Magazín

Blog

Listopadová FOTO/VIDEO soutěž na téma POHYB právě odstartovala

Martin LukešAktualizováno: 5. 11. 2020 v 17:31 • Rubrika: Blog

Listopadová FOTO/VIDEO soutěž na téma POHYB právě odstartovala

Máme tu listopad, předposlední kolo celoroční soutěže ROK S MEGAPIXELEM a o vítězích ještě není zdaleka rozhodnuto. O tom, kdo vyhraje některý z digitálních fotoaparátů nebo další z mnoha cen, rozhodnou právě tato dvě poslední kola. Pokud se tedy chcete postavit na pomyslné stupně vítězů, PEČLIVĚ si přečtěte zadání jak foto, tak video soutěže. Hlavně v listopadu vyrazte ven s fotoaparátem v ruce společně s nějakým sportovcem nebo sportovkyní a nezapomeňte se pořádně nadechnout čerstvého vzduchu.

Obsah

Zadání fotosoutěže - Pohyb na čerstvém vzduchu

Počasí ani mimořádná vládní opatření bohužel nějakým velkým fotografickým projektům moc nepřejí, a tak nám nezbývá nic jiného, než dodržovat všechna doporučení a doufat, že to společně brzy zvládneme. Jedno z takových doporučení je individuální pohyb venku v přírodě. A přesně to bude tématem listopadového měsíčního kola. Jeho zadáním je zachycení individuálních outdoorových pohybových a sportovních aktivit. Například běh, jízda na kole, jízda na lyžích atd. No a protože se nejedná o klasickou reportážní sportovní fotografii a může jít i o záběry aranžované, očekáváme tentokrát naprosto brilantně vyladěné kompozice, světlo, atmosféru a samozřejmě technickou kvalitu. ;)

Ceny pro vítěze fotosoutěže

1. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 7 000 Kč
2. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 5 000 Kč
3. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 3 000 Kč
Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 1 000 Kč

Zadání videosoutěže - Radost z pohybu

Naše celoroční soutěž ROK S MEGAPIXELEM 2020 jde pomalu ale jistě do finále a o cenách v hodnotě několika desítek tisíc korun stále není rozhodnuto. No a tak trochu přitvrdíme. ;) Určitě všichni dobře znáte ty moderní, sportovní, lifestylové záběry z reklamních šotů na produkty velkých značek jako Nike, Puma, Adidas, nebo Under Armour a přesně takové záběry chceme vidět v naší listopadové soutěži. Hlavním motivem videa je individuální outdorovový sport. Pokud chcete inspiraci, koukněte na videa kluků z FULLFACE PRODUCTIONS, kteří jsou garanty tohoto soutěžního kola.

Ceny pro vítěze videosoutěže

1. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 7 000 Kč
2. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 5 000 Kč
3. místo - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 3 000 Kč
Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Sony v hodnotě 1 000 Kč

Garant soutěže - Fullface Productions

Technika garanta

Partner soutěže je SONY, přední výrobce foto-video techniky

Jak se zapojit

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu a nahrát minimálně jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit je jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a video maker Galerie Megapixel za rok 2020. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií – FOTO a VIDEO.

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, vyhlášení výsledků je možné shlédnout přímo na stánce soutěže, jde je pořadí 50. nejlepších fotografií. Máte ale pravdu, že výsledky nebyly publikovány v Magazínu, což už jsme napravili a samozřejmě se omlouváme za pozdržení.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 19. 01. 2021 |Reagovat

Ondřej Grund

Zdravím, zajímalo by mě, kdy bude vyhlášení této soutěže? Zatím neproběhlo co jsem se díval. Děkuji za odpověď. :)

1

Ondřej Grund, 16. 01. 2021 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.