkou 5,1 cm. Orientace v nabídkách je na něm mnohem jednodušší a lépe na něm vidíte fotografovanou scénu.
Kromě rychlého systému automatického zaostřování Rapid AF má fotoaparát DiMAGE Z5 ještě rychlé uvedení do provozu, krátké zpoždění uvolnění závěrky, velmi rychlou sérii snímků (UHS), Progresivní snímání a zobrazovač LCD Real Motion, díky kterému je obraz plynulý. Všechny tyto funkce a vlastnosti umožňují fotografům zachytit jakýkoliv objekt bez ohledu na to, v jak prchavém a okamžitém momentu se nachází, a nezmeškat žádnou příležitost k fotografování.

Kromě nádherných statických snímků zachytíte s fotoaparátem DiMAGE Z5 také velmi kvalitní videosekvence ve vysokém rozlišení VGA, které vypadají stejně dobře jako obraz v televizi. Navíc se obraz videosekvencí nebude třást, protože i při pořizování videosekvencí se uplatní systém Anti-Shake.

Fotoaparát DiMAGE Z5 je i přes objektiv s 12× optickým zoomem a velkým zobrazovačem LCD kompaktní. S konstrukcí, která se dobře drží, a se zobrazovačem LCD, který je přehledný, získáte jisté uchopení a nerušený pohled na pořízené snímky.

Charakteristické vlastnosti fotoaparátu

 • 12× optický Mega Zoom a 4× digitální, tj. celkově 48×; doplněný systémem stabilizace obrazu Anti-Shake
 • Ve své třídě nejrychlejší systém automatického zaostřování Rapid AF*1 s Prediktivním řízením zaostřování
 • Vysoce kvalitní snímky s 5megapixelovým snímačem CCD, objektivem Konica Minolta GT APO a technologií zpracování obrazu CxProcess™ III
 • Videosekvence s vysokým rozlišením (VGA) a stabilním obrazem, které vypadají stejně jako televizní obraz
 • Snadné ovládání díky zobrazovači LCD s úhlopříčkou 5,1 cm, kompaktnímu tělu a rychlé odezvě fotoaparátu
 • Režim Super Makro pro fotografování objektů vzdálených 1 cm od objektivu
 • Možnost rozšíření ohniskových vzdáleností doplňkovým širokoúhlým konvertorem ZCW-300 na 26 mm

Vlastnosti

Neuvěřitelné celkové 48násobné zvětšení
Kombinace 12× optického zoomu se 4× digitálním zoomem umožnila dosáhnout celkového 48násobného zvětšení, ideálního pro zachycení velmi vzdálených scenérií nebo detailů sportovních událostí. Tento neuvěřitelný optický zoom je ekvivalentní rozsahu 35–420 mm objektivu fotoaparátu pro 35mm kinofilm. S digitálním zoomem fotoaparát dosahuje rozsahu ohniskových vzdáleností ekvivalentního 35–1680 mm pro 35mm kinofilm.

Systém stabilizace obrazu Anti-Shake s mechanizmem posuvu snímače CCD
Fotoaparát DiMAGE Z5 používá patentovaný systém stabilizace obrazu Anti-Shake posouvající snímačem CCD, vytovřený společností Konica Minolta, který je vhodný pro záběry pořizované teleobjektivem a při nedostatečném osvětlení. Systém Anti-Shake působí tak, že minimalizuje vliv otřesů fotoaparátu. Tím umožňuje použít expoziční časy čtyřikrát až osmkrát delší (2–3 expoziční stupně), než byste museli použít na fotoaparátech bez tohoto systému. DiMAGE Z5 Vás zbaví rozmazaných snímků, aniž byste museli zkrátit expoziční čas nebo zvýšit citlivost snímače, což jsou faktory, které zároveň zvyšují úroveň šumu ve snímcích. Metoda posuvu snímače CCD nevyžaduje žádné doplňkové korekční čočky jako optické mechanizmy stabilizace obrazu, takže tělo fotoaparátu DiMAGE Z5 zůstává kompaktní a lehké. Systém Anti-Shake fotoaparátu DiMAGE Z5 efektivně koriguje jemné otřesy, vznikající při stisknutí tlačítka spouště závěrky, a rozsáhlejší i pomalejší pohyby těla uživatele fotoaparátu.

