Last Minute nabídka kurzů Krátce

Last Minute nabídka kurzů

Luděk BouškaAktualizováno: 19. 9. 2013 v 17:34 • Rubrika: Krátce

Využijte výjimečné možnosti, zúčastnit se fotografického kurzu s 30% slevou. Tato nabídka se týká pouze dvou uvedených termínů. Slevu můžete uplatnit uvedením hesla do poznámky při vyplňování objednávky. Objednávku odešlete s cenou v původní výši, způsob platby uveďte bankovním převodem. Cena bude snížena při zpracování objednávky a následně vám bude potvrzena e-mailem. Zároveň obdržíte zálohový list, kde bude cena kurzu už po slevě.

Základy fotografování pro každého

Kurz „Základy fotografování pro každého“ je určen především těm, kteří s fotografováním teprve začínají a chtějí se naučit všechno pro to, aby dokázali dělat hezké a po technické stránce dobré fotky. Dozvíte se, jak fotoaparát vlastně funguje, k čemu jsou jednotlivé funkce a režimy nastavení a vše si samozřejmě i vyzkoušíte v praxi. Kurz je celodenní a budete na něm potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně.

Cena po slevě: 1 590 Kč s DPH

Kdy:

 • Pátek, 27. září 2013
  09:15 - 16:45

Kde:

 • Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) 
  Ukázat na mapě

PŘIHLÁSIT  (do poznámky v objednávce uveďte heslo: SLEVA-ZAKLADY-2792013-PRAHA)


Základy statické fotografie

Všechny fotografické žánry se dají shrnout do dvou základních skupin. Jsou to fotografie statické a fotografie dynamické. Tento kurz se bude věnovat těm nejrozšířenějším fotografickým tématům, které v praxi vyzkoušel snad každý z nás. Zaměříme se na takové žánry jako je krajina, portrét, interiéry, architektura, produktová fotografie, zátiší a nebo například makro. Všechny tato témata se řadí právě do kategorie statické fotografie. Každý z těchto žánrů má svá pravidla, která by si člověk měl osvojit, pokud se chce stát dobrým fotografem.

Cena po slevě: 1 590 Kč s DPH

Kdy:

 • Úterý, 1. října 2013
  09:15 - 16:45

Kde:

 • Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) 
  Ukázat na mapě

PŘIHLÁSIT  (do poznámky v objednávce uveďte heslo: SLEVA-STATICKA-1102013-PRAHA)


Makrofotografie

 

Makrofotografie je nalézání skryté krásy, kterou lidské oko často nemůže ani postřehnout. Tato dnes stále více oblíbená oblast fotografie nám zprostředkovává vstup do nadpřirozeného světa fantastického detailu. Přitom stačí několik technických rad a pomůcek, abychom mohli začít zkoumat věci okolo nás z bezprostřední blízkosti a vyfotografovat tak obrazově i obsahově nesmírně poutavý a unikátní materiál.

Cena po slevě: 1 590 Kč s DPH

Kdy:

 • Čtvrtek, 3. října 2013
  09:15 - 16:45

Kde:

 • Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) 
  Ukázat na mapě

PŘIHLÁSIT  (do poznámky v objednávce uveďte heslo: SLEVA-MAKRO-3102013-PRAHA)


Mistrovství práce s digitální zrcadlovkou

 

Digitální zrcadlovky, neboli DSLR, se v poslední době staly velkým fenoménem. Kromě profesionálních fotografů jsou stále častěji využívány také rodinnými fotografy. Ne každý má ale fotografickou průpravu k tomu, aby dokázal svojí techniku využit naplno. Během tohoto celodenního kurzu vám pomůžeme tyto vědomosti získat a posunout vás tak k podstatně lepším fotografickým výsledkům. Kurz je kombinací teoretických informací, praktických cvičení a v neposlední řadě diskuzí nad fotografiemi jednotlivých účastníků vedenou kvalifikovaným lektorem. Předpoklad pro účast na tomto kurzu je vlastní digitální zrcadlovky, případně systémového kompaktu s výměnným objektivem libovolné značky.

Cena po slevě: 1 590 Kč s DPH

Kdy:

 • Pondělí, 7. října 2013
  09:15 - 16:45

Kde:

 • Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) 
  Ukázat na mapě

PŘIHLÁSIT  (do poznámky v objednávce uveďte heslo: SLEVA-MISTROVSTVI-7102013-PRAHA)

 Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím