Magazín

Produktové aktuality

Kup si bezzrcadlovku Fujifilm X-T4 a dostaneš zdarma stylový batoh Peak Design v ceně 6 390 Kč

Martin LukešAktualizováno: 6. 4. 2021 v 16:12 • Rubrika: Produktové aktuality

Kup si bezzrcadlovku Fujifilm X-T4 a dostaneš zdarma stylový batoh Peak Design v ceně 6 390 Kč

Stylový batoh se vždycky hodí. Fotovýbava se v něm dá nosit jak po městě, tak do přírody, ale samozřejmě také na zakázku ke klientovi. Zvláště pak, když jde o designovou záležitost od populární značky Peak Design. A přesně takový od nás nyní můžete dostat zcela zdarma, a to jako dárek ke každé bezzrcadlovce Fujifilm X-T4.

Obsah

Akce byla ukončena!

Akce batoh zdarma platí jak při nákupu samotného těla, tak vybraných setů s objektivem

Batoh zdarma dostanete k fotoaparátům zakoupeným od 5. 2. 2021 (akce platí do vyprodání zásob).

Praktický a designový batoh Backpack 20L Zip v2 světle šedá – ZDARMA

 

Objevte další zajímavé doplňky společnosti Peak Design

Navrhujeme a vyrábíme – design je v našem jméně i v naší DNA. Naše produkty musí být inovativní, perfektně vyrobené a doslova nejlepší ve své kategorii. Laťka je tedy velmi vysoko, ale to je pro nás potřebná výzva. Cílem tohoto vysokého standardu je hrdost, spokojenost, ale i hodně duševního vypětí a mnoho bezesných nocí.

Takhle myslí a tvoří společnost Peak Design. Mnoho lidí si myslí, že Peak Design jsou pouze brašny a batohy. Chyba lávky. Tato moderní a velmi progresivní společnost vyrábí nepřeberné množství doplňku, vychytávek a hračiček, které nejen dobře vypadají ale jsou navíc také neskutečně praktické. Vyberte si z jejich portfolia příslušenství, které vám usnadní a zpříjemní vaše fotografické výpravy za dobrodružstvím.

Peak Design Capture Camera Clip (v3)

Peak Design Capture Camera Clip (v3) - vhodný pro připevnění na popruhy široké 6,3cm a max 2 cm vysoké. Vydrží zátěž až 90 Kg. Rychloupínací destička je kompatibilní se systémem Arca a ostatními Peak Design produkty. Clip má tenčí profil proti svému předchůdci, bezpečnostní zámek zamezuje náhodnému uvolnění rychloupínací destičky. Protiskluzový povrch pro pevnější upevnění k popruhům.

Peak Design Slide LITE

Konečně popruh konstruovaný speciálně pro bezzrcadlovky. SlideLITE má všechny revoluční vlastnosti popruhu Slide, je ale zúžen na 3,2 cm, takže je ideální pro nošení bezzrcadlovek s výměnnými objektivy. Systém rychlých spojek Anchor Link umožňuje SlideLITE použít jako popruh na rameni, přes rameno nebo kolem krku. Pomocí dvojice duralových přezek nastavíte rychle libovolnou délku. Při upevnění na dvou místech (oko pro popruh a stativová destička) je fotoaparát fixován k tělu – nehoupe se.

Peak Design Cuff řemínek na ruku

Totální jistota v tom nejmenším balení. Cuff je nejelegantnější a nejnenápadnější způsob, jak chránit fotoaparát před náhodným pádem. K fotoaparátu, dalekohledu nebo jinému zařízení jej připojíte rychle a bezpečně pomocí našeho jedinečného systému kotviček Anchor Link. Popruh lze na zápěstí zablokovat v otevřené poloze nebo pohodlně utáhnout kolem zápěstí pro větší zabezpečení. Nové anodizované duralové komponenty navržené pouze pro Cuff. Po odpojení fotoaparátu jej lze nosit jako náramek na zápěstí a mít ho tak doslova vždy po ruce.

Peak Design Tech Pouch

Peak Design Tech Pouch je speciálně navržené pouzdro pro drobné příslušenství jako jsou paměťové karty, kabely, baterie atp. Efektivní konstrukce umožňuje zabalit více do menšího prostoru, a tak budete mít vše uspořádané a rychle po ruce.

https://cdn.megapixel.cz/images/product-w900h900/9/174849.webp?v=1552494286 | Megapixel

 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.