Magazín

Blog

Megapixel.cz zvítězil v prestižní soutěži IEA 2013

Michal KřenekAktualizováno: 8. 3. 2021 v 11:44 • Rubrika: Blog

Megapixel.cz zvítězil v prestižní soutěži IEA 2013

Po nedávném vítězství v soutěži WebTop100 v kategorii E-Shop, získal Megapixel.cz ocenění v soutěži IEA 2013, kde v kategorii online obchod obsadil v silné konkurenci 1. místo a potvrdil tak své kvality nejlepšího e-shopu v ČR.

Obsah

O soutěži IEA 2013

Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením na českém internetu. Porota hodnotí kvalitu poskytování online služeb, za kvalitní komunikaci se zákazníky a širokou veřejností a za dosažení reálných obchodních výsledků.

Děkujeme za podporu v silné konkurenci

V rámci této soutěže jsou odborné porotě představeny výsledky práce menších i významných společností na  českém trhu. V různých kategoriích najdeme internetové řešení i velkých a významných společností, jako je například ŠKODA AUTO a.s., Telefonica O2, ČEZ a mnoho dalších. Je nám ctí, že jsme v kategorii on-line obchod obstáli a získali 1. místo. Děkujeme všem zákazníkům za jejich dlouhodobou podporu a přízeň.

Úspěch je závazkem k naším zákazníkům

Tomáš Matějček, ředitel společnosti, k ocenění dodává: “Ocenění IEA 2013 společně s loňským vítězstvím ve WebTop100 je pro mě osobně velkým závazkem vůči našim zákazníkům a silnou motivací pro další práci. Díky celému týmu Megapixel, který se svým nadšením a vášní pro fotografii zásadně podílí na těchto úspěších a vytváří přidanou hodnotu, kterou se natolik odlišujeme od většiny běžných obchodů.”  

Spokojenost zákazníka a hodnotné informace

Bylo oceněno především odlišení od konkurence, tvorba komunity napříč celým webem, který nepředstavuje pouze online obchod, ale silné zázemí pro amatérského i pro profesionálního fotografa. Zájemce o svět fotografování tak na jediném místě nalezne vše potřebné a přehledně zpracované.

Toto ocenění nás tak motivuje v práci nabídnout návštěvníkům našeho e-shopu kvalitní služby, přehledně a velmi kvalitně zpracované informace ve formě testů, recenzí, přehledů v rámci našeho E-Shopu, Magazínu, Fotoškoly, kde najdete užitečné informace a nástroje. Stejně tak nelze opomenout naši Galerii  s projektem Rok s Megapixelem, který nabízí inspiraci, vzdělání, zábavu a zajímavé ceny.

Pořadatelem soutěže IEA je Asociace BIZ, Asociace dodavatelů internetových řešení. Informace o soutěži a výsledky nalezneta na webu soutěže IEA.

Sdílet na


Komentáře k článku

Tomáš Matějček

Reaguje na (1) | Mnohokrát děkujeme!

2

Prodejce Megapixel.cz, Tomáš Matějček, 31. 3. 2014 |Reagovat

H

Blahopřeji.

1

Honza, 29. 3. 2014 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.