Letecká škola

Služby letecké školy jsou určeny začátečníkům, kteří se s létáním ještě neseznámili i zkušeným majitelům bezpilotních letadel DJI, kteří by si rádi prohloubili své dovednosti anebo získali potřebná oprávnění pro komerční využívání dronů DJI. Forma výuky probíhá výhradně individuálně s profesionálním instruktorem bezpilotního létání. Díky tomu lze dosáhnout za krátkou dobu ohromných pokroků v ovládání dronů.


Bezpečné létání s drony

Ke komerčnímu využívání dronů je zapotřebí mít letecké zkoušky pro pilotování bezpilotních letadel a také povolení k leteckým pracím. Nejedná se o nic snadného a proto je tu naše letecká škola pro bezpečné létání s bezpilotními letadly.

Úspěšné zvládnutí všech zkoušek

Služby letecké školy nabízejí pro každého fanouška létání řešení, jak správně a bezpečně létat se svým dronem. Všechny majitele bezpilotních letadel značky DJI seznámíme v teoretických a praktických kurzech se vším, co je třeba pro úspěšné absolvování zkoušek a získání všech potřebných povolení.

Profesionální pilot lektorem

Martin Hrazdíra je pilot a technik firmy Aircap s.r.o., která byla jednou z prvních firem legálně provozující letecké práce v ČR. Má rád kvalitní a precizní práci, sestavil a zalétal desítky dronů. Od roku 2015 dovedl desítky pilotů k úspěšně zakončeným zkouškám na ÚCL. Jako hlavní pilot nalétal stovky hodin s drony různých velikostí. Ochotně a rád poradí slušným lidem.