Magazín

Blog

Mega video týden právě začíná! Exkluzivní slevy a pořádná dávka inspirace

Monika AlinčováAktualizováno: 16. 4. 2021 v 10:54 • Rubrika: Blog

Mega video týden právě začíná! Exkluzivní slevy a pořádná dávka inspirace

Všichni milovníci natáčení a střihu videí zpozorněte! Dnes začíná mega video týden plný exkluzivních slev na vybrané značky. K této příležitosti jsme pro vás dali dohromady spoustu inspirace a tipů, aby vaše videa vypadala jako z profi produkce. Zdokonalte s námi své umění videotvorby a nakupte video techniku za boží ceny.

Obsah

Mega video týden probíhá od 12. do 18. října 2020 a kromě skvělých akčních nabídek pro vás máme také pořádnou dávku rad a inspirace.

EXKLUZIVNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Natáčejte jako profík

Aby vaše videa měla úspěch a byla pohlazením pro oko diváka, je potřeba znát základy, které vaši tvorbu posunou o pořádný kus nahoru. S tím vám pomůže náš článek Jak natočit video, které vezme dech nejen vám. Dozvíte se v něm například, jak scénu správně nasvítit, jaké jsou druhy záběrů či jak natáčet ve studiu, nebo naopak někde v přírodě.  

Pokud je vaší vášní vlogování, nesmí vám uniknout náš článek Jak natočit dobrý vlog, kde se podíváme na cestu k úspěchu na poli vlogování, techniku i postprodukci. A právě začínající vlogery bude určitě zajímat, jak proměnit svůj iPhone v dostačující nahrávací zařízení.

I na to jsme samozřejmě mysleli a připravili pro vás článek Jak fotit a natáčet na iPhone, ve kterém se dozvíte, jak ze svého chytrého telefonu vytřískat to nejlepší. Stačí dodržet pár tipů a ani za video ze svého telefonu se nemusíte stydět. Dobrodruzi, sportovci, ale i milovníci cestování jistě najdou využití pro pár tipů Jak natáčet s akčními kamerami.

EXKLUZIVNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Nepodceňujte postprodukci

Druhým zmáčknutím tlačítka pro nahrávání práce videomakera rozhodně nekončí. Střih a úprava je neméně důležitou součástí celého snímku a bez postprodukce prostě video nikdy nebude na takové úrovni. Pokud se chcete v úpravě a strihu videí zdokonalit nebo s nimi teprve začínáte, doporučujeme vám prostudovat článek Jak na střih videa, kterým oslníte kinosály i babičku. Jak už jeho název napovídá, prozradíme vám vše potřebné od importu a organizace materiálu až po závěrečný export.

No a co výbava?

Teď už víme, jak na natáčení, střih i úpravu s různou technikou. To ale není to jediné, bez čeho se při tvorbě kvalitního videa neobejdeme. Jak pořídit tu správnou výbavu, která bude přesně splňovat vše, co k práci potřebujete, může být taky někdy pěkný oříšek. Mrkněte se, jak na výběr monitoru pro videojak vybrat notebook na natáčení nebo který stativ zvolit, aby vaše záběry byly prostě dokonalé. 

VIDEO VÝBAVA ZA BOŽÍ CENY

Sledujte nás na YouTube!

Spoustu inspirace, tipů a návodů najdete také na našem YouTube kanálu. Nezapomeňte dát odběr, ať vám žádné nové video ze světa focení, natáčení, grafiky i postprodukce neunikne.

MEGA VIDEO TÝDEN

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.