Recenze Marumi polarizační filtr DHG C-PL 77mm
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Marumi polarizační filtr DHG C-PL 77 mm od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/640 s |
| Clona: | 4.5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 18 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/320 s |
| Clona: | 10 |
| ISO: | 400 |
| Ohnisko: | 15 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 13 s |
| Clona: | 11 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 13 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/60 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 125 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 8 s |
| Clona: | 11 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/60 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 125 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 5.6 |
| ISO: | 110 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 30 s |
| Clona: | 13 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 11 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 13 s |
| Clona: | 11 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 13 mm |
|
Objektiv: - |
|

Představení Marumi polarizační filtr DHG C-PL 77 mm
Představení Marumi polarizační filtr DHG C-PL 77 mm
Hodnocení zákazníků (5)
Parametry
Polarizační filtr pro digitální fotoaparáty. Filtr maximalizuje výkonnost objektivu a zajišťuje kontrastní snímky, má průměr 77mm, provedení "slim". Je vhodný pro širokoúhlé objektivy.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | OM1077 |
|---|---|
| Značka | Marumi |
Filtry
| Typ filtru | Polarizační filtry |
|---|---|
| Slim | Ano |





Dobrý den, s tímto filtrem mám dobré zkušenosti ,který mám na objektivu 24 - 85 mm a jsem s ním velice spokojen, zatím nemám co dodat.
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Pavel, 05.07.2020
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Tomáš, Brandýs nad Labem, 11.03.2019
4
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Antonín, Hradec Králové, 08.12.2018
5
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Václav, Nupaky, 17.01.2017
1
Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Petr, Krásná Lípa, 01.08.2016
4