VEN1540C
zkopírováno do schránky
050152
zkopírováno do schránky
Objektiv
Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
- Stabilizátor obrazu: Ne
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 77 mm
Manuální širokoúhlý makro objektiv vhodný pro fullframe i APS-C fotoaparáty, rozsah clony od f/4 do f/32, poměr zvětšení 1:1, Ostření posuvem… více
15 390 Kč
Nezávazně poptat
Obvykle dostupné do 4 týdnů
Rezervace na prodejně
Zboží není vystavené na prodejně Praha, Komunardů 42, Holešovice
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Brno, Čechyňská 547/5
Skladem 0 ks
Zboží není vystavené na prodejně Ostrava, 28. října 960/178
Skladem 0 ks
Ušetřete ještě více
Užitečné nástroje
Máme také v bazaru
Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF bazar
Bez známek použití - jako nový. Součástí jsou krytky, clona a krabice.
Ušetříte 8 400 Kč / 6 990 Kč
Nákup na protiúčet Bonus 10 %
Spočítejte si kolik zaplatíte po odečtení vaší fototechniky a po navýšení o protiúčtový bonus
Kupte na splátky od 1 561 Kč
Chci rychle splatit
11×1 561 Kč
Vybrat splátky
Chci nízkou splátku
72×396 Kč
Vybrat splátky
Mohlo by vás zajímat
Zeiss Milvus 15 mm f/2,8 ZE pro Canon
- Vhodný pro formát snímače: Full Frame
- Průměr filtru: 95 mm
o 54 500 Kč víc / 69 890 Kč

Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
Obvykle dostupné do 4 týdnů
15 390 Kč
Ukázkové snímky
Parametry
Manuální širokoúhlý makro objektiv vhodný pro fullframe i APS-C fotoaparáty, rozsah clony od f/4 do f/32, poměr zvětšení 1:1, Ostření posuvem vnitřních členů, 1 ED a 3 vysoce refrakční členy, Optické členy jsou ošetřeny vícevrstvým povlakem proti odrazům světla. Maximální posun zaostřovací roviny je 6mm. Clona je složena ze 14 lamel.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 15 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 15 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 15 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 4 |
| Maximální clona (F) | 32 |
| Konstrukce objektivu | 12 členů / 9 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Délka objektivu | 64,7 mm |
| Počet lamel clony | 14 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Makro / Detail |
| Rozdělení podle ohniska | Širokoúhlý |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 12 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 410 g |
Ostatní
| Číslo produktu | VEN1540C |
|---|---|
| Značka | Laowa |
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 1D C tělo

Canon EOS 1D Mark II N

Canon EOS 1D Mark III tělo

Canon EOS 1D Mark IV tělo

Canon EOS 1D X Mark II tělo

Canon EOS 1D X Mark III tělo

Canon EOS 1D X tělo

Canon EOS 1Ds Mark II

Canon EOS 1Ds Mark III tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 5D Mark II tělo

Canon EOS 5D Mark III tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - zánovní!

Canon EOS 5D Mark IV tělo - Zánovní!

Canon EOS 5D tělo

Canon EOS 5DS R tělo

Canon EOS 5DS tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo - Zánovní!

Canon EOS 6D Mark II tělo bazar

Canon EOS 6D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 15 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Nejčastěji zvažované alternativy
Nejčastěji zvažované alternativy
Další kusy Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF použitý objektiv v bazaru
Další kusy Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF použitý objektiv v bazaru
Bazar pro Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
Související články s Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
Související články s Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
12 fotografických žánrů, kterými si lze vydělat
Když o sobě někdo řekne, že pracuje jako freelancer fotograf, vzbuzuje to často v očích nefotografické veřejnosti obdiv a mnohdy dokonce úžas. Ti nezasvěcení si často představují, že se denně potkává…
MARTIN LUKEŠ • 27. 1. 2026 v 13:48

Vybavte svůj foťák na focení krajiny
Podzim a zima nejsou jen o krátkých dnech a zimě. S pár kousky příslušenství může krajina získat úplně nový rozměr.
TOMÁŠ BELAJ • 22. 12. 2025 v 13:05

Vyhodnocení soutěže na téma krajina a street video
Za sebou máme další kolo naší velké foto a video soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2025. V listopadu jsme se věnovali fotografickému pohledu na devastace krajiny a videoklipům z ulice. Vítěz kategorie…
MARTIN LUKEŠ • 9. 12. 2025 v 12:40

Čo si zbaliť na fotenie krajiny (a prečo to nie je len o foťáku)
Pre mnohých je najväčšou dilemou výber objektívu. Pre profesionála je to ale bezpečnosť a komfort. Ako fotograf, ktorý sa pohybuje v rizikovom teréne, musíte myslieť na viac než len na fotoaparát.…
BORIS MICHALIČEK • 5. 12. 2025 v 15:48

Dotazy k Laowa 15 mm f/4 Wide Angle Macro 1:1 SHIFT pro Canon EF
Expert Megapixelu
Tomáš Kivader
Wildlife a makro fotograf se širokými znalostmi ve fotografii včetně úprav a techniky. Celý život používá fototechniku Nikon, kterou zná napříč její historií. V současnosti je nadšený uživatel analogových fotoaparátů, Nikonu D500, Z50 II, Z9 a kompatibilních Nikon teleobjektivů.












































Komentáře