Rapid AF je nejrychlejší systém automatického zaostřování ve dané třídě*1
Fotoaparát DiMAGE Z5 zaostří za pouhé 0,2 sekundy (průměrně) při nastavení na širokoúhlý objektiv a za pouhé 0,3 sekundy (průměrně) při nastavení na teleobjektiv. A v režimu Průběžného automatického zaostřování používá DiMAGE Z5 funkci Prediktivní řízení zaostřování, která umožňuje zachytit ostré snímky pohybujících se objektů – například dítěte běžícího s větrem o závod. Pokud jde o rychlé a spolehlivé automatické zaostřování, je fotoaparát DiMAGE Z5 jasně na špičce.

Fotoaparát DiMAGE Z5 nabízí také vyšší přesnost automatického zaostřování dosahovanou použitím 5bodového zaostřovacího pole. Jednotlivé body zaostřovacího pole se horizontálně překrývají, čímž jsou eliminovány chyby při automatickém zaostřování, které vznikají, když se fotografovaný objekt nachází mezi zaostřovacími body a způsobuje nesoulad v perspektivě.

5megapixelový snímač CCD zajišťující překrásné tištěné fotografie
Snímač CCD s 5 miliony pixelů, typu 1/2,5 palce, vytváří snímky plné detailů, vhodné pro tisk vysoce kvalitních zvětšenin velikosti až 21,7 × 16,3 cm při tiskovém rozlišení 300 dpi. Snímač je navíc vybaven filtrem primárních barev a zaručuje vysokou věrnost barev.

Objektiv Konica Minolta GT APO
Fotoaparát DiMAGE Z5 je vybaven výkonným objektivem, který podporuje snímače CCD se 5 miliony použitelných pixelů. Objektiv tvoří 13 elementů v 10 skupinách a zahrnuje také dvě skleněné čočky s anomální disperzí a dva asférické elementy, což je konstrukce přispívající k ostrosti a kvalitě snímků. Vícenásobné vrstvy na 14 površích čoček zajišťují minimalizaci závoje a vícenásobného zobrazení při všech ohniskových vzdálenostech. Pětisegmentová irisová clona vytváří nádherný, téměř kruhový efekt zatmívání obrazu.

Jedinečné detailní snímky díky technologii CxProcess™ III
Fotoaparát DiMAGE Z5 je vybaven nejnovější evolucí technologie zpracování obrazu CxProcess™ III, kterou vyvinula společnost Konica Minolta. To znamená ještě vyšší rozlišení a schopnost zachytit ty nejnepatrnější detaily textur. Výsledné snímky budou tak přirozené jako samotné fotografované objekty.

Videosekvence kvalitní jako televizní obraz
Fotoaparát DiMAGE Z5 pořizuje ozvučené videosekvence v rozlišení VGA (640 × 480) při plynulé obrazové frekvenci 30 snímků za sekundu, které se kvalitou vyrovnají televiznímu obrazu. Můžete zvolit i záznam videosekvencí s menším obrazem. Při záznamu videosekvencí se využívá funkce Anti-Shake, takže obraz bude i při použití teleobjektivu stabilní. Režim Videosekvence XR (Extended Recording – Rozšířený záznam) umožňuje zaznamenat na paměťovou kartu SD videosekvence, jejichž délka je omezena jen kapacitou karty. Režim Noční videosekvence umožňuje pořídit záznam při velmi nedostatečném osvětlení. Funkce Uložení snímku z videosekvence umožňuje vybrat z videosekvence nejlepší záběry a uložit je jako statické snímky, a funkce Editace videosekvence umožňuje zbavit videosekvenci nepotřebných částí.

