Magazín

Produktové aktuality

Megapixel.cz je ověřen zákazníky!

Aktualizováno: 14. 7. 2021 v 15:07 • Rubrika: Produktové aktuality

Megapixel.cz je ověřen zákazníky!

Pokud zvažujete nákup v Megapixelu a máte obavy z on-line nakupování, ověřte si naše služby na Heureka.cz. Náše společnost získala certifikát „Ověřeno zákazníky“, který řeší otázku „kde si produkt koupit a neprohloupit".

Obsah

Aby Heureka.cz dokázala doporučit nejlepší obchod, musí zvážit mnohem více aspektů, než jen cenu samotného produktu. Kvůli odbourání strachu z on-line nakupování a pro zamezení špatných zkušeností musí zohledňovat především kvalitu služeb obchodu, přehlednost stránek, uvádění kompletních informací o cenách, dodacích lhůtách, řešení reklamací atd.

Nejlepší webshopy pak tedy mohou, stejně jako my, získat certifikát Ověřeno zákazníky.

Denně na webu Heureka.cz hodnotí zpětně služby Megapixelu desítky zákazníků, kteří u nás nakoupili. Hodnocení je tedy prováděno pouze skutečnými zákazníky Megapixelu, čímž je zajištěna 100% objektivita a také aktuálnost.

Velké množství e-shopů na tomto portálu nenaleznete, což je pochopitelné. My reakce našich zákazníků neskrýváme, ať jsou pozitivní či nikoliv a na dosavadní výsledky, které si můžete prohlédnout. (dále viz. odkaz z patičky našeho webu), jsme náležitě pyšní.

Děkujeme!
Tým Megapixel.cz


 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.