Recenze LUME CUBE 2.0 LED světlo

Popis a parametry

Popis a parametry

Lume Cube 2.0 je vylepšená verze populárního foto / video světla. Robustní a vodotěsná (3m) konstrukce, bezdrátové ovládání a minimální rozměry, to je vše co moderní tvůrce potřebuje. Nově je v balení oranžový filtr, difuzér a adaptér do sáněk, takže můžete začít tvořit ihned!

 

2.0

Lume Cube 2.0 je to nejmenší, funkcemi njenabitější, profesionální foto a video světlo na současném trhu. Lume Cube 2.0 nabízí nejnověší diodu a USB-C nabíjení. Tvůrci ocení obzvláště vysoký index podání barev (CRI) 95+ a oproti předchozí verzi o 20 stupňů širší světelný kužel.

Lepší výdrž

Lume Cube 2.0 dokáže také lépe hospodařit s baterií. 100% jas vydrží až 1,5 hodiny, což je téměř 4x déle než původní Lume Cube. Světelný senzor také umožnuje světlu fungovat jako slave blesk.

Nové ovládání

Přepracováno bylo i ovládání. Nyní je možné stiskem obou ovládacích tlačítek spustit režim nízkého jasu pro nasvícení Vašich záběrů s dlouhými časy.

Bluetooth a aplikace pro smartphony

Po instalaci aplikace Lume-X pro iOS a Android lze smartphone použít k bezdrátovému ovládání jasu, světelného režimu, funkce stroboskopu a také k monitorování úrovně nabití baterie. Dokonce i pro více světel Lume Cube AIR současně! Funkce Bluetooth a aplikace Lume-X umožňují rychlou úpravu libovolného nastavení osvětlení a vytváří skutečné chytré mobilní studio!

Rozšíření základního balení

Balení Lume Cube 2.0 nyní obsahuje základní příslušenství, a to adaptér filtrů, difuzér, CTO filtr, adaptér na sáňky a kabel. 

Technické specifikace

Světelný výkon: max. 750 luxů na 1 metr
Úhel paprsku: 80º
Světelné režimy: konstantní, stroboskop (blikající), Low Light režim
Bezdrátové připojení: Bluetooth, aplikace Lume-X dostupná pro iOS a Android
Baterie: vestavěná (dobíjení přes USB-C)
Uchycení: standardní stativový závit 1/4”

Rozhraní a napájení

Typ akumulátoru vestavěný

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 41 x 41 x 29

Ostatní

Číslo produktu 112577
Příslušenství v balení Bílý difuzér pro měkké a neutrální světlo; Oranžový filtr pro teplé světlo; USB-C nabíjecí kabel; Adaptér pro filtry; Adaptér do sáněk
Stručná charakteristika vodotěsný do 3 metrů, Úhel paprsku: 80º, tok světla 750 LUX
Značka LUME CUBE

Světlo

Nastavitelná teplota světla Ne
Typ světla LED
Možnosti napájení baterie/akumulátor
barevné filtry součástí balení Ano
barevné podání denní světlo
Barevná teplota 5600K
Index podání barev CRI 95

Zobrazit popis a parametry