Profesionální digitální zrcadlovky Canon

Canon EOS 1D X Mark II Canon EOS 1D X Mark II

Profi kvalita za všech okolností

1D X Mark II překonává hranice rychlého snímání. Dokáže pořizovat snímky rychlostí až 14 sn./s. Jeho součástí je full-frame snímač CMOS s rozlišením 20,2 megapixelů, nová zaostřovací technologie Al Servo AF III+ i podpora natáčení filmů v rozlišení 4K při snímkovací frekvenci 60p. Canon EOS-1D X Mark II je ideálním základním nástrojem pro prakticky všechny typy fotografických profesí.

Více o Canon EOS 1D X Mark II

Canon EOS 5Ds r Canon EOS 5Ds R

Perfektní detaily bez kompromisu

Model 5DS R je vybaven zcela novým full frame snímačem o ultra vysokém rozlišení 50,6Mpx a je ideální pro focení ve všech situacích, kdy se uživatelé spokojí jen s nejostřejšími snímky. Fotoaparát totiž oproti modelu 5Ds navíc obsahuje speciální filtr, který eliminuje nedostatky nízkopásmových filtrů, a maximalizuje tak rozlišení snímače i kvalitu obrazu.

Více o Canon EOS 5Ds R

Canon EOS 5Ds Canon EOS 5Ds

Maximální rozlišení nejen pro špičkový tisk

EOS 5Ds je vybaven zcela novým full frame snímačem o ultra vysokém rozlišení 50,6Mpx, odolným utěsněným tělem a bleskovým 61bodovým autofokusem. Dokonalé ostrosti snímků pomáhá nový systém řízení vibrací zrcadla a díky slotu pro SD a CF karty umožňuje fotoaparát automatické zálohování cenných snímků a snadné sdílení.

Více o Canon EOS 5Ds

Canon EOS 5D Mark IV Canon EOS 5D Mark IV

Zachytí i ten nejjemnější detail

Jeho snímač CMOS s rozlišením 30,4 megapixelů zachytí fotografie, které jsou nabité detaily a mají nízký šum i na těch nejjasnějších objektech a v nejtmavších stínech. Fotoaparát disponuje vychytávkou Dual Pixel Raw - umí zaznamenat snímek tak, že každá fotodioda z jednoho pixelu zaznamená obraz zvlášť. S EOS 5D Mark IV v sobě můžete probudit filmaře a doplnit své kreativní portfolio o filmy EOS v rozlišení 4K.

Více o Canon EOS 5D Mark IV

Canon EOS 6D Mark II Canon EOS 6D Mark II