Workshop

Krajina snů - beseda s Jiřím Stránským

Přijďte na besedu s Jiřím Stránským, který se zaměřuje na krajin po celém světě. Styl Jiřího Stránského je snadno rozpoznatelný. Dlouhé expozice, které navozují u snímků až snovou náladu v kombinaci s dramatickými jevy počasí a drsnými civilizací nepoznamenanými místy z různých koutů naší planety, vytváří kolekci snímků plnou barev a kontrastů. Získejte cenné rady a tipy od zkušeného fotografa jakým je Jiří Stránský.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termínyStručný obsah besedy:

  • Kdo je Jiří Stránský 

  • Fotografování krajin

  • Fotografická výbava krajináře

  • Ukázky z tvorby a poznatky z focení Jiřího Stránského

  • Zpracování fotografií krajin

  • Otázky a volná diskuze

Fotograf Jiří Stránský

Jiří Stránský se krajinářské fotografii profesionálně věnuje už od roku 2004. Styl Jiřího Stránského je snadno rozpoznatelný. Dlouhé expozice, které navozují u snímků až snovou náladu v kombinaci s dramatickými jevy počasí a drsnými civilizací nepoznamenanými místy z různých koutů naší planety, vytváří kolekci snímků plnou barev a kontrastů. Od roku 2008 je také členem Asociace profesionálních fotografů. V roce 2010 obdržel od Evropské federace fotografů titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Krajina.

Výstava fotografií na prodejně Megapixel

Na naší pražské prodejně vystavuje své fotky nádherných krajin. Přijďte si je prohlédnout, vychutnejte si jejich atmosféru a špičkové technické provedení. Skvělý umělecký zážitek můžete sdílet s přáteli nad šálkem dobré kávy v naší kavárně.


Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře