Magazín

Produktové aktuality

Megapixel.cz je potřetí nejlepším e-shopem v ČR!

Aktualizováno: 5. 3. 2021 v 17:50 • Rubrika: Produktové aktuality

Megapixel.cz je potřetí nejlepším e-shopem v ČR!

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos přihlásili s naší webovou prezentací do prestižní soutěže WebTop100. S velkou hrdostí oznamujeme, že jsme byli opět - již potřetí za sebou - vyhlášeni jako nejlepší e-shop v ČR a kromě toho jsme získali ještě další speciální cenu!

Obsah

Pořadatelem soutěže WebTop100 je poradenské a konzultační centrum Dobrý web. Ve WebTop100 porovnávají své kvality přihlášené firemní weby českých společností, které jsou rozděleny do oborových žebříčků. Do odborné poroty zasedlo pod vedením pana Ivana Pilného mnoho specialistů, kteří při hodnocení kvality webů postupovali podle propracované metodiky a dále experti na konkrétní obor, kterých se pak týkaly oborové žebříčky. Každý web tak hodnotilo hned několik porotců.

Megapixel.cz již potřetí nejlepším E-shopem v ČR!

Výsledky kategorie E-shop:

1. MEGAPIXEL s.r.o. - 87,7 bodů
2. Global Wines, s.r.o. - 76,2 bodů
3. ELEKTROMEDIA s.r.o. - 67,3 bodů

Každý web mohl získat maximálně 100 bodů.

Ziskem 87,7 bodů jsme se v letošním ročníku stali celkově nejvýše hodnoceným webem, čímž jsme si oproti ročníku loňskému o jednu příčku polepšili. To ale stále není všechno, zároveň jsme získali ještě další ocenění. Jedná se o speciální cenu "Marketingová trefa", která byla udělena za web s nejvyšší marketingovou hodnotou ze všech dvou set zúčastněných webů!

Za tento fantastický úspěch vděčíme nejen všem kolegům, kteří se podílejí na obsahu našich stránek, ale hlavně také webdeveloperské firmě PeckaDesign, která náš web již od roku 2006 vytváří a také poradenské společnosti H1.cz, která se svými skvělými nápady a bohatými zkušenostmi s poradenstvím na internetu pravidelně přispívá k našim úspěchům.

Všem patří VELIKÝ DÍK!

Kompletní výsledky, pravidla soutěže a hodnocená kritéria najdete na webu WebTop100.

Sdílet na


Komentáře k článku

F

Patří Vám gratulace.

Jenom škoda, že o regulérnosti této "soutěže" lze pochybovat (s přihlédnutím k obsazení předních pozic v jiných kategoriích). Doufejme tedy, že v této kategorii to nebude třeba ;)
6

Freeze, 11. 12. 2010 |Reagovat

pm

ano chcem si ojednat digitalny fotok
5

pulko milan , 7. 12. 2010 |Reagovat

Gratuluji. toto další ocenění mě jen utvrzuje v tom že jste jedničkou v oboru,a má doporučení na váš web mým přátelům jsou opodstatněná. jen tak dál.
4

zbyněk ěín, 28. 10. 2009 |Reagovat

PV

Super, také moc gratuluji. Vaše opakovaná vítězství opravdu svědčí o vynikající kvalitě webu!
3

Petr V., 23. 10. 2009 |Reagovat

c

Také se přidávám ke gratulaci, web máte perfektně přehledný plus vynikající a až osobní přístup k zákazníkovi, ať třeba jen potenciálnímu, z Vás dělá jedničku na trhu s foto technikou a za to Vám patří nejen velké DÍKY, ale i toto ocenění.
Přeji mnoho dalších úspěchů a, "jen tak dále" ;)
Váš spokojený zákazník
2

capino, 23. 10. 2009 |Reagovat

z

Gratuluju a sdílím radost s vámi!! :-) Máte skvělý nejen web, ale i prodejna v Brně je naprosto útulná, s profíky, vždy rád zajdu, třeba naposledy pro nový objektiv.

Ať se daří i nadále!!

Zdeněk Šudák
Brno
1

zdenek, 23. 10. 2009 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.