Magazín

Produktové aktuality

Kurzy pro zimní sezónu

Andrea BarányiováAktualizováno: 22. 11. 2023 v 11:34 • Rubrika: Produktové aktuality

Kurzy pro zimní sezónu

Prohlédněte si zimní nabídku kurzů a vyberte ten nejlepší dárek pro sebe nebo své blízké! Získáte nové dovednosti, uplatníte svou kreativitu a nafotíte nebo natočíte na něm skvělý materiál. Kurzy vedou zkušení lektoři a profesionální fotografové.

Obsah

Prohlédněte si aktuální vánoční nabídku a využijte 20% slevy na všechny individuální kurzy!

Pokud si nejste jisti výběrem, nabízí se nákup dárkového poukazu, se kterým si obdarovaný svůj vysněný kurz vybere sám. 

A jak si dárkový kurz nebo poukázku na něj objednat?

  • Pokud máte jasno, můžete se rovnou registrovat na konkrétní kurz a termín pomocí tlačítka objednat. 
  • Pokud byste kurz rádi darovali nebo si ještě nejste jisti termínem, který vám bude nejlépe vyhovovat, zvolte nákup poukazu na kurz. 
  • A pokud potřebujete pomoci s výběrem nebo se za námi zkrátka jen chcete zastavit, můžete si kurz (nebo poukaz na něj) objednat i na kamenných prodejnách.

Koukněte se na podrobný návod, jak objednat fotografický kurz.

Máme pro vás zlevněné oblíbené stálice a také nové tematické kurzy.

Individuální kurzy


Hledáte osobní přístup a lektora chcete mít jen pro sebe? Zvolte některý z individuálních kurzů.

Kurz standard se hodí, pokud jste začínající nebo středně pokročilý fotograf. Projdete si konkrétní žánr a jeho specifika se zkušeným lektorem. Pomůžeme vám s nastavením techniky i samotným fotografováním.

Kurz expert doporučujeme pro pokročilejší fotografy, kteří by se rádi zaměřili na konkrétní žánr. Pod dohledem zkušených lektorů a spolupracujících profesionálních fotografů si zlepšíte techniku a vyzkoušíte nové postupy.

Nově nabízíme také individuální video kurzy - napište nám na kurzy@megapixel.cz a rádi s vámi domluvíme termín. Obsah a téma poskládáme společně na základě vašich požadavků tak, abyste si odnesli maximum informací v co nejkratší době.

Všechny individuální kurzy můžete nyní pořídit s 20 % slevou!

 

Máme pro vás také několik nových tematicky zaměřených kurzů. Prohlédněte si, jak můžete příjemně a kreativně trávit letošní zimu.

 

Večerní škola všestranného fotografa: Od nápadu k tisku napříč žánry

Kurz večerní škola | Megapixel

10 večerních lekcí, během kterých se stanete mistrem nebo mistryní za objektivem. Ideální, pokud hledáte komplexní školení, kde se naučíte vše od práce s technikou, až po tvorbu kreativní fotografie. Lekce se konají ve večerních hodinách a snadno je tak stihnete po práci. Zároveň se díky nim stanete součástí komunity stejně nadšených lidí. Přijďte objevit svůj fotografický potenciál! 

CHCI NA VEČERNÍ ŠKOLU

Food Foto & Styling: Kurz fotografování jídla pro kuchaře i foodblogery

Kurz fotografování jídla pro kuchaře a foodblogery | Megapixel

Intenzivní workshop s profesionálním fotografem a úspěšnou foodblogerkou, na kterém se naučíte vybrat správnou techniku, nasvítit scénu i zvolit vhodný styling jídla. Sdílejte své kulinářské umění formou vlastních trendy fotografií a prezentujte svou gastronomii na sociálních sítích nebo vlastním webu.

CHCI NA FOCENÍ PRO FOODBLOGGING

Workshop produktové fotografie pro e-shopy a podnikání

Kurz fotografie pro e-shopy a podnikání | Megapixel

Ideální, pokud máte malý e-shop nebo dílnu a rádi byste si sami fotili nabízené zboží. Patříte k vášnivým sběratelům a rádi byste zdokumentovali svou sbírku? Často prodáváte zboží z druhé ruky prostřednictvím aukcí nebo bazarových portálů a chcete, aby na fotkách vypadalo co nejlépe? Na tomto workshopu se naučíte, jak se základní technikou a minimální výbavou dosáhnout kvalitního výstupu. V druhé části kurzu probereme základní editační postupy a retuše, díky kterým zajistíte, aby vaše fotografie vypadaly jako z katalogu. 

CHCI NA PRODUKTOVOU FOTOGRAFII

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.