Magazín

Produktové aktuality

Kup si zrcadlovku a dostaneš fotografický kurz zdarma!

Aktualizováno: 2. 7. 2021 v 8:02 • Rubrika: Produktové aktuality

Kup si zrcadlovku a dostaneš fotografický kurz zdarma!

Ano, čtete správně. Opět jsme se rozhodli rozšířit nabídku našich služeb a připravili jsme pro vás skvělou novinku. V Megapixelu si můžete nejen pořídit svůj vysněný digitální fotoaparát, ale nyní Vás s ním naučíme také zacházet!

Obsah

 

Dnešním dnem otevíráme další stránku historie Megapixelu!

Již mnoho let jste zvyklí, že v Megapixelu nakoupíte fotoaparáty, objektivy a všemožné příslušenství. Výběr je (a vždy byl) snad nejširší v České republice. Nakoupit můžete jak přes internet, tak v několika kamenných prodejnách, kde Vám s výběrem té správné techniky vždy poradí velmi zkušení prodejci.

Už před nějakou dobou jsme na našich stránkách zavedli další vylepšení, která nenabízí žádný z dalších obchodů zabývajících se prodejem fototechniky. U každého produktu můžete zanechat komentář i s dotazem, na který neprodleně reagujeme. Tuto službu si naši zákazníci skutečně velmi oblíbili. Oceňují, že se k nim dostanou informace, které jinde nenajdou. Podobnou oblibu má také Názor Megapixelu, ve kterém přinášíme krátké recenze fotoaparátů, objektivů a vybraných videokamer. Důležitou součástí Našeho názoru jsou také ukázkové snímky a unikátní videoprezentace. Máte tak jasnou představu o tom, jaké výsledky můžete očekávat.

Každodenně se na prodejnách, ale i na internetu, setkáváme s obrovským množstvím dotazů týkajících se nejen fototechniky, ale také fotografování samotného. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyjít Vám všem vstříc a podělit se o to, co umíme nejlépe a čemu rozumíme.

Megapixel nabízí fotografické kurzy!

Pevně věříme, že tímto krokem vám velmi výrazně pomůžeme nejen k lepším fotkám, ale že vás seznámíme s tím, jak váš fotoaparát využívat co možná nejlépe. Škola fotografie, na které vás přivítají zkušení lektoři Megapixelu, Vám umožní naučit se rychle to, co by Vás jinak stálo třeba stovky zbytečně zkažených snímků.

Proč přijít na kurz v Megapixelu?

  • Kurzy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
  • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
  • Registrace do kurzů, která probíhá on-line, je velmi jednoduchá a rychlá. Snadno si vyberete termín kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat.
  • Kurzy vedou zkušení lektoři Megapixelu, kteří aktivně fotografují a zároveň umí učit.
  • Získáte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a naučíme vás s ním zacházet.

 

Kompletní nabídka kurzů. Další tématické kurzy budou brzy následovat...

Díky snadné registraci na kurz jej doporučujeme zakoupit také jako dárek pro vaše blízké!

 

Kup si zrcadlovku a dostaneš fotografický kurz zdarma!

je název výjimečné akce, kterou Vám přinášíme právě u příležitostí spuštění nabídky Fotografických kurzů Megapixel.

Od dnešního dne, tedy od 30.11. 2009 až do 24.12. 2009, od nás dostanete ke každé zakoupené zrcadlovce* také poukaz na Fotografický kurz zdarma! Na našich stránkách si následně vyberete, kterého kurzu a v jakém termínu se chcete zúčastnit.
Kupte si u nás digitální zrcadlovku a my Vás s ní zdarma naučíme perfektně zacházet, vysvětlíme Vám jednotlivé funkce, abyste je dokázali úspěšně použít a domů si přinášeli co nejlepší fotky! ;-)

* akce platí jen pro maloobchodní zákazníky, nevztahuje se na velkoobchod.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Luděk Bouška

Reaguje na 6 | Dobrý den, teď už bohužel ne, tahle akce už skončila.
7

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 3. 2011 |Reagovat

Dobrý den !
Chci si koupit u Vás koupit zrcadlovku Sony Alpha A55 a ráda bych se zeptala, zda-li od Vás dostanu poukaz na fotografacký kurz.
Děkuji !
6

Miluše Špidlová, 10. 3. 2011 |Reagovat

o

Kurs je určitě dbrá a užitečná věc.Já bych však potřeboval ještě zrcadlovku,kvalitní,ales přijatelnější cenou.Kdyby něco bylo, tak na mě klinkněte.Dik.oldas.
5

oldas, 8. 12. 2009 |Reagovat

Tomáš Matějček

Reaguje na 1, 2 | Dobrý den, je nám to velmi líto, ale každá akční nabídka má svůj začátek a konec a bohužel není možné Poukazy na fotografické kurzy rozdávat i ke dříve prodanému zboží.

Reaguje na 3 | Dobrý den, platnost poukazu, který při nákupu kurzu obdržíte, je vždy minimálně 1/2 roku od data jeho pořízení. Např. kurz Jak ovládat zrcadlovku Canon (http://www.megapixel.cz/fotograficky-kurz-jak-ovl adat-zrcadlovku-canon), předpokládám, že do té doby realizujeme min. 12x. To jen kdyby jste se rozhodl ocenit naší snahu a zavítat na tento téměř 5-ti hodinový kurz i když chápu, že baterie zní také velmi lákavě ;-)

4

Prodejce Megapixel.cz, Tomáš Matějček, 2. 12. 2009 |Reagovat

S

Moc hezký tah. Ale asi dám přednost konkurenci a baterkám zdarma, než nechat kurz propadnout.
3

Slim, 2. 12. 2009 |Reagovat

s

[1)
No já ji mám 2 týdny...
2

sobotik, 1. 12. 2009 |Reagovat

OM

to je pech, já jí koupil před týdnem :(
1

Oldřich Matouš, 1. 12. 2009 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.