Magazín

Krátce

Megapixel získal ocenění Shop roku 2014 v kategorii Foto!

Aleš PodneckýAktualizováno: 16. 12. 2014 v 18:39 • Rubrika: Krátce

Megapixel získal ocenění Shop roku 2014 v kategorii Foto!

Megapixel získal prestižní ocenění Shop roku 2014 Cena kvality, které uděluje server Heureka.cz na základě zkušeností zákazníků s nákupy v hodnocených e-shopech.

Obsah

Po velmi úspěšném minulém roce, kdy společnost Megapixel získala dvě významné ceny WEBTOP100 2013 (oceňuje kvalitu webové prezentace společnosti) a Internet Effectiveness Awards 2013 (udělovanou nejefektivnějším internetovým řešením na českém internetu), jsme nyní získali Cenu kvality v kategorii Foto v soutěži Shop roku 2014.

Megapixel získal Cenu kvality od uživatelů Heureka

V letošním, již šestém ročníku soutěže Shop roku Heureka, byly udělovány ceny ve třech kategoriích Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky.

Námi získaná Cena kvality je udělena na základě vyhodnocení vyplněných dotazníků, kterými hodnotí spokojenost s nákupem skuteční zákazníci konkrétního e-shopu. V loňském ročníku rozhodlo o výtězích této kategorie přes 3,5 milionu vyplněných dotazníků, jedná se tedy o velmi prestižní ocenění, které nás těší o to více, protože nás hodnotili naši skuteční zákazníci a spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější.

Děkujeme vám za vaši přízeň!

Sdílet na


Komentáře k článku

Luděk Bouška

Reaguje na (1) | Dobrý den, děkujeme Vám.  

2

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 15. 10. 2014 |Reagovat

Pavlis Jiří

blahopřeju!!!!

1

Pavlis Jiří, 14. 10. 2014 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.