Workshop

Lucie Vysloužilová - beseda na téma portrétní fotografie

Nahlédněte do zákulisí tvorby reklamní, portrétní a módní fotografky Lucie Vysloužilové. Ta je zároveň garantkou únorové kola fotografické soutěže na téma PORTRÉT V POHYBU, které je součástí velké celoroční fotosoutěže ROK S MEGAPIXELEM 2018

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Stručný obsah besedy:

  • Kdo je Lucie Vysloužilová

  • Pohled do zákulisí dynamické portrétní fotografie

  • Fotografická výbava

  • Ukázky z tvorby garanta soutěže

  • Zpracování fotografií

  • Otázky a volná diskuze

Garant fotosoutěže PORTRÉT V POHYBU - Lucie Vysloužilová

Lucie je fotografkou z vášně. Vystudovala Mediální a komunikační studia na Karlově univerzitě, její cesta k profesionální kariéře tedy nevedla přes fotografickou školu, ale přes volání k něčemu, co bude prací a koníčkem zároveň. V roce 2011 odjela do Kalifornie na kurz instruktorky bikram jogy a právě tuhle cestu považuje za zásadní milník ve svém dalším směřování k fotografii. Během 6 let se postupně profilovala z rodinných a lifestyle portrétů k fashion a komerční fotografii, která teď tvoří převážnou část její tvorby. V loňském roce například pracovala na krásném projektu pro České dráhy u příležitosti letošních 100 let republiky. Zásadní je pro ni práce s lidským subjektem, dostat se pod slupku, najít krásu jedince, ukázat mu sama sebe tak, jak se třeba ani nezná a především vložit do fotografie příběh, dynamiku, emoci. Zachycení pohybu je pro Luciinu tvorbu charakteristické a bylo také nosným tématem první výstavy s názvem New York vibes (2016), kde se objevily tanečnice, baletky a jogínky v prostředí města měst.
www.lucephotography.cz
Facebook: Photo by Luce
Instagram: lucietheluce


Technika garanta

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.