Fotografický kurz

Mega týden: Portrét v exteriéru se Sony

Workshop je určený těm, kteří se chtějí naučit využít přirozeného světla pro ohromující portréty v exteriéru. Účastníky seznámíme se správným nastavením fotoaparátu a výběrem ideální kompozice i místa. V rámci workshopu bude možné si vyzkoušet objektivy i fotoaparáty značky Sony!

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede

Honza Tichý je ambasadorem značky SONY. Věnuje se převážně fotografování svateb, ale v jeho tvorbě se často objevují lidé, běžný život a architektura. Je posedlý charakterem starých manuálních objektivů, které různě adaptuje a využívá na moderní digitální technice. Každý rok lektoruje desítky fotografických kurzů a neustále se snaží hledat krásu v těch úplně nejobyčejnějších věcech.
Místo konání

  • sraz na prodejně Megapixel (v Praze ve studiu Chapter, kde si můžete vypůjčit techniku Sony) 
  • fotografování v terénu (areál kolem prodejny a v blízkém okolí)

Ateliér Chapter -  U průhonu (bez číselného označení)
Vedle hudebního klubu Mecca  - U Průhonu 799/3
Naproti restauraci U Holiše - U Průhonu 466/22

Obsah workshopu

  • Během workshopu budete fotografovat portrét modelky v přirozeném světle. Zkušený lektor a fotograf Honza Tichý vám poradí s nastavením fotoaparátu i s výběrem vhodného objektivu.
  • Každý účastník workshopu obdrží zdarma značkovou SD kartu jako malou pozornost!
     
  • Vaše fotografie si v den workshopu můžete zdarma (v daném počtu) vytisknout na tiskárnách značky EPSON na pražské prodejně Megapixel!

Kdo je Honza Tichý

Svatební fotograf, lektor a Sony ambasador. Honza nejraději fotí lidi, život a architekturu. Je posedlý charakterem starých manuálních objektivů, které různě adaptuje a využívá na moderní digitální technice. Každý rok lektoruje desítky fotografických kurzů a prosedí stovky hodin v pražských kavárnách.

www.jantichyphotography.com
IG: @jan_tichy_photography

Testování techniky a workshopy Sony v rámci Mega týdne 2022
 

“Přijďte si otestovat fotografickou techniku Sony v ulicích Prahy, Brna a Ostravy. Vlastní zkušenost má daleko větší výpovědní hodnotu, než jakákoliv recenze. Během workshopu vám bude k dispozici ostřílený Sony ambasador Honza Tichý. Dále budete mít možnost proniknout do tajů produktové fotografie s Mocup space. Celé odpoledne také najdete na prodejně specialistu na techniku Sony pro případné konzultace. Na workshopu bude také přítomná modelka, na které si můžete Sony techniku vyzkoušet.” 


Seznamte se s našimi lektory


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.