Magazín

Blog

Megapixel získal další prestižní ocenění v soutěži WebTop100 zaměřené na e-komerci

Martin LukešAktualizováno: 23. 11. 2021 v 15:22 • Rubrika: Blog

Megapixel získal další prestižní ocenění v soutěži WebTop100 zaměřené na e-komerci

Vzhledem k tomu, že v Megapixelu proběhlo v posledních letech mnoho významných změn od redesignu webu přes změnu loga a firemní identity až po spuštění zákaznického programu, rozhodli jsme se poměřit síly. Po několika letech jsme se zúčastnili prestižní soutěže WebTop100, která hodnotí různé projekty a společnosti zabývající se e-komercí. V minulosti jsme tuto soutěž už 4x vyhráli a docela nás zajímalo, jak si povedeme po aplikování uvedených změn.

Obsah

1. místo pro Megapixel v kategorii ECOMMERCE PROJEKT

Účast v letošní jubilejním ročníku soutěže byla opravdu velmi silná a výčet jednotlivých kategorií bohatý. Přihlášené firmy a projekty soutěžily například v kategorii osobnost roku, nejlepší firemní web, firemní podcast, startup, nebo brandová reklama. Megapixel skóroval v této prestižní soutěži již 4x, a to v letech 2007 - 2009 a v roce 2013.

Získali jsme velmi cenné 1. místo v kategorii Ecommerce projekt roku. V té se mimochodem hodnotí uživatelská přívětivost, komfort ve výběru služeb, plnění cílů společnosti, rychlost, stabilita a inovativní řešení. O vysoké úrovni soutěže svědčí i vítězové ostatních kategorií, mezi které patří například Martin "Mikýř" Mikyska, rodinný pivovar Bernard, nebo agentury Fragile Media, MEDIA AGE a Creative Dock.

WEBTOP100 | Megapixel
Převzetí cen - zástupci Megapixelu a společnosti PeckaDesign

Z vítězství v takové soutěži máme samozřejmě ohromnou radost. Je pro nás totiž určitým kompasem, který nám napovídá, že cesta, kterou jsme si vybrali je správná i se způsobem, jakým po ní jdeme. Na druhou stranu je to pro nás velký závazek, a to vůči vám, našim zákazníkům a věrným fanouškům. Velmi dobře si totiž uvědomujeme, že nebýt vás, tak bychom nikdy podobných met nedosáhli. Za to vám velmi děkujeme, věříme že nám zůstanete i nadále věrní a moc si přejeme, abychom vám i v budoucnu byli partnery na cestách za vaším fotografickým a video dobrodružstvím.


Umístění v kategorii ECOMMERCE PROJEKT

Nezapomeňte, že i v této neklidné době jsme tu pro vás a můžete se na nás kdykoliv obrátit s vašimi potřebami, sny, ale i problémy, které vás během práce a koníčků mohou potkat. Veřte, že uděláme vše pro to, abyste s našimi službami byli i nadále spokojení a pomáhali nám tak na oplátku získávat další podobná ocenění.


Poděkování zakladatele a majitele společnosti Megapixel Tomáše Matějčka

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.