Fotografický kurz

Mega týden: Fotoprocházka s Canonem

Během workshopu si v terénu vyzkoušíte vybrané novinky z arzenálu Canon a produktoví specialisté vám ukáží, jak se v dnešní době pracuje s tou nejlepší technikou a jak fotit portrét.

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Celým workshopem vás provedou Oldřich Drnec a Michal Tvrdík

Pomohou vám s výběrem techniky i s nastevením fotoaparátu. Oba lektoři mají dlouholeté zkušenosti s focením reportáží, sportu i reklamní a portrétní fotografie. Vědí tedy, na co si dát pozor nejen při focení, ale také při výběru vhodné techniky. Na workshopu bude přítomná také modelka a vyzkoušet si ta k můžete i focení portrétu s technikou Canon.

Lektoři:

Oldřich Drnec

Fotograf Oldřich Drnec

Profesionální fotograf od roku 2005. Věnuje se především reklamní, reportážní a sportovní fotografii. Na domácí scéně dlouhodobě spolupracuje se zajímavými klienty a působí také v zahraničí. Nejčastěji fotografuje mezinárodní konference, business setkání a svatby. Je lektorem fotografických kurzů projektu Canon Akademie focení a pracuje i jako produktový specialista.

Michal Tvrdík

Fotograf Michal Tvrdík

Rodilý Pražan nejčastěji fotící reportáže a různé eventy, který si ale občas odskočí i k jinému žánru. S technikou Canon pracuje již řadu let, od roku 2012 ho pak můžete vidět na různých prezentačních akcích firmy Canon jako produktového specialistu, školitele, případně přímo jako fotografa s hledáčkem přilepeným na oku.

 

Průběh workshopu:

  • Sraz na prodejně Megapixelu
  • Na prodejně si budete moci zapůjčit fototechniku Canon
  • Poté vyrazíme ven na photowalk do okolí prodejny, kde si techniku pořádně otestujeme

Fotografický workshopNáš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.