Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma! Naše prodejny jsou otevřené jen pro výdej internetových objednávek.

Letecká škola

Služby letecké školy jsou určeny začátečníkům, kteří se s létáním ještě neseznámili i zkušeným majitelům bezpilotních letadel DJI, kteří by si rádi prohloubili své dovednosti anebo získali potřebná oprávnění pro komerční využívání dronů DJI. Forma výuky probíhá výhradně individuálně s profesionálním instruktorem bezpilotního létání. Díky tomu lze dosáhnout za krátkou dobu ohromných pokroků v ovládání dronů.

Poukaz již máte?

BEZPEČNÉ LÉTÁNÍ S DRONY

Ke komerčnímu využívání dronů je zapotřebí mít letecké zkoušky pro pilotování bezpilotních letadel a také povolení k leteckým pracím. Nejedná se o nic snadného a proto je tu naše letecká škola pro bezpečné létání s bezpilotními letadly.

 

ÚSPĚŠNÉ ZVLÁDNUTÍ VŠECH ZKOUŠEK

Služby letecké školy nabízejí pro každého fanouška létání řešení, jak správně a bezpečně létat se svým dronem. Všechny majitele bezpilotních letadel značky DJI seznámíme v teoretických a praktických kurzech se vším, co je třeba pro úspěšné absolvování zkoušek a získání všech potřebných povolení.

 

PROFESIONÁLNÍ PILOT LEKTOREM

Martin Hrazdíra je pilot a technik firmy Aircap s.r.o., která byla jednou z prvních firem legálně provozující letecké práce v ČR. Má rád kvalitní a precizní práci, sestavil a zalétal desítky dronů. Od roku 2015 dovedl desítky pilotů k úspěšně zakončeným zkouškám na ÚCL. Jako hlavní pilot nalétal stovky hodin s drony různých velikostí. Ochotně a rád poradí slušným lidem.

 

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr Messenger od 249 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím