Magazín

Produktové aktuality

Máte krásné fotky? Fotoobraz je ideální dárek pro vaše blízké k Vánocům

Tom KalousAktualizováno: 20. 11. 2020 v 15:30 • Rubrika: Produktové aktuality

Máte krásné fotky? Fotoobraz je ideální dárek pro vaše blízké k Vánocům

Štědrý den se jako každý rok blíží nezastavitelným tempem. Nenechávejte nákupy dárků na poslední chvíli jako minulý rok a připravte se už dnes! Využijte slevu 20 % na tisk fotoobrazů, vdechněte svým fotkám život a obdarujte své blízké originálním dárkem, který bude zdobit jejich domov.

Využijte tuto akční nabídku do 31. 12. 2020!

Obraz na kapa desce 90×60

  • Běžná cena 945 Kč, VÁNOČNÍ CENA 750 Kč

Minimalistická varianta obrazu. Moderní bezrámové provedení, kdy je rovná pěnová deska zavěšena přímo na stěnu pomocí přiložených závěsů. Fotografie není tištěná přímo na desku, ale na foto papír, který je na desku následně nalepen a přesně oříznut. Díky tomu dosahujeme nesrovnatelně vyšší kvality tisku.

Vytisknout fotoobraz

Obraz na plátně 90×60

  • Běžná cena 1 337 Kč, VÁNOČNÍ CENA 1 199 Kč

Fotoplátno je velmi populární způsob na převedení vašich fotografií do podoby obrazu. Získáte tak obraz, který bude mít jednoduchý a moderní vzhled, a přesto bude vzbuzovat umělecký dojem. Díky plátnu zachová fotka svůj vzhled i barvy a vydrží na zdi několik generací. 

Vytisknout fotoobraz

Nabízíme toho mnohem více

Hledáte něco jiného než KAPA desku nebo plátno? Co takhle fotoobraz v dřevěném nebo hliníkovém rámu? Rám dodá fotce nový rozměr a hezky doplní interiér vašeho domova. Pokud chcete něco originálního a netradičního, zkuste kruhový obraz, který zaručeně zaujme pozornost vašich návštěv. A možná se vám bude líbit luxusní vzhled obrazu za akrylovým sklem, které dodá obrazu neuvěřitelnou hloubku barev a kontrast. Všechny tyto varianty naleznete ve Fotosběrně Megapixel.

Sdílet na


Komentáře k článku