PN: 10 827, ID: 068475

Digitální zrcadlovka Leica S3 tělo

  • Formát snímače: 30 x 45 mm
  • Rozlišení: 64 Mpx
  • Rychlost sériového snímání: 3 sn./s

Leica S3 tělo

Leica S3 tělo Leica S3 tělo Leica S3 tělo Leica S3 tělo Leica S3 tělo Leica S3 tělo

Nová Leica S3 je digitální středoformát, který je osazený 64MPx CMOS snímačem ProFormat s rozměrem 30 x 45 mm. Jedná se o přímého nástupce modelu uvedeného na trh před 10 lety, Leicu S2. Společnost tak u tohoto modelu slaví výročí vylepšením zásadních prvků, které z něho vytváří maximálně funkční celek. Disponuje velkým a jasným hledáčkem, velmi spolehlivým ostřícím systémem, rychlostí závěrky až 3 sn./s. a 15 EV dynamického rozsahu. Citlivost ISO s maximem nastavitelným na 50000. Slabé světelné podmínky vás nemohou rozhodit! U natáčení videa se můžete těšit na Cinema 4K kvalitu s jedinečným a nezaměnitelným podáním středního formátu s ikonickým „Leica lookem“. Produktová sekce: Středoformát Leica

527 990 Kč

Zboží je možné objednat jen na prodejnách.

Doprava zdarma

Objednat si jej můžete na prodejnách:

Parametry a popis

Leica S3 tělo

Je digitální středoformát osazený 64MPx CMOS snímačem ProFormat. Přímý nástupce Leicy S2, která byla uvedena na trh před 10 lety. Disponuje velkým a jasným optickým hledáčkem, jedinečným ostřícím systémem, sériovým snímáním až 3 sn./s. a 15 EV dynamického rozsahu. S maximem citlivost ISO 50000. U videa oceníte Cinema 4K kvalitu s nezaměnitelným podáním obrazu středního formátu v ikonickém „Leica looku“.

1538996453_IMG_1071483

Leica ProFormat

Nová generace senzoru Leica ProFormat s 64 MPx. S rozměry 30 x 45 mm odpovídá poměru stran klasického formátu 35 mm (3:2), disponuje plochou velmi citlivou na světlo, která je větší o 56 %. To má nejen pozitivní vliv na kvalitu obrazu, ale také jde o významný faktor při dosahování charakteristického vzhledu fotografií ze středního formátu. Větší senzor vyžaduje čočky se širším úhlem záběru. Vzniká nejen menší hloubka ostrosti, typická pro objektivy na středním formátu. Ale navíc, vzhledem ke konstrukčním vlastnostem, není potřeba takového prostoru u otevřené clony, pro dopad velkého množství světla na senzor. Důležitý je větší dynamický rozsah a to více než 15 EV, a tak senzor zobrazuje dříve bezkonkurenční tónový rozsah mezi stíny a světly. Díky citlivosti ISO až 50000, nemusí být Leica S3 závislá na umělém zdroji osvětlení. Ať už při natáčení, reportáži nebo na svatbách, zkrátka kdekoliv je zdrojem ambientní světlo. Senzor CMOS navíc umožňuje záznam videa a živý náhled jako přidané další alternativy k obrazu optického hledáčku.

1538996453_IMG_1071486

Dechberoucí ostření!

Revidovaný a vylepšený systém prediktivního automatického zaostřování modelu Leica S3 je vždy o krok napřed. Objektiv a fotoaparát fungují společně jako perfektní celek, který zajišťuje nejpřímější cestu k ostrým fotografiím. Autofokus je navržen tak, aby se rychle, ale plynule přesunul na optimální ostrost obrazu, a může dokonce zahrnovat korekce provedené v poslední zlomku sekundy. Tímto způsobem, který je absolutně nezbytný pro dynamickou fotografii, rozpoznává všechny pohyby objektu během procesu zaostřování.

S3-|-Autofocus-|-Ambientshot-1512x1008_teaser-2632x1756

Video na středoformátu

Kombinace CMOS snímače a obrazového procesoru Maestro II dává Leice S3 ideální předpoklady pro natáčení profesionálních videozáznamů ve 4K cinema a Full-HD. Je využívána celá šířka senzoru při každém rozlišení, to mimo jiné propůjčuje videozáznamům zvláštní vzhled typický i pro fotografie ze středního formátu. Vodorovná perspektiva zůstává stejná, ať už fotografujete nebo natáčíte. Výjimečná kvalita obrazu a charakteristický „podpis“ objektivů S-Lenses propůjčují videozáznamům jedinečný filmový nádech. Vysoká kvalita záběrů je zachována na základě barevného vzorkování 4:2:2 (formát MOV s časovým kódem). Díky kompresi videosouborů Motion JPEG jednotlivé framy fungují samostatně. Proto je tento formát ideální pro střih ještě před konverzí. Jako alternativu k internímu nahrávání videa s rozlišením až do 4K cinema nabízí Leica S3 také nekomprimovaný tok v rozlišení Full HD, který lze prohlížet na připojeném monitoru nebo nahrávat pomocí externího rekordéru (HDMI). Můžete také využít objektivy z jiných systémů středního formátu pomocí adaptérů. U videa lze pomocí integrovaného mikrofonu nebo externího s automatickým nebo ručním nastavením úrovně zaznamenat stereo zvuk 48 kHz a 16 bitů.

USP-3-Cine-Video-|-Camera-in-Action-|-1512x1008-BG-ffffff_teaser-2632x1756

Objektivy S-System

Všechny objektivy S-System byly zkonstruovány tak, aby dosahovaly maximálního optického výkonu, perfektní reprodukce barev a odstínů pleti, bezkonkurenčního podání kontrastu, přesného ostření a harmonického bokehu. A to ve všech clonách i vzdálenostech. Je to proto, že Leica používá vysoce kvalitní materiály a nejmodernější výrobní technologie, které jdou ruku v ruce s precizním manuálním zpracováním. Vznikají tak objektivy, které předefinují hranice toho, co je technicky možné. Jednoduchou změnou nastavení na hlavním spínači na těle, se můžete  před každým stiskem spouště rozhodnout, zda chcete použít kovovou závěrku v těle nebo centrální v objektivu. Díky své maximální rychlosti závěrky 1/1000 sec., nabízí centrální závěrka pro mnoho S-objektivů výrazně větší tvůrčí prostor při práci s profesionálními bleskovými systémy. Pro srovnání, nejrychlejší synchronizační rychlost nabízená standardní závěrkou je 1/125 s. Centrální závěrka tak rozšiřuje tvůrčí záběr fotografa.

Leica-S-Lenses-|-Teaser-|-1512x1008-|-BG-ffffff_teaser-2632x1756

DNG

Data ve formátu DNG (Digital Negative) - jediný standardizovaný formát, který není vázán ke konkrétnímu RAW konvertoru a lze jej přečíst většinou editovacích softwarů. DNG umožňuje nejen uložení všech obrazových dat s bezeztrátovou kompresí, ale také schraňuje všechna metadata každé expozice - například zaostřovací vzdálenost a clonu. Uložena jsou buď na SD kartu (SDXC), CF kartu (UDMA7) nebo přímo na externí paměťové médium.

Zpracování záznamu

Leica S3 je vybavena rozhraním Lemo® USB 3.0 SuperSpeed, které umožňuje nejrychlejší a nejstabilnější přenos dat do počítače a současně poskytuje možnost fotografování / natáčení. Při použití se zařízeními iOS také umožňuje bezdrátové připojení fotoaparátu. Vychutnejte si Leica Image Shuttle, software určený pro editaci, který je dokonale přizpůsoben potřebám fotoaparátu. Zajišťuje efektivní a profesionální fotografický pracovní postup, ve kterém lze na větších obrazovkách monitoru prohlížet a hodnotit všechny relevantní vlastnosti obrazu, jako je složení objektu, rámování, ostrost a expozice. Alternativně je možné využívat jiné softwarové řešení. Jako Adobe® Photoshop® Lightroom® Classic.

S3-|-Workflow-|-Ambientshot-1512x1008_teaser-2632x1756

Mistr mezi procesory - Maestro II

Elektronické komponenty Leica S3 jsou navrženy tak, aby umožňovaly maximální rychlost přenosu dat. Díky více než 9 800 paralelním D / A převodníkům jsou obrazová data ze senzoru čtena v co nejkratším možném čase bez ztráty kvality. Poté jsou zpracovány speciálně vyvinutým procesorem pro Leicu, nazvaným Maestro II. Vyrovnávací paměť 2 GB zajišťuje, že všechny odkazy ve zpracovatelském řetězci mohou pracovat co nejrychleji, aniž by kdy byly nečinné. Přes vysoké rozlišení 64MPx CMOS senzoru, je rychlost sekvenčního snímání až 3 sn./s. Procesor nainstalovaný v Leica S3 zajišťuje optimální potlačení šumu a stará se o to, aby kamera okamžitě reagovala na všechny příkazy.

Typ fotoaparátu
Podle použití: Profesionální
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 30 x 45 mm
Rozlišení: 64 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Poměr stran snímku: 3:2
Poměr stran snímače: 3:2
Velikost snímače (mm): 30 x 45
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: Maestro II
 
Objektiv
Crop faktor: 0,8 x
Typ bajonetu: Leica S
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/2 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 50000
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 120
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: P, A (Av), M, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
Prodleva samospouště: 2, 12
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
Pokrytí hledáčku: 98 %
Dioptrická korekce: -3 až +1
Zvětšení hledáčku: 0,87 x
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921600
Živý náhled (Live View): Ano
Výklopný displej: Ne
Stavový displej: Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/250
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC, CF (Compact Flash)
Formáty souborů: JPEG, DNG
Rozlišení videa: DCI-4K (4096 x 2160)
Audiozáznam: Ano
Integrovaný GPS: Ano
Video formát: MOV/M-JPEG
Stereo zvuk: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Wi-Fi: Ano
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Rozhraní: USB 3.0, mini HDMI, Jack 3,5 mm
Typ akumulátoru: S BP-PRO1
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hořčík
Rozměry v mm: 160 x 80 x 120
Hmotnost: 1260 g
Barva: černá
 
Ostatní
Číslo produktu:10 827
Značka: Leica

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Leica S3 tělo v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Leica S3 tělo, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Leica S3 tělo

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr od 249 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím