Recenze LUME CUBE LED Air LED světlo s difuzorem

Popis a parametry

Popis a parametry

Lume Cube AIR - malé fotografické led světlo skrývá velké množství energie, s vysokým světelným výkonem a bezdrátovým ovládáním. Navíc je vodotěsné až do hloubky 10 metrů! Fotografové a filmaři, kteří často pracují venku, se už nemusí starat o to, jak osvětlit svoje motivy. Lume Cube AIR je tak malý a lehký, že jej lze nosit v kapse od bundy, ale poskytuje dostatek energie, aby byl užitečný jako světlo pro produktové fotografie a portréty. Pomocí aplikace Lume-X můžete dokonce dálkově ovládat více zařízení Lume Cube AIR a rychle a snadno tak vytvořit zajímavé nastavení osvětlení přizpůsobené pro aktuální scénu.

Spousta kvalitního světla

Zabalený v nejlepších LED specifikacích dostupných pro tuto velikost, Lume Cube AIR má výkon 400 luxů na vzdálenost 1 metru s úhlem paprsku 60 stupňů. Barevná teplota je 5600K (denní světlo) a hodnocení CRI má +/- 90. Dodává se také se dvěma difuzéry, které změkčují světlo - bílý pro neutrální barvu a oranžový, aby barva odpovídala barevné teplotě žárovek.

Doba provozu vestavěné baterie činí 2,5 hodiny nepřetržitého osvětlení při 50% jasu. Pro ještě delší záznamy můžete Lume Cube AIR připojit k powerbance pomocí microUSB konektoru.

Kompaktní a vodotěsný

S váhou pouhých 57 gramů a celkovými rozměry 4,1 x 4,1 x 2,9 cm představuje Lume Cube AIR nejmenší a nejpřenosnější světlo svého druhu. Také je vodotěsné až do 10 metrů a může být použito i v nejhorších možných povětrnostních podmínkách. Jinými slovy - perfektní fotografická lampa pro natáčení dobrodružných spotů, jízdy na kajaku, surfování a podobných aktivit.

Bluetooth a aplikace pro smartphony

Po instalaci aplikace Lume-X pro iOS a Android lze smartphone použít k bezdrátovému ovládání jasu, světelného režimu, funkce stroboskopu a také k monitorování úrovně nabití baterie. Dokonce i pro více světel Lume Cube AIR současně! Funkce Bluetooth a aplikace Lume-X umožňují rychlou úpravu libovolného nastavení osvětlení a vytváří skutečné chytré mobilní studio!

Vestavěný magnet

Kromě standardního stativového závitu 1/4" má Lume Cube AIR vestavený magnet, který umožňuje jeho použití nejen pro tvorbu obsahu, ale i pro rekreační potřeby nebo jiné úkoly spojené s prací. Namontujte jej jako mimořádné světlo na jízdní kolo, auto nebo použijte blikající režim stroboskopu pro upozornění v nouzových situacích.

Technické specifikace:

Světelný výkon: max. 400 luxů na 1 metr (nastavitelný ve 4 úrovních)
Úhel paprsku: 60º
Světelné režimy: konstantní, stroboskop (blikající)
Bezdrátové připojení: Bluetooth, aplikace Lume-X dostupná pro iOS a Android
Baterie: vestavěná (dobíjení přes microUSB)
Závit: standardní stativový závit 1/4” a vestavěný magnet
 

Rozhraní a napájení

Typ akumulátoru vestavěný

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 41 x 41 x 29
Hmotnost 57 g

Ostatní

Číslo produktu 110626
Příslušenství v balení Bílý difuzér pro měkké a neutrální světlo; Oranžov; difuzér pro měkké a teplé světlo; MicroUSB nabíjecí kabel; Poutko
Stručná charakteristika vodotěsný do 10 metrů, Úhel paprsku: 60º, tok světla 1000 lumenů
Značka LUME CUBE

Světlo

Nastavitelná teplota světla Ne
Typ světla LED
Možnosti napájení baterie/akumulátor
barevné podání denní světlo
Barevná teplota 5600K
Index podání barev CRI 90

Zobrazit popis a parametry