Workshop

Kreativně s fotoaparáty Sony CyberShot

Megapixel společně s firmou SONY pro Vás připravil jedinečný workshop zaměřený na mistrné zvládnutí ovládání a funkcí digitálních fotoaparátů Cybershot s důrazem na nejvyšší řadu ultrazoomů HX (DSC-HX50/DSC-HX300). Řada HX se vyznačuje velkým rozsahem zoomu a velkou mírou univerzálnosti a tedy možností pokrýt celou řadu fotografických disciplín. Spolu s technickým specialistou a školitelem firmy SONY si budete moci naživo vyzkoušet nejen samotné produkty v celé řadě situací, ale také portfolio příslušenství k jednotlivým modelům a možnosti editačního softwaru PlayMemories. I u kompaktních digitálních fotoaparátů jde nastavit spoustu parametrů a speciálních funkcí tak, aby se výsledná fotografie přiblížila co nejvíce právě Vašim představám. Pokud se chcete dozvědět spoustu zajímavých tipů a triků jak i digitálním kompaktem pořídit dobrý snímek, pak je tento kurz určen právě vám.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny
Obsah kurzu:

  • Seznámení s funkcemi a ovládacími prvky fotoaparátů Cybershot
  • Krátké vysvětlení základních fotografických pojmů a vyzkoušení různých nastavení v praxi
  • Seznámení s režimy nad rámec automatického módu včetně jedinečného systému několikanásobných expozic
  • Kreativní vyjádření pomocí Obrazových efektů přímo ve fotoaparátu
  • Rady a tipy pro natáčení kvalitního Full HD videa s kompaktním fotoaparátem
  • Praktická ukázka ovládání fotoaparátu a odesílání fotografií pomocí WiFi
  • Seznámení s fotoeditačním programem PlayMemories Home
  • Možnost vyzkoušet možné příslušenství
  • Praktická cvičení během celého kurzu
  • Individuální konzultace v průběhu kurzuCíl kurzu:

Náplní tohoto kurzu je seznámit účastníky se základními možnostmi kompaktních digitálních fotoaparátů Cybershot, které lze využít ke zlepšení fotografických technik a fotografií samotných. Objasníme vám základní funkce a pojmy jako jsou například citlivost ISO, vyvážení bílé barvy, korekce a měření expozice, ohnisko objektivu, scénické programy atd.
Zároveň se budeme věnovat i pokročilejším režimům a funkcím, ke kterým patří například režimy P/A/S/MAuto HDR, Plynulé panorama, Rozmazané pozadí. Naučíme se také kreativně vyjádřit svůj tvůrčí záměr pomocí Obrazových efektů přímo ve fotoaparátu. Část workshopu bude také věnována Full HD videu, kde si ukážeme jak využít fotoaparát Cybershot naplno i pro natáčení pohyblivých obrázků. V neposlední řadě si také představíme v poslední době velmi oblíbenou funkci sdílení fotografií a ovládání přístroje na dálku pomocí integrované WiFi a chytrého telefonu/tabletu.

Během celého kurzu můžete s lektorem konzultovat konkrétní situace a problémy se kterými se ve své fotografické praxi potýkáte. Na závěr se také dozvíte jak velmi jednoduchým způsobem následně upravit fotografie či videa v editačním programu PlayMemories Home.

Cílová skupina:

Kurz Mistrné zvládnutí fotoaparátů Cybershot je určen všem majitelům fotoaparátů současné řady Cyberhot stejně tak jako těm z Vás, kteří nad koupí takového fotoaparátu přemýšlejí a chtějí se o něm dozvědět trochu víc. Pro jeho absolvování není potřeba žádných fotografických znalostí ani zkušeností. Ke každému z účastníků je přistupováno jako k naprostému začátečníkovi a nikdo tak nemusí mít strach z vysoké odbornosti vedení kurzu.

Předpoklady pro absolvování kurzu:
Chuť dozvědět se víc o fotoaparátech SONY Cybershot a zároveň se něco nového naučit.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.