Profesionální digitální zrcadlovky Canon

Canon EOS 1D X Canon EOS 1D X

Profi kvalita za všech okolností

Zístejte dodatečnou slevu 10 000 Kč! Konečná cena po slevě je 144 990 Kč! Digitální fotoaparát EOS-1D X spojuje rychlost s kvalitou obrazu, a představuje tak fotoaparát další generace pro profesionály. Snímač s rozlišením 18 megapixelů o velikosti políčka kinofilmu společně se dvěma procesory „DIGIC 5+“ nastavuje nový standard a fotografování rychlostí až 12 snímků za sekundu.

Více o Canon EOS 1D X

Canon EOS 5Ds r Canon EOS 5Ds R

Perfektní detaily bez kompromisu

Model 5DS R je vybaven zcela novým full frame snímačem o ultra vysokém rozlišení 50,6Mpx a je ideální pro focení ve všech situacích, kdy se uživatelé spokojí jen s nejostřejšími snímky. Fotoaparát totiž oproti modelu 5Ds navíc obsahuje speciální filtr, který eliminuje nedostatky nízkopásmových filtrů, a maximalizuje tak rozlišení snímače i kvalitu obrazu.

Více o Canon EOS 5Ds R

Canon EOS 5Ds Canon EOS 5Ds

Maximální rozlišení nejen pro špičkový tisk

EOS 5Ds je vybaven zcela novým full frame snímačem o ultra vysokém rozlišení 50,6Mpx, odolným utěsněným tělem a bleskovým 61bodovým autofokusem. Dokonalé ostrosti snímků pomáhá nový systém řízení vibrací zrcadla a díky slotu pro SD a CF karty umožňuje fotoaparát automatické zálohování cenných snímků a snadné sdílení.

Více o Canon EOS 5Ds

Canon EOS 5D Mark III Canon EOS 5D Mark III

Zachytí i ten nejjemnější detail

Fotoaparát EOS 5D Mark III je 22,3 MPx digitální jednooká zrcadlovka se snímačem o velikosti políčka kinofilmu, 61bodovým automatickým zaostřováním a kontinuálním snímáním rychlostí 6 sn./s. Pořizujte vysoce kvalitní filmy v rozlišení Full HD s ručním ovládáním všech funkcí, od snímkové frekvence po zvuk.

Více o Canon EOS 5D Mark III

Canon EOS 6D Canon EOS 6D

Uvede vás do světa profi techniky

Digitální zrcadlovka EOS 6D se pyšní snímačem o velikosti políčka kinofilmu, rozlišením 20 Mpx a kompaktním designem. Je ideální pro fotografování portrétů a cestování a nabízí vše, co můžete od takto výkonné zrcadlovky čekat. Navíc dokonce vestavěný GPS modul a možnost okamžitého sdílení snímků přes WiFi.

Více o Canon EOS 6D

Profesionální objektivy Canon

Pokračovat

Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM

Skvěle zachytí zvířata i architekturu

Vysoce výkonný a profesionální objektiv s pevným ohniskem 300mm, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Díky světelnosti f2,8 a optickému stabilizátoru je vhodný pro fotografování i ve špatných světelných podmínkách a to jak statických tak dynamických žánrů.

Více o Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM

Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM

Teleobjektiv s optickou stabilizací

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 400mm, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Díky světelnosti f2,8 a optickému stabilizátoru je vhodný pro fotografování i ve špatných světelných podmínkách a to jak statických tak dynamických žánrů.

Více o Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM

Canon EF 500mm f/4 L IS II USM Canon EF 500mm f/4 L IS II USM

Výkonný teleobjektiv pro sport

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 500mm a super přiblížením, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Světelnost f4 je navíc podpořena optickou stabilizací.

Více o Canon EF 500mm f/4 L IS II USM

Canon EF 600mm f/4 L IS II USM Canon EF 600mm f/4 L IS II USM

Vzdálené objekty vyfotí i za šera

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 600mm a super přiblížením, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame, tak pro ty se snímačem APS-C. Světelnost f4 je navíc podpořena optickou stabilizací.

Více o Canon EF 600mm f/4 L IS II USM

Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM

Přiblíží i velmi vzdálené objekty

Konstrukce objektivu EF 800mm f/5,6L IS USM ze slitiny hořčíku zajišťuje nízkou hmotnost teleobjektivu. Vynikající optika společnosti Canon nabízí vynikající kvalitu obrazu a minimální rozměry objektivu.

Více o Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM

Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo

Objeví skryté krásy makro světa

Unikátní objektiv s ručním ostřením byl navržen výhradně pro fotografování velmi blízkých objektů.

Více o Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo

Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro

Výborně zaznamená technické detaily

Teleobjektiv pro fotografování velmi blízkých objektů s maximálním zvětšením na životní velikost.

Více o Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro

Canon TS-E 17mm f/4 L Canon TS-E 17mm f/4 L

Bezvadně zachytí architekturu i portrét

Model TS-E 17 MM F/4L je určen pro fotografování architektury, neboť nabízí nízké zkreslení a mimořádnou ostrost celého snímku. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu umožňuje univerzální použití.

Více o Canon TS-E 17mm f/4 L

Canon TS-E 24mm f/3,5 L II Canon TS-E 24mm f/3,5 L II

Širokoúhlý objektiv s unikátní konstrukcí

Vysoce výkonný širokoúhlý objektiv Canon TS-E 24mm f/3,5 L II vyniká mimořádně velkým rozsahem naklonění a posunu. Byl vylepšen tak, aby zajistil vynikající kvalitu celého snímku. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti a umožňuje tak kreativně pracovat s hloubkou ostrosti nebo s perspektivou.

Více o Canon TS-E 24mm f/3,5 L II

Canon TS-E 45mm f/2,8 Canon TS-E 45mm f/2,8

Pro maximální svobodu vaší tvořivosti

Vysoce výkonný standardní objektiv Canon TS-E 45mm f/2,8 vyniká velkým rozsahem naklonění a posunu. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti a umožňuje tak kreativně pracovat s hloubkou ostrosti nebo s perspektivou. Je skvělý například pro produktovou fotografii a nebo focení architektury. Plovoucí systém a zadní ostření umožňují ostré a stabilní zobrazení od 0,4 m po nekonečno. Ohnisková vzdálenost 45 mm je ideální pro dosažení přirozené perspektivy.

Více o Canon TS-E 45mm f/2,8

Canon TS-E 90mm f/2,8 Canon TS-E 90mm f/2,8

Dokonalá kontrola na hloubkou ostrosti

První teleobjektiv s formátem 35mm na světě, který má možnost vyklápění/posouvání (Tilt/Shift movements).

Více o Canon TS-E 90mm f/2,8