Magazín

Blog

Megapixel.cz opět nejlepším e-shopem v ČR!

Tomáš MatějčekAktualizováno: 15. 3. 2021 v 16:53 • Rubrika: Blog

Megapixel.cz opět nejlepším e-shopem v ČR!

Čtvrtá účast v soutěži WebTop100 nám přinesla již čtvrté vítězství v kategorii e-shop! Po vítězném hattricku z let 2007 - 2009 jsme i letos, s novým webem, spuštěným v březnu tohoto roku, zvítězili v této renomované soutěži!

Obsah

Soutěž WebTop100 umožňuje firmám působícím v České republice porovnat své on-line aktivity napříč celým internetem, ale především se svou konkurencí v rámci 11 oborových žebříčků a 5 dalších kategorií. My jsme se stejně jako v předchozích letech zapojili ve 12. ročníku v rámci kategorie e-shop.
 
Kategorie E-shop
 
1. místo megapixel.cz 76,5 bodů
2. místo pivniklenoty.cz 73 bodů
3. místo fotoskoda.cz 68 bodů (gratulujeme naší foto konkurenci)
 
Z vítězství mám velkou radost! Porovnat se s konkurencí a uspět, to je skvělé, ale nejdůležitější pro mě je potvrzení, že naší práci děláme opravdu dobře! Poctivost, zodpovědnost a důraz na kvalitu se vyplácí! 
 
Děkuji kolegům, kteří dnes a denně náš web rozvíjí a plní úžasným obsahem. Speciální poděkování patří našemu dlouholetému dodavateli webového řešení, firmě PeckaDesign v čele s majitelem Michalem Horákem. Skvělá práce!
 
Tomáš Matějček
ředitel společnosti
 
Pořadatelem soutěže WebTop100 je konzultační agentura Dobrý web
 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.