Magazín

Produktové aktuality

Malý a lehký objektiv na každodenní použití, to je novinka od Tamronu 20-40 mm f/2,8

Lucie VořechováAktualizováno: 18. 8. 2022 v 15:20 • Rubrika: Produktové aktuality

Malý a lehký objektiv na každodenní použití, to je novinka od Tamronu 20-40 mm f/2,8

Po novém ultra teleobjektivu 50-400 mm pro Sony přichází Tamron s další novinkou. Tentokrát se jedná o standardní ohnisko, které využijete od focení krajin, street foto a architektury až po portréty. Tamron 20-40 mm f/2,8 Di III VXD pro Sony FE své uplatnění najde jak při focení, tak natáčení videí. Navíc vás nadchne svými parametry, které oceníte především při delším cestování.

Obsah

Tamron 20-40 mm f/2,8 Di III VXD pro Sony FE

Uživatelé bezzrcadlovek Sony s bajonetem FE mohou jásat. Společnost Tamron si pro ně připravila další zbrusu nový objektiv, který své využití najde v mnoha fotografických žánrech. Čím vás ale především ohromí?

Kromě své univerzálnosti je Tamron 20-40 mm f/2,8 také malý a lehký. Dokonce se jedná o jeden z nejmenších objektivů ve své třídě. Jeho délka činí 86,5 mm a váha pouhých 365 g. V kombinaci s konstantní světelností f/2,8 to z něj dělá výborného parťáka na cesty i za horších světelných podmínek. 

Chci Tamron 20-40 mm

Tamron | Megapixel

Ať už budete fotit zblízka nebo z dálky, rychlý a spolehlivý lineární zaostřovací mechanismus VXD vám nabídne přesné zaostření na snímané objekty. Své využití najde i při focení sportovních výkonů, aut v pohybu nebo zvířat. S minimální zaostřovací vzdáleností 17 cm jej můžete použít i na makro fotografii

Tamron 20-40 mm f/2,8 nabízí po celý svůj rozsah zoomu ostrý obraz. Svým tichým chodem a vysokorychlostním automatickým ostřením osloví i videomakery, kteří jej mohou použít pro své vlogy nebo pro zaznamenání významných událostí, jako jsou svatby nebo jiná společenská veselí. 

V Tamronu myslí na to, že většina fotografů a video tvůrců je z části i cestovateli, a tak je objektiv vybavený odolnou konstrukcí, která zvládne i stříkající vodu a zdolá povětrnostní vlivy. Vnější robustní plášť je utěsněný proti vniku vlhkosti, a tak se s ním bez obav můžete vydat i do nejnepříznivějších venkovních podmínek. 

I tento model lze ovládat pomocí Tamron Lens Utility přes počítač, přizpůsobit si funkce nebo aktualizovat firmware. Můžete si ho tak pohodlně a přesně nastavit pro fotografování a natáčení videa. 

Chci Tamron 20-40 mm

Plánujete nákup nového objektivu? 

Prodejte nám váš starý funkční objektiv a udělejte si doma místo na nový. Chcete vědět, kolik byste za svou starou fototechniku mohli obdržet? Vložte název objektivu do naší kalkulačky a zjistíte, jakou částku vám můžeme nabídnout. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.