Velký (úhlopříčka 5,1 cm), přehledný zobrazovač LCD
Zobrazovač LCD s úhlopříčkou 5,1 cm fotoaparátu DiMAGE Z5 nabízí velký obraz, se kterým bude pořizování a prohlížení snímků a videosekvencí jednodušší, stejně jako orientace v nabídkách.

Přibližte se v režimu Super Makro k objektu až na vzdálenost 1 cm
Fotoaparát DiMAGE Z5 má pro úžasné záběry zblízka k dispozici dva režimy: Makro a Super Makro. Bez ohledu na to, který z nich zvolíte, zajistí špičková kvalita snímků, typická pro přístroje Konica Minolta, že záběry zblízka budou fantastické a působivé. V režimu Super Makro můžete objektiv přiblížit k fotografovanému objektu na vzdálenost pouhého 1 cm.

Zobrazovač LCD se zobrazením reálného pohybu
Fotoaparát DiMAGE Z5 disponuje zobrazovačem LCD Real Motion, jehož obraz je krystalicky čistý. Plynulé, realistické zobrazení pohybu na zobrazovači ideálně usnadňuje zachycování pohybujících se objektů.

Série snímků UHS (Ultra High Speed – Velmi rychlá série snímků)
S fotoaparátem DiMAGE Z5 zachytíte v režimu Série snímků UHS 20 snímků o velikosti 1024 × 768 rychlostí cca 10 snímků za sekundu. Tato funkce je praktická pro situace, kdy potřebujete zachytit a studovat svou techniku při souvislém pohybu, například při golfovém švihu či tenisového podání.

Progresivní snímání
V režimu Progresivní snímání uloží fotoaparát DiMAGE Z5 po uvolnění tlačítka spouště závěrky několik posledních pořízených snímků ze série – až 20 snímků o velikosti 1024 × 768, zachycených rychlostí průměrně 10 snímků za sekundu. Fotografujete-li tedy rychle se pohybující objekt, s využitím funkce Progresivní snímání jej zachytíte tehdy a tam, kde jej chcete mít. Tyto funkce jsou praktické pro zachycení sportovních akcí nebo pro záznam a zlepšení Vaší formy při trénování oblíbeného sportu.

Redukce šumu
Funkce umožní pořídit výjimečné noční snímky tím, že automaticky brání vzniku vad a zrnitosti, ke kterým dochází při použití delších expozičních časů.

Režimy expozice PASM a režimy měření expozice
Fotoaparát DiMAGE Z5 nabízí neuvěřitelné možnosti ovlivnění expozice. K dispozici jsou čtyři režimy: Programově řízená automatická expozice (P), Clonová priorita (A), Časová priorita (S) a Manuální expozice (M). Fotoaparát DiMAGE Z5 využívá tři režimy měření expozice: vícesegmentové, váhové se zdůrazněním středu a bodové. Při vícesegmentovém měření se pro určení expozice využívá 256 segmentů.

Automatický výběr digitálního kreativního programu
Funkce Automatický výběr digitálního kreativního programu automaticky vybírá nejvhodnější režim záznamu pro snímky. Kreativní programy Portrét, Sport, Krajina, Západ slunce a Noční portrét také můžete nastavit manuálně. Ať už zvolíte kreativní program manuálně nebo to necháte na automatice, vždy úplně jednoduše získáte krásné snímky.

Přizpůsobení funkce tlačítek
Tlačítku pro nastavení režimu činnosti blesku lze přiřadit ovládání dalších funkcí a zvýšit flexibilitu a pohodlí ovládání přístroje. To znamená, že pro změnu určitého nastavení, např. režimu záznamu, vyvážení bílé, režimu zaostřování, barevného režimu nebo citlivosti, můžete místo procházení nabídkami na zobrazovači LCD použít tlačítko pro nastavení režimu činnosti blesku.

Kompatibilita s technologií PictBridge*3
Zapomeňte na složité propojování s počítačem. Pořiďte rychle skvělé tiskové výstupy přímým připojením fotoaparátu DiMAGE Z5 k tiskárně kompatibilní s technologií PictBridge*3. Obrázky, které chcete vytisknout, můžete označit na zobrazovači LCD fotoaparátu DiMAGE Z5 a potom je okamžitě vytisknout.

Ergonomický design
Design fotoaparátu DiMAGE Z5 je moderní i vyspělý, a přesto známý, a přístroj se snadno používá. I když je vybaven 12násobným optickým zoomem a velkým zobrazovačem LCD s úhlopříčkou 5,1 cm, má hmotnost pouze 340 gramů. Snadno se přenáší a jednoduše se ovládá i naprostým nováčkům. Ergonomický tvar usnadňuje držení fotoaparátu nehybně i při záběrech s objektivem nastaveným na velkou ohniskovou vzdálenost.

Doplňkový širokoúhlý konvertor ZCW-300
Doplňková souprava širokoúhlého konvertoru Wide Converter Kit umožňuje zachytit na snímku mnohem širší scény. Objektiv pak má nejkratší ohniskovou vzdálenost 26 mm, která je ideální pro pořizování snímků architektonických prvků v místnostech i venku nebo pro fotografovaní panoramatických scenérií.

Kompatibilita s doplňkovými blesky
Fotoaparát DiMAGE Z5 je vybaven bleskem, který doslova prosvítí Vaše snímky. Když však vyžadujete ještě výkonnější blesky, přemýšlejte o zábleskových jednotkách společnosti Konica Minolta: Programový blesk 3600HS(D), 5600HS(D) nebo 2500(D). Všechny tyto neuvěřitelně univerzální a výkonné zábleskové jednotky jsou kompatibilní s fotoaparátem DiMAGE Z5.

*1 Stav k 20. listopadu 2004, pro digitální fotoaparáty s 5megapixelovým snímačem, vestavěným objektivem a s 10násobným nebo větším zoomem. Podle standardních testů společnosti Konica Minolta
*2 V závislosti na expozičních podmínkách.
*3 PictBridge je průmyslový standard vytvořený asociací Camera & Imaging Products Association (CIPA).


Počet efektivních pixelů 5 milionů
Snímač CCD Prokládaný, pracující v primárních barvách, typ 1/2,5 palce
Celkový počet pixelů: 5,2 milionu
Citlivost snímače Automatická a ekvivalentní ISO 50, 100, 200 a 320
Ohnisková vzdálenost 5,83–69,9 mm (odpovídá 35–420 mm pro 35mm kinofilm)
Konstrukce objektivu 13 elementů v 10 skupinách
Světelnost F2,8 až F4,5
Minimální zaostřovací vzdálenost Širokoúhlý objektiv: 0,6 m od přední části objektivuTeleobjektiv: 1,6 m od přední části objektivu
Minimální zaostřovací vzdálenost v režimu Makro   Super Makro Standardní Makro
Ohnisková vzdálenost 10,45 mm* Širokoúhlý objektiv Teleobjektiv
Od přední části objektivu 1 cm 10 cm 120 cm
* pouze při ohniskové vzdálenosti 10,45 mm
Maximální zvětšení 0,20× Ekvivalentní 1,2× pro 35mm kinofilm
Plocha krytá při maximálním zvětšení 31 × 23 mm
Typ hledáčku Elektronický: Typ 0,33 palce, celkem 114 000 pixelů
Zobrazovač LCD Barevný digitální zobrazovač TFT s úhlopříčkou 2“ (5,1 cm)
Celkový počet pixelů: cca 114 000
Automatické zesílení obrazu
Zorné pole Hledáček: cca 100%
Zobrazovač LCD: cca 100%
Dioptrická korekce –3 až +1 D
Vzdálenost výstupní pupily 16,9 mm
Závěrka Elektronická na snímači CCD a mechanická
Expoziční časy 1/1000 až 4 s
Systém automatického zaostřování Video AF
Zaostřovací pole Široké 5bodové zaostřovací pole
Bodové zaostřování s volbou zaostřovací oblasti
Zaostřovací režimy Automatické zaostřování jednotlivých snímků, Průběžné automatické zaostřování s prediktivním řízením zaostřování, Nepřetržité automatické zaostřování, Manuální zaostřování
Aretace zaostření Lehkým stisknutím tlačítka spouště závěrky
Systém Anti-Shake Stabilizace obrazu Anti-Shake mechanizmem posuvu snímače CCD
Volitelná uživatelem
Měření expozice Vícesegmentové
Váhové se zdůrazněním středu
Bodové
Vícesegmentové měření 256 segmentů
Režimy expozice Programově řízená automatická expozice, Clonová priorita, Časová priorita, Manuální expozice
Digitální kreativní programy Automaticky (Portrét, Sport, Krajina, Západ slunce, Standardní režim) Manuálně (Portrét, Sport, Krajina, Západ slunce, Noční portrét)
Korekce expozice +-2 EV v krocích po 1/3 expozičního stupně (EV)
Aretace expozice Lehkým stisknutím tlačítka spouště závěrky
Měření záblesků Předzábleskem TTL
Dosah blesku Širokoúhlý objektiv: cca 0,2–3,6 m od přední části objektivu
Teleobjektiv: cca 1,2–2,2 m od přední části objektivu
(Citlivost fotoaparátu: Auto)
Režimy činnosti blesku Automatický blesk, Automatický blesk s redukcí jevu „červených očí“, Vyrovnávací blesk, Synchronizace s dlouhými expozičním časy Automatický blesk není dostupný v režimu s expozice s clonovou prioritou, expozice s časovou prioritou a manuální expozice.Použití blesku lze zrušit sklopením vestavěného blesku
Doba nabíjení blesku Cca 7 sekund
Korekce expozice s bleskem +-2 EV v krocích po 1/3 expozičního stupně (EV)
Synchronizační čas blesku Všechny expoziční časy
Doporučené vnější blesky Automatické měření záblesků u Programových blesků 2500 (D), 3600HS (D) a 5600HS (D)
Režim série snímků - UHS (Ultra High Speed – Velmi rychlá série snímků): cca 10 snímků za sekundu (1024 × 768)
- Standardní série snímků: cca 2,2 snímku za sekundu
* Skutečná rychlost snímání se může lišit v závislosti na fotografovaném objektu a nastavení fotoaparátu
Průměrný počet snímků, které lze v jedné sadě zachytit v režimech série snímků:
Série snímků UHS
1024 × 768
Fine Max. 20 snímků
Standard
Economy
Standardní série snímků
  2560 × 1920 2048 × 1536 1600 × 1200 640 × 480
Fine 3* 4 6 38
Standard 6 9 17 122
Economy 8 18 38 143
  * Rychlost cca 2 snímky za sekundu při nastavení 2560 × 1920 Fine
*Skutečný počet snímků se může lišit v závislosti na fotografovaném objektu a nastavení fotoaparátu
Progresivní snímání Uloží několik posledních snímků ze série.Maximální počet snímků, které lze v režimu Progresivní snímání uložit:Max. 20 snímků (rychlostí cca 10 snímků za sekundu) o velikosti 1024×768
Stupňovaná expozice Tři snímky v krocích 0,3 nebo 0,5 expozičního stupně (EV)
Samospoušť Zpoždění cca 10 nebo 2 sekundy
Videosekvence Doba záznamu je závislá na kapacitě paměťové karty, velikosti obrazu a obrazové frekvenci.
Počet zaznamenávaných pixelů: 640 × 480 Fine, 640 × 480 Standard, 320 × 240 Standard
Obrazová frekvence: 15 snímků za sekundu, 30 snímků za sekundu
Zvuk: monofonní
Při záznamu lze použít optický zoom
Uložení políčka z videosekvence jako statického snímku
Editace videosekvencí
Noční videosekvence (automatický výběr nebo vypnuto)
Vyvážení bílé Automatické, Přednastavené (Denní světlo, Zatažená obloha, Žárovky, Zářivky, Blesk), Uživatelské
Úpravy snímku (DEC) Korekce kontrastu, Ostrost
Korekce kontrastu Tři úrovně (Nízká, Normální, Vysoká)
Nastavení ostrosti Tři úrovně (Nízká, Normální, Vysoká)
Barevné režimy Přirozené barvy (Natural Color), Živé barvy (Vivid Color), Černobílý (Black and white) a Sépie (Sepia)
Omezení šumu Dostupné (Automaticky)
Digitální zvětšení 4× (max.) v krocích po 0,2×
Jazyky nabídek Japonština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, čínština (zjednodušené znaky), italština a švédština
Funkce standardní kopie Kopíruje jednotlivé snímky nebo skupinu snímků na stejnou nebo jinou paměťovou kartu
Funkce E-mailová kopie Vytváří komprimovaný obrazový formát JPEG o velikosti 640 × 480 pro přenos
Vkládání časových údajů Rok/měsíc/den (formát lze změnit). Vkládání údajů lze vypnout
Přizpůsobení funkce tlačítka Funkci aktivovanou tlačítkem pro změnu režimu činnosti blesku lze změnit
Kvalita snímků Fine (Vysoká), Standard (Standardní), Economy (Ekonomická)
Počet zaznamenávaných pixelů (Statické snímky) 2560 × 1920, 2048 × 1536, 1600 × 1200, 640 × 4801024 × 768 v režimu Série snímků UHS a Progresivní snímání
Počet zaznamenávaných pixelů (Videosekvence) 640 × 480, 320 × 240
Formáty souborů JPEG, Motion JPEG (MOV): se zvukem. Kompatibilní s DCF 2.0. Kompatibilní s DPOF (podporováno tiskovými funkcemi ve verzi 1.1). Exif 2.2
Formáty názvů složek Standardní, Datum
Řízení tiskového výstupu Exif Print, PRINT Image Matching III, PictBridge
Paměťové médium Paměťové karty SD (Secure Digital), MultiMediaCard
Rozhraní pro počítač Přenos dat plnou rychlostí 12 Mb/s do počítače vybaveného rozhraním USB 2.0
Výstup videosignálu PAL, NTSC (volí se na fotoaparátu)
Napájení Čtyři napájecí články AA: Alkalické, NiMH
Životnost napájecích článků (Prohlížení snímků) Nepřetržité prohlížení: cca 240 min s alkalickými bateriemi
Životnost napájecích článků (Záznam snímků) Počet zaznamenaných snímků: cca 240Podle testů CIPA (s alkalickými bateriemi AA a paměťovou kartou SD)
Externí napájecí zdroj Stejnosměrné napětí 6 V, předepsaný síťový napáječ AC 11 (prodává se samostatně)
Rozměry 108,5 (š) × 80,0 (v) × 84,0 (h) mm
Hmotnost Cca 340 g bez baterií a paměťové karty
Provozní teplota 0–40 °C


Ostatní
Značka: Konica Minolta
Příslušenství v balení: Závěsný řemínek NS-DG7000, krytka objektivu (LF-243), krytka sáněk pro příslušenství SC-1000, AV kabel AVC-700, 16MB paměťová karta SD (Secure Digital), kabel USB USB-2, kompaktní disk s prohlížečem snímků DiMAGE Viewer, 4x AA alkalické baterie
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 5 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 2048x1536, 2560x1920, 640x480
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 12 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-420
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 420 mm
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 60 cm
Makro od: 1 cm
Počet AF bodů: 1
Možnost použít předsádkové čočky: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 320
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka / elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/1000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 2,2 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 114000
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
Rozlišení displeje: 114000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV
Rozlišení videa: VGA (640×480)
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 108 x 80 x 84
Hmotnost: 340 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Konica Minolta DiMAGE Z5 stříbrná

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím