Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma

Digitální zrcadlovka Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D

 • Formát snímače: APS-C
 • Rozlišení: 6,1 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 3 sn./s

Sháníte Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D?

„Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D?

Začít s výkupem

Digitální SLR zrcadlovka, 6,1 mil. pixelů, výměnné objektivy bajonet Minolta A, ISO 100–3200, režim Auto, P, A, S, M, vnitřní stabilizátor obrazu Anti-Shake, optický TTL hledáček + LCD 2,5in

Parametry a popis

Charakteristické vlastnosti

 • Velký CCD snímač 6 milionů pixelů
 • Integrovaný stabilizátor obrazu Anti Shake
 • Výměnné objektivy Minolta AF
 • Velký 2,5' LCD displej
 • Intuitivní obsluha převzatá z klasické zrcadlovky Dynax 7
 • Tělo z hořčíkové slitiny

Asociace redaktorských webů zabývajících se testováním digitální fototechniky, udělila zlatou medaili DIWA digitální zrcadlovce Konica Minolta Dynax 7D. Ocenění vzniklo na základě řady přesných testů provedených experty DIWA v různých zemích.

Kvalita snímků

Prvotřídní kvalita snímků
Fotoaparát DYNAX 7D je zázrak moderní technologie, ztělesňující více než stoletou zkušenost společností Konica a Minolta ve vyspělých optických technologiích, zpracování fotografií, systémech digitálních minilabů, měření světla, elektronice a přesných měřicích systémech. Každý prvek hraje důležitou roli v zachycování a vykreslování snímků s vysokým rozlišením, které ve zlomku sekundy vytvoří trvalou fotografickou vzpomínku.
Je to vysoký stupeň integrace technologií společnosti Konica Minolta, díky které se fotoaparát DYNAX 7D tak příjemně používá a díky které máte takovou radost při prohlížení výsledných snímků. Elementy, od snímače CCD s 6,1 miliony efektivními pixely po pokročilé ovládání zpracování a optimalizace snímků, pracují společně a zajišťují skutečně dech beroucí kvalitu snímků.

Velký, 6,1megapixelový snímač CCD pro úžasně detailní snímky
Snímač CCD s 6,1 milionu efektivních snímacích bodů sbírá data snímků s vysokým rozlišením, která potřebujete pro výtisky v profesionální kvalitě a bohaté na kvalitní detaily. Díky patentovanému low pass filtru Konica Minolta nabízí nízkou úroveň šumu ve snímcích a široký dynamický rozsah pro lepší detaily ve světlech a stínech.

Propracovaný obrazový procesor pro vyšší rychlost a kvalitu snímků
Vyspělý obrazový procesor se třemi oddělenými moduly pro zpracování výrazně zvyšuje kvalitu snímků, rychlost zpracování dat a reakcí fotoaparátu. Významně je snížen šum a rušení signálu a naopak je zvýšena kvalita snímků, protože moduly mohou provádět složité výpočty paralelně. To umožňuje použití extrémně komplikovaných algoritmů, aniž by byl zpomalen výkon. Nový procesor, navržen speciálně pro fotoaparát DYNAX 7D, využívá patentované technologie, které mu umožňují zvládnout velké množství obrazových dat, generovaných při vyšším rozlišení, a zaručuje takový zážitek z fotografování, který se vyrovná zážitku z používání rychlých jednookých zrcadlovek pro 35mm kinofilm.

CxProcess™ III - technologie zpracování snímku pro přirozenější barvy a textury
Exkluzivní technologie zpracování snímku CxProcess™ III optimalizuje barvu, sytost, ostrost hran a kontrast ve stínech a světlech a zajišťuje vykreslení barev tak, jak je vnímá lidské oko. Také potlačuje šum při použití dlouhého expozičního času a zaručuje bohaté detaily textur a prostorovou perspektivu pro dosažení živých, a přesto přirozených reprodukcí pleťových tónů, zatažené oblohy a dalších objektů s jemnou povrchovou strukturou.

Navržen pro maximalizaci přesnosti a ostrosti objektivů fotoaparátů DYNAX
Fotoaparát DYNAX 7D je zkonstruován tak, aby plně využil pokročilé optické technologie, použité v objektivech fotoaparátů řady DYNAX. Například asférické čočky snižují sférické aberace, které mohou zhoršit rozlišovací schopnost, zejména u objektivů s velkými průměry. Asférické elementy také umožňují objektivům dosáhnout nižších hmotností a kompaktnějších rozměrů, a poskytují vynikající kontrast dokonce i při nastavení nejnižšího clonového čísla. Skla s anomální disperzí (AD) také pomáhají vylepšit kontrast a jsou efektivní zejména při omezování chromatických aberací, které mohou vzniknout při fotografování výkonnými teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem. Společnost Konica Minolta byla také prvním výrobcem fotoaparátů, která použila vícenásobné vrstvy na svých čočkách. Této technologie je dnes použito v mnoha objektivech pro fotoaparáty DYNAX pro omezení závoje a "duchů".

Volba tří barevných režimů
Zvolit lze Natural (sRGB), Natural+ (sRGB) nebo Adobe RGB. Výchozí režim Natural poskytuje čisté barvy a jemné textury, zatímco režim Natural+ zvyšuje kontrast a zdůrazňuje stíny a režim AdobeRGB nabízí širší barevný gamut než sRGB.

Současný záznam snímku ve formátu RAW a JPEG
Současné ukládání dat snímku do formátu RAW a JPEG rozšiřuje možnosti následného zpracování snímků. Když uložíte snímek do obou formátů, můžete použít verzi JPEG pro rychlé ověření úprav, prováděných na snímku ve verzi RAW při vytváření konečného snímku, určeného pro výtisk v maximální kvalitě vhodné i pro zarámování a pověšení na zeď.

Anti Shake technologie

Řešení odvěkého problému
Bez ohledu na vyspělost fotoaparátu nebo umění fotografa může být jinak krásný snímek zničen otřesy fotoaparátu. Protože otřesy fotoaparátu jsou prostě realitou života - zejména při dlouhých expozičních časech nebo při použití výkonného teleobjektivu, teleobjektivu se zoomem či makroobjektivu. Občas můžete narazit na problém i při použití stativu. Ale ne vždy. I když s sebou máte šikovný stativ, situace může vyžadovat pohyblivost a svobodu, kterou máte jen při fotografování z ruky. A také může vyžadovat delší expoziční čas, protože zároveň zakazuje použití blesku. Prostě ať už byla fotografie znehodnocena z jakéhokoliv důvodu, teď je tu konečné řešení: systém Anti-Shake od společnosti Konica Minolta.

Neustále s informacemi
Praktický 5fázový indikátor v hledáčku neustále předává informace o aktivitě systému Anti-Shake. Je zobrazen v pravé části hledáčku a pouhým pohledem umožňuje ověřovat množství otřesů fotoaparátu.

Revoluční, do těla integrovaný mechanizmus posuvu snímače CCD od společnosti Konica Minolta
Co odlišuje systém Anti-Shake fotoaparátu DYNAX 7D od ostatních systémů, kompenzujících otřesy fotoaparátu, je jeho exkluzivní mechanizmus posuvu snímače CCD. Ten se skládá z velmi citlivých snímačů úhlové rychlosti a nového robustního mechanizmu SIDM (Smooth Impact Drive Mechanism), speciálně navrženého tak, aby plně vyhovoval velkému snímači CCD. Systém neustále a přesně posouvá snímačem CCD, čímž kompenzuje pohyby fotoaparátem. Je tak výkonný, že můžete fotografovat s expozičními časy o dva až tři expoziční stupně delšími, než bez tohoto mechanizmu. Takže i při nedostatečném osvětlení můžete dosáhnout čistých a ostrých snímků bez šumu, který se objeví po zvýšení citlivosti ISO. A protože je mechanizmus integrován přímo do těla fotoaparátu, funguje s každým originálním AF objektivem* pro fotoaparáty řady DYNAX - další velká výhoda.

Efektivní při všech ohniskových vzdálenostech
Pouze společnost Konica Minolta svým zákazníkům nabízí systém Anti-Shake - výkonnou ochranu před rozmazanými snímky v celém spektru objektivů. Ať už použijete jakýkoli typ objektivu* - teleobjektiv, širokoúhlý objektiv, objektiv se zoomem, makroobjektiv nebo standardní objektiv - fotoaparát DYNAX 7D analyzuje údaje o ohniskové vzdálenosti, aktuálním nastavení clony a zaostřovací vzdálenosti, aby mohl optimalizovat výkon systému Anti-Shake pro dosažení maximální úrovně ochrany.

* S výjimkou objektivu Dynax Macro ZOOM 3x-1x

Ochrana pro každou příležitost
Systém Anti-Shake může být v mnoha situacích klíčovým prvkem, určujícím rozdíl mezi dobrou fotografií a úžasnou fotografií. Pro snímky pořízené extrémním teleobjektivem nebo makroobjektivem je téměř nezbytností. Také ale poskytuje více možností při zachycování romantických portrétů, osvětlených jen svíčkou, měst za soumraku nebo umění v muzeích, kde je zakázáno používat blesk. Na rozdíl od systémů, které kompenzují pouze velmi rychlé otřesy, je systém Anti-Shake od společnosti Konica Minolta rovnocenně výkonný i při pomalejších pohybech.

Jednoduchá a intuitivní obsluha

Velký 2,5" (6,35 cm) LCD displej

Lepší pohled na lepší snímky
Velký displej (úhlopříčka 6,35 cm) a velmi kvalitní rozlišení (207 000 obrazových bodů) zobrazovače LCD usnadňují kontrolu detailů pořízených snímků. Zobrazovač je schopný zobrazit histogram živého snímku a také může zobrazit snímky s označenými oblastmi, které jsou podexponované nebo přeexponované, a urychlit jejich identifikaci. Navíc lze také souběžně zobrazit sérii snímků, pořízených funkcí stupňovaná expozice, a usnadnit si tak výběr toho nejlepšího snímku.

Praktický prohlížeč souborů
Praktická funkce Prohlížeč souborů, zobrazující náhledy šesti snímků, umožňuje zařazovat snímky do různých složek, umožňujících jejich rychlejší pozdější nalezení. A potřebujete-li rychle prohlédnout spoustu snímků, můžete přepnout do náhledového zobrazení a prohlížet náhledy 4, 9 nebo 16 snímků naráz.

Expoziční data a snadná navigace
V režimu záznamu snímků se na zobrazovači LCD objevují velké a snadno čitelné informace o aktuálním nastavení a expozičních hodnotách. Při natočení fotoaparátu pro fotografování na výšku se zobrazovač automaticky přepne do svislého zobrazení, a když přiložíte oko k hledáčku, zobrazovač LCD se automaticky vypne, aby šetřil energii akumulátoru. Fotoaparát je vybaven přehledným rozhraním, které okamžitě zpřístupňuje nejvyspělejší funkce a expoziční režimy fotoaparátu.

Snadno použitelné ovládací prvky a otočné přepínače
Fotoaparát DYNAX 7D je vybaven stejnými intuitivními a snadno použivatelnými ovládacími prvky, kterými si oceněný fotoaparát DYNAX 7 získal fotografy po celém světě. Dvojúčelové přepínače pro nastavení režimu expozice/snímání a korekce expozice/expozice s bleskem na horní části fotoaparátu budou všem uživatelům filmových jednookých zrcadlovek okamžitě povědomé, a poskytnou rychlý přístup k nejpoužívanějším funkcím. Také ovladač funkce Vyvážení bílé je výhodně umístěn na horní části fotoaparátu vedle madla. A pro širší možnosti při fotografování na výšku lze využít doplňkové Vertikální madlo, které navíc umožňuje použít další napájecí články pro napájení fotoaparátu, a které je vybaveno vlastním tlačítkem spouště závěrky a tlačítky aretace expozice a přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním.

Vysoce výkonná optika hledáčku
Ve spodní části hledáčku fotoaparátu DYNAX 7D se zobrazují nezbytné expoziční parametry, které poskytují informace potřebné pro rychlé provedení kreativních nastavení. S čočkami s vysokým indexem lomu a nízkým rozptylem, a vysoce kvalitním skleněným pětibokým hranolem nabízí hledáček krystalicky čisté zobrazení s 0,9x zvětšením, usnadňující rychlou přípravu záběru. Výjimečnou jasnost hledáčku také zajišťuje matnice Spherical Accute Matte, která usnadňuje ověření a úpravu zaostření, pokud je pro pořízení záběru použit teleobjektiv s malou světelností.

Vysoce odolné tělo ze slitiny hořčíku
Nosnou kostru z tlakového odlitku slitiny hořčíku tvoří čelní kryt a spodní stěna zajišťující spolehlivost a odolnost, které uživatelé jednookých zrcadlovek požadují. Vysoce kvalitní materiály a konstrukce jsou použity všude, a vnější kryt těla se vyznačuje propracovaným černým zpracováním, podobným kůži, které odpovídá vysokým výkonnostním standardům fotoaparátu.

Funkce a vlastnosti

Režimy automatického a manuálního zaostřování
Vysoce výkonný 9bodový systém automatického zaostřování
Vysoce výkonný systém automatického zaostřování fotoaparátu DYNAX 7D nabízí výjimečnou přesnost s 9 oddělenými snímači automatického zaostřování, pokrývajícími širokou oblast, která dává více možností pro kompozici záběru. Chcete-li si více pohrát se zaostřením snímku, vyzkoušejte přepínač na zadní straně fotoaparátu pro výběr zaostřovacího bodu - můžete vybrat kterýkoliv z devíti snímačů jako bodové zaostřování - zvolená zaostřovací oblast se označí překrytím červenou značkou v obraze v hledáčku.

Výjimečná rychlost a schopnost přesného zaostření pohybujících se objektů
Rychlé zpracování dat systému automatického zaostřování a pohonný systém objektivu zajišťuje okamžité zaostření a zvěčnění každého "magického momentu", což je hlavní účel jednookých zrcadlovek. Navíc systém automatického zaostřování nabízí vícerozměrové prediktivní automatické zaostřování se zobrazením zaostřovacího bodu s automatickým sledováním objektu. To využívá výkonné algoritmy pro výpočet rychlosti a směru pohybujících se objektů ve čtyřech směrech a výrazně zlepšuje přesnost zaostření při fotografování velmi rychlých akcí.

Režimy automatického a manuálního zaostřování
Čtyři zaostřovací režimy zajišťují optimální výkon v široké řadě situací. K dispozici jsou režimy AF-S pro automatické zaostřování jednotlivých snímků, AF-C pro průběžné automatické zaostřování a režim AF-A, který automaticky přepíná ze zaostřování jednotlivých snímků na průběžné zaostřování, pokud detekuje, že se fotografovaný objekt pohybuje. Kromě toho je fotoaparát DYNAX 7D vybaven stejnými ovládacími prvky automatického a manuálního zaostřování, jako fotoaparát DYNAX 7. Prakticky umístěné tlačítko AF/MF umožňuje okamžité přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním bez přerušení proudu informací o vzdálenosti do expozimetru fotoaparátu, systému Anti-Shake a systému ADI pro měření intenzity záblesku. Další funkce pro zaostřování, která je zejména užitečná při fotografování portrétů a makrozáběrů, je Přímé manuální doostřování. Po lehkém stisknutí tlačítka spouště závěrky v tomto režimu se ihned po aretaci automatického zaostření uvolní vnitřní spojka zaostřovacího mechanismu, a umožní manuálně zaostřovacím kroužkem jemně doostřit snímek. Tato kombinace výhod automatického zaostřování s kreativním ovlivněním podoby snímku při manuálním zaostřování umožňuje využít to nejlepší z obou režimů, aniž byste museli mezi nimi přepínat.

Optimální řízení expozice

Tři systémy měření expozice
Fotoaparát DYNAX 7D nabízí měření 14 voštinově uspořádanými segmenty, váhové měření se zdůrazněním středu a bodové měření. Měření 14 voštinově uspořádanými segmenty je obzvláště flexibilní a používá nový měřicí algoritmus pro zajištění nádherných snímků v situacích s velmi vysokým kontrastem nebo s protisvětlem. Korekci expozice, nabízející ještě větší ovlivnění konečné podoby snímku, lze nastavit v krocích po 0,3 nebo 0,5 EV.

Flexibilní expoziční režimy
Kromě režimů Clonová priorita, Časová priorita a Manuální expozice disponuje fotoaparát DYNAX 7D třemi programově řízenými režimy automatické expozice, které analyzují širokou řadu fotografických dat pro dosažení optimálních výsledků.

Inteligentní fotografování s bleskem díky systému měření ADI
Systém měření intenzity záblesku ADI (Advanced Distance Integration) je dostupný pouze s objektivy řady D pro fotoaparáty DYNAX. Porovnáním informací, získaných z kodéru vzdálenosti, vestavěného v objektivu, a dat získaných měřením předzábleskem, vypočítá systém ADI optimální nastavení expozice a jasu záblesku, potřebného pro dosažení perfektního snímku, a to i v případech, že fotografovaný objekt stojí před velmi tmavým, světlým nebo vysoce odrazivým pozadím.

Vestavěný blesk nebo dálkově ovládaný blesk
Fotoaparát DYNAX 7D podporuje fotografování s maximálním využitím blesků, a to jak s vestavěným bleskem, tak s externími zábleskovými jednotkami, např. Programovým bleskem 5600HS(D) a 3600HS(D), čímž umožňuje využít rychlé bezdrátové ovládání blesku, měření za objektivem (TTL), pozdní synchronizaci záblesku, fotografování odraženým zábleskem a pokročilé sestavy, rozmístěné mimo fotoaparát pro fotografování na profesionální úrovni.

Pokročilé řízení vyvážení bílé s nastavením teploty chromatičnosti
Nové přímé nastavení teploty chromatičnosti poskytuje rozsáhlou kontrolu na profesionální úrovni nad vyvážením bílé. Teplotu lze v krocích po 100 K nastavit v intervalu od 2500 K do 9900 K. Funkce nabízí výjimečnou, jemnou úpravu snímku při fotografování při složitém osvětlení. K dispozici je také 6 jemně laděných přednastavených hodnot, 3 hodnoty nastavitelné uživatelem a automatický režim.

Série snímků s vysokým rozlišením
Při vysokých rozlišení, které fotoaparát DYNAX 7D nabízí, se s každým snímkem ukládá velké množství dat. Normálně by to snížilo rychlost, při jaké může fotoaparát ukládat sériově pořizované snímky, protože data předešlého záběru musí být zpracována před tím, než se pořídí další záběr. Fotoaparát DYNAX 7D řeší tento problém použitím velkokapacitní vyrovnávací paměti a účinnějšího zpracování snímků. Výsledkem je, že s fotoaparátem je možno pořídit až 15 snímků* při vysoké rychlosti 3 snímků za sekundu a zachytit všechny "vzácné momenty", díky kterým jsou fotografie tak úžasné.

* Při kvalitě JPEG 3006x2000/Fine

Další vlastnosti

Zpoždění otevření závěrky po odklopení zrcátka
Zpožďuje uvolnění závěrky o 2 sekundy po odklopení zrcátka. Funkce je vhodná pro pořízení ostrých záběrů ze stativu.

Zone Matching
Rozšiřuje dynamický rozsah snímače CCD a upravuje korekční křivky, aby se nádherně zdůraznily světlé nebo tmavé oblasti snímku.

Režim Extra Fine
Režim používá formát JPEG s komprimací dat 1 : 2,5 dosahuje vynikající rovnováhy vysoké kvality snímku a malé velikosti souboru.

Široký rozsah nastavení citlivosti ISO
Nastavení citlivosti v ekvivalentech ISO zahrnuje Automatické nastavení, 100, 200, 400, 800, 1600 a 3200 (volí se v nabídce).

Redukce šumu při dlouhých expozičních časech
Potlačuje šum a zaručuje vyšší kvalitu snímků, pořízených s dlouhým expozičním časem.

Uživatelsky programovatelná nastavení
Do paměti fotoaparátu lze uložit až 19 kombinací často používaných nastavení fotoaparátu, které lze později kdykoliv snadno vyvolat.

Připojení přes rychlé rozhraní USB 2.0
Poskytuje výhodu připojení AutoConnect a rychlý přenos dat snímků do počítače.

DiMAGE Transfer pro fotografování ve studiu
Program je poskytován zdarma ke stažení na Internetových stránkách* společnosti Konica Minolta a umožňuje přenášet snímky přímo na pevný disk počítače ihned po jejich zachycení. Navíc umožňuje prohlížet snímky na monitoru počítače a pořídit velké množství snímků s vysokým rozlišením, aniž byste se museli obávat o docházející kapacitu paměťové karty.

*Vyžaduje aktualizaci firmware. Aktualizace a program DiMAGE Transfer budou dostupné v lednu 2005.

DiMAGE Master software
S doplňkovým softwarem DiMAGE Master mají fotografové k dispozici profesionální nástroje pro rychlé prohlížení a vysoce kvalitní tisk. Příjemné a intuitivní rozhraní umožňuje třídit snímky do volitelných kategorií jednoduchou metodou drag and drop nebo jediným klepnutím na tlačítko myši. Program také nabízí nový režim Comparison (Porovnání), který pomáhá při volbě nejlepšího snímku tak, že umožňuje zvětšit a porovnat určitou oblast skupiny souvisejících snímků. Vylepšený algoritmus zpracování dat snímku formátu RAW zajišťuje přesnější reprodukci barev a přímá konverze dat formátu RAW do barevného prostoru, používaného Vaší tiskárnou, pomáhá optimalizovat výkon tiskárny. Navíc program nabízí celou řadu retušovacích nástrojů pro úpravu a jemné doladění snímku.

DiMAGE Viewer pro snadnou organizaci snímků
Software je dodáván s fotoaparátem a umožňuje prohlížet snímky, náhledy a data EXIF, a významně zjednodušuje přesouvání, kopírování, přejmenovávání a tisk souborů. Také umožňuje přidat a upravit poznámky a provést základní úpravy korekční křivkou a úpravy úrovně a barev.Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Digitální zrcadlovka (DSLR)
 
Obrazový snímač
Formát snímače: APS-C
Rozlišení: 6,1 Mpx
Obrazový snímač: CCD
Rozlišení fotografií: 3008x2000, 1504x1000, 2256x1496
Poměr stran snímku: 3:2
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Typ bajonetu: Sony / Minolta A
Digitální zoom: Ne
Crop faktor: 1,5 x
 
Zaostřování
Počet AF bodů: 1
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: P, A (Av), M, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 207000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe, X kontakt (PC synch)
 
Záznam
Typ paměťového media: CF (Compact Flash)
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 150 x 106 x 78
Hmotnost: 850 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: Lithium-ionový akumulátor NP-400, nabíječ BC-400, široký řemen WS-4, krytka sáněk blesku SC-1000, krytka očnice II, očnice EC-1400, krytka těla fotoaparátu BDC-1000, spona pro kabelovou spoušť, ochranný panel displeje LCD MPP-1000, USB kabel USB-2, videok
Značka: Konica Minolta

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Konica Minolta Dynax 7D + AF DT 18-200 /F3,5-6,3 D

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr Messenger od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím