PN: 1203-027, ID: 022970

Ltl Acorn 5210MC 940nm CZ

Sháníte Ltl Acorn 5210MC 940nm CZ?

„Ltl Acorn 5210MC 940nm CZ“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Fotopast Ltl-5210MC vychází ze základního modelu LTLAcorn 5210, ke kterému je možné zakoupit přídavný modul (MMBOX). Ten pak fotopasti umožní rozesílat pořízené fotografie prostřednictvím GSM brány MMS zprávy na mobil či do e-mailové schránky. Kromě toho disponuje funkcí časosběrného snímání i možností současného pořízení fotografie a videozáznamu. Fotopast může být kódována PIN proti zneužití a při nasazení více fotopastí přijde vhod funkce, díky které lze jednotlivé přístroje pojmenovat (např.: podle místa nasazení). Postranní pohybová PIR čidla zkracují dobu odezvy hlavního PIR. Důležitou vlastností této fotopasti je rozšířená "viditelnost" přesahující oblast viditelného světla až na vlnovou délku 940nm (IR spektrum). Fotopast je napájena čtyřmi tužkovými bateriemi. Produktová sekce: Fotopasti Ltl Acorn

Parametry a popis

Bateriový box (MM BOX) s GSM bránou stačí vyměnit za standardní bateriový box, který je součástí dodávky fotopasti Ltl-5210MC a rázem z této fotopasti máte plnohodnotný GSM model. Pokud však v určité situaci nepotřebujete MMS odesílat jednoduše připnete standardní box a rázem máte "běžnou" fotopast. Snížíte tak i hodnotu zařízení pro případ zcizení! Upozornění: MM BOX lze připojit pouze k modelu 5210MC!

Vzhled a instalace
Kompaktní tvar byl navržen s ohledem na snadné a pohotové uchycení zařízení a díky dvojici otvorů může být díky přibalenému popruhu připevněn na kmen, větev či další místa ve volném prostranství. Plastové tělo přístroje je vytěsněno proti nepříznivému počasí, a proto se není třeba obávat o jeho chod. Fotopast Ltl-5210MC je určen pro použití v jakékoli atmosférické situaci a bez nejmenších obtíží zvládne jak -20 stupňový mráz, odolá sněhové závěji, ale stejně tak si poradí i s prudkými monzunovými dešti i spalujícím vedrem Sahary.

Objektiv a senzor
Ohnisková vzdálenost objektivu 35mm odpovídá zornému úhlu 52 stupňů. Světelnost objektivu je F/3,1, paprsky světla dopadají na 12 Mpx CMOS snímací čip. Pořízená data se ukládají na SD kartu, jejíž maximální kapacita je až 16 GB.

Funkce
Ltl-5210MC je zařízení určené pro sledování pohybu, který dokáže zachytit jak staticky, tak i ve formě videosekvencí s rozlišením 640x480pix při 20fps(snímků za vteřinu). Tuto funkci plní nejen během dne, ale i v noci, kdy si pomocí LED diod osvítí sledované místo pro lidský zrak neviditelným IR zářením. Reakci fotoaparátu, která je takřka okamžitá, je možné nastavit ve třech stupních citlivosti nízká - normální – vysoká. Praktická funkce časovače aktivuje zařízení jen v předem zvoleném časovém úseku. Prohlížení pořízených snímků a videosekvencí je možné na cca 2,4" LCD monitoru.

Fotopast jako taková je v současné době nejmenší digitální fotoaparát plnící funkci denního i nočního sledování oblíbených míst zvěře (ochozy, krmelce atd.) a monitorující sebemenší pohyb v okolí těchto míst, zároveň může být použit pro střežení různých staveb a objektů.

Obsah balení:

  • Fotopast
  • upevňovací popruh
  • USB a AV kabel
  • instalační CD
  • návod
 
Další parametry
Značka: Ltl Acorn

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím