Workshop

Křest fotografické knihy Luďka Boušky a Martina Lukeše Fotografujeme digitální zrcadlovkou DSLR

Přijďte na slavnostní křest fotografické knihy našich kolegů, uznávaných lektorů a specialistů Luďka Boušky a Martina Lukeše v pátek 24. března od 16. hodin na pražské prodejně Megapixel. Kmotrem knihy bude autor mnoha fotografických publikací Ondřej Neff.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Videopozvánka

O knize Fotografujeme Digitální zrcadlovkou DSLR

Prvním krokem na cestě za krásnou fotografií je porozumět zdánlivě složitým pojmům, jako je hloubka ostrosti, expoziční trojúhelník, korekce expozice nebo hyperfokální vzdálenost. Právě vysvětlení těchto termínů je věnována první část části knihy. Naučíte se zde ovládat svůj přístroj a pochopíte na jakém principu funguje. Dozvíte se, jak v nejrůznějších prostředích a podmínkách využít výrobcem nastavené fotografické režimy, ale také to, jak se postupně propracovat k plně manuálnímu nastavení. V druhé části se seznámíte se specifiky fotografických žánrů, jako je krajina, portrét, makro, architektura a další. Autoři vám u každého žánru poradí, na co si dát pozor a na co se zaměřit, aby výsledkem byly skvělé snímky.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.