Magazín

Produktové aktuality

Makroobjektiv až s dvojnásobným zvětšením? To je novinka M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 Macro IS PRO

Iva ŘeřichováAktualizováno: 6. 3. 2023 v 14:18 • Rubrika: Produktové aktuality

Makroobjektiv až s dvojnásobným zvětšením? To je novinka M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 Macro IS PRO

Dnes nám společnost OM Digital Solutions představila nový makroobjektiv M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 Macro IS PRO. Nabízí až dvojnásobné zvětšení, což potěší každého milovníka makrofotografie, ať už zkušeného profesionála nebo nadšence tohoto fotožánru.

Obsah

M. Zuiko Digital ED 90 mm F3,5 Macro IS PRO

Objektiv M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 IS PRO od společnosti OM Digital Solutions neocení pouze fotografové, kteří se věnují makrofotografii, ale také ti, kdo hledají teleobjektiv pro focení venku. Jedná se o model ideální pro snímání přírody, krajiny i makra. Přechod mezi makrem a telefotem zvládá bez problému a umožňuje pohodlné užívání po celý den.

chci M. Ziuko Digital ED 90 mm

Přijďte se s objektivem seznámit na naše prodejny:

  • 23. února od 15.00 hodin v Praze
  • 9. března od 15.00 hodin v Brně
  • 23. března od 15.00 hodin v Ostravě

OM Digital Solutions u makroobjektivu M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 IS PRO poprvé nabízí až dvojnásobné zvětšení, které lze za použití telekonvertoru MC-20 rozšířit až na hodnotu čtyřnásobného zvětšení.  Je vybavený systémem plovoucích zaostřovacích členů ve dvou skupinách, který zaručuje vysokorychlostní automatické zaostřování. To lze využít i při fotografování v režimu super makro bez toho, aniž by výsledné fotky utrpěly na kvalitě. 

Zajisté oceníte optický design složený z 18 optických členů ve 13 skupinách, které zajišťují vysoce zaostřený fotografovaný subjekt. Soustava ED a HR čoček pomáhá potlačit chromatickou aberaci, jež je nevyhnutelným jevem u focení zblízka. Povrchová úprava ZERO dokáže eliminovat duchy a odlesky, takže lze tvořit snímky i v obtížných podmínkách.

Objektiv je vybavený vlastním 5osým stabilizátorem obrazu, díky němuž se společně se stabilizovaným tělem fotoaparátu a funkcí SYNC IS dostává k výkonu až o 7 EV. Navíc disponuje čidlem akcelerace, které dokáže přesně detekovat pohybovou neostrost. Lze s ním dobře fotit z ruky a v mnohých případech nemusíte využít ani stativ. 

M. Zuiko Digital ED 90 mm f/3,5 Macro IS PRO měří na délku 136 mm a váží příjemných 453 g. Pro speciální efekty ho můžete doplnit filtry o průměru 60 mm. Ani v nepříznivých podmínkách se o objektiv nemusíte bát. Je odolný proti stříkající vodě a prachu a je také mrazuvzdorný až do -10°C

Chcete se o objektivu dozvědět více, přečtěte si odbornou recenzi od ambasadorky Nikity Šťastné

Vyměňte starý objektiv za nový

Plánujete pořízení nového objektivu? Přineste nám svůj starý a my vám přihodíme kromě výkupní ceny i výkupní bonus až 20 %

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Olympus a OM System | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.