Magazín

Produktové aktuality

Mega Podcast nahráváme s technikou RODE

Tom KalousAktualizováno: 3. 3. 2022 v 11:53 • Rubrika: Produktové aktuality

Mega Podcast nahráváme s technikou RODE

Spousta našich kolegů má s mikrofony RODE dlouholeté zkušenosti a jsou s nimi naprosto spokojeni. Výběr mikrofonů pro náš Mega Podcast byl tedy velmi snadný.

Obsah

RODE mikrofon NT1 Kit

Jedná se o odolný kondenzátorový studiový mikrofon vyrobený z vysoce kvalitního hliníku. Zvolili jsme jej proto, že má elektroniku s extrémně nízkým hlukem, pouze 4,5 dB a frekvenční rozsah 20 kHz. Součástí balení je také úchyt s odpruženým pavoukem SMR, který zabrání nechtěným ruchům při manipulaci s mikrofonem během nahrávání a také POP filtr, který odfiltruje nežádoucí účinky vzduchu vznikajícího při slovech na P, T atd.

Chci RODE NT1

Technika pro nahrávání podcastu | Megapixel

RODE Caster Pro

Veškerý zvuk z mikrofonů nahráváme do mixážního pultu RODE Caster Pro. Tento pult nabízí možnost ovládat a nastavovat hlasitost jednotlivých mikrofonů (až 4 vstupy) a také je zde možnost nastavení různých funkcí vylepšující zvuk ihned při nahrávání (kompresor, limiter, de-esser a noise-gate). Na konzoli je také osm programovatelných padů pro spouštění audiosamplů (jingly, efekty apod.).

Chci RODE Caster Pro

Technika na podcast | Megapixel

I vaše značka může být partnerem Mega Podcastu! Ozvěte se nám na megapodcast@megapixel.cz.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.