Magazín

Fotoporadna

Letem světem s dronem. Vydejte se do vzduchu s naší Leteckou školou

Nikola MrázkováAktualizováno: 8. 9. 2021 v 16:52 • Rubrika: Fotoporadna

Letem světem s dronem. Vydejte se do vzduchu s naší Leteckou školou

Kde začít, pokud se chcete stát pilotem dronu a úspěšně s ním vzlétnout? Fotky a videa z ptačí perspektivy jsou krásné. Pořídit je ale není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát a létání má svá pravidla. Proto jsme pro vás připravili novou šestidílnou sérií videí, ve které vás do létání s drony zasvětíme.

Podívejte se na všechna videa

Základy bezpečné pilotáže

Ondřej Mašek a Jakub Caha mají s létáním spoustu zkušeností. Můžete se proto těšit nejen na představení dronů společnosti DJI, ale také na cenné rady, na co při létání myslet a co rozhodně nedělat. Nezapomenou zmínit aplikace pro drony a jejich instalaci, provedou vás prvním letem (jak dron přihlásit, aktivovat, spárovat, nastavit) a také základy bezpečné pilotáže (omezení, povolení, letové zóny). V neposlední řadě vám předají tipy na pořízení fotek i videí. A jako bonus v posledním dílu prozradí, jak na sportovní létání. 

Ten pravý dron pro vás?

Začneme pěkně po pořadě. Pokud si vybíráte dron, v prvním dílu vám poradíme, jak najít vhodný typ (pro foto/video, na cestování, pro komerční účely atd.) Také se dozvíte, kdy je dobré mít zapnutý senzor, co vše vám drony umožní, do jakých podmínek je můžete vzít a co dělat pro to, aby vám dron vydržel více jak jeden den! 
 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.