Megapixel.cz je potřetí nejlepším e-shopem v ČR!

Pořadatelem soutěže WebTop100 je poradenské a konzultační centrum Dobrý web. Ve WebTop100 porovnávají své kvality přihlášené firemní weby českých společností, které jsou rozděleny do oborových žebříčků. Do odborné poroty zasedlo pod vedením pana Ivana Pilného mnoho specialistů, kteří při hodnocení kvality webů postupovali podle propracované metodiky a dále experti na konkrétní obor, kterých se pak týkaly oborové žebříčky. Každý web tak hodnotilo hned několik porotců.

Je pro nás velikou ctí, že porotci vyhodnotili náš web

Megapixel.cz již potřetí nejlepším E-shopem v ČR!

Výsledky kategorie E-shop:

1. MEGAPIXEL s.r.o. - 87,7 bodů
2. Global Wines, s.r.o. - 76,2 bodů
3. ELEKTROMEDIA s.r.o. - 67,3 bodů

Každý web mohl získat maximálně 100 bodů.

Ziskem 87,7 bodů jsme se v letošním ročníku stali celkově nejvýše hodnoceným webem, čímž jsme si oproti ročníku loňskému o jednu příčku polepšili. To ale stále není všechno, zároveň jsme získali ještě další ocenění. Jedná se o speciální cenu "Marketingová trefa", která byla udělena za web s nejvyšší marketingovou hodnotou ze všech dvou set zúčastněných webů!

Za tento fantastický úspěch vděčíme nejen všem kolegům, kteří se podílejí na obsahu našich stránek, ale hlavně také webdeveloperské firmě PeckaDesign, která náš web již od roku 2006 vytváří a také poradenské společnosti H1.cz, která se svými skvělými nápady a bohatými zkušenostmi s poradenstvím na internetu pravidelně přispívá k našim úspěchům.

Všem patří VELIKÝ DÍK!

Kompletní výsledky, pravidla soutěže a hodnocená kritéria najdete na webu WebTop100.