Magazín

Produktové aktuality

Limitovaná edice 007 oblékla Leicu D-Lux do stylu Jamese Bonda

Pavla RýgrováAktualizováno: 28. 2. 2023 v 18:16 • Rubrika: Produktové aktuality

Limitovaná edice 007 oblékla Leicu D-Lux do stylu Jamese Bonda

Nový kompaktní fotoaparát od společnosti Leica v sobě spojuje unikátní design, prvotřídní optiku a špičkové technologie. Model z limitované edice 007 odkazuje na legendárního agenta jejího veličenstva Jamese Bonda a přináší vysoce světelný objektiv, kvalitní 17Mpx snímač a 4K UHD video.

Obsah

Jedinečný design ve stylu Jamese Bonda

Odkaz slavného agenta se na novém fotoaparátu nezapře v žádném detailu. Zatímco vrchní část zdobí přímo legendární logo 007, automatická krytka objektivu se svým designem hlásí k hlavni zbraně, jejíž ústí se objevuje v úvodních scénách bondovek napříč jednotlivými dekádami. Samotné tělo fotoaparátu pak zdobí kůže s jemným diamantovým vzorem. Luxusní pouzdro umožňuje jednoduché přenášení modelu D-Lux, který ale zůstává neustále připraven k akci.

Na zadní straně je umístěn dotykový LCD displej pro intuitivní nastavení, kontrolu snímků a výběr ostřících bodů.
K postavě agenta 007 se vztahuje i celkový počet kusů v limitované edici, ve které byl fotoaparát vyroben. Letopočet 1962 je totiž rokem, ve kterém veřejnost poprvé zhlédla postavu Jamese Bonda ve filmu. Šlo o snímek Dr. No, ve kterém ztvárnil hlavní postavu Sean Connery.

Leica De Lux 7 007 s luxusním balením | Megapixel

Rozlišení 17 Mpx na snímači 4/3" MOS

U designu se ale Leica nezastavila a novinku vybavila i špičkovou technologií. Snímač přináší pozoruhodné rozlišení a zároveň i skvělý rozsah citlivosti až do ISO 25 600 s velmi nízkým šumem a živými barvami. Díky snímači a rychlému procesoru nabízí fotoaparát sekvenční snímání až 11 snímků za sekundu a natáčení videa ve 4K UHD formátu (3840×2160 pixelů) při 30 fps a datovém toku 100 Mbps v mp4. Podporován je i režim Full HD (1920×1080 pixelů/50p) ve formátu mp4 a AVCHDLeica D-Lux 007 | Megapixel

Světelný objektiv s univerzálním využitím

Ohnisková vzdálenost objektivu s rozsahem 24-75 mm (ekvivalent 35 mm) dovoluje pořizování záběrů od širokých úhlů vhodných k fotografování krajiny až po ohniska lichotící portrétům. V kombinaci se světelností objektivu od f/1,7–2,8 přináší skvělé možnosti při práci s malou hloubkou ostrostí, a zároveň usnadňuje i fotografování a natáčení v horších světelných podmínkách.

Leica De Lux 7 007 pohled shora | Megapixel

Zachyťte správný okamžik díky 4K režimu fotografování

Buďte včas u rozhodujících okamžiků stejně jako James Bond. Fotoaparát nabízí tři režimy, v rámci kterých budete schopni zachytit sekvenci fotografií rychlostí 30 snímků za sekundu s rozlišením 8 Mpx. Od režimu, který zachytí celkem 60 snímků vteřinu před a po stisknutí spouště, přes průběžné zaznamenávání až po režim podobný videu, kdy si zpětně můžete zvolit jeden konkrétní záběr.Leica D-Lux 007 zezadu | Megapixel

Vždycky ve spojení díky Bluetooth a Wi-Fi

Fotoaparát prostřednictvím aplikace Leica FOTOS pro iOS a Android komunikuje přímo s vaším mobilním zařízením. Umožňuje nejenom snadný přenos fotografií, ale i dálkové ovládání fotoaparátu a fotografování na dálku.

Těšit se můžete i na další funkce. Díky režimu Post Focus budete schopni vybrat ostřící bod i poté, co fotografii pořídíte. V ostrém světle oceníte elektronickou závěrku s rychlostí až 1/16 000 s a také jasný elektronický hledáček.

Leica De Lux 7 007 neustále připravená k akci | Megapixel

Klíčové vlastnosti Leica D-Lux 7 007

  • jedinečný design ve stylu Jamese Bonda
  • velký 17Mpx 4/3" MOS snímač
  • univerzální objektiv 24-75 mm (ekvivalent 35 mm)
  • citlivost v rozsahu ISO 100–25 600
  • 11 snímků za sekundu
  • 4K režim pro pořizování 8Mpx snímků rychlostí 30/s
  • 4K video
  • intuitivní třípalcový LCD displej
  • elektronický hledáček
  • Bluetooth a Wi-Fi

 

Chci Leicu 007

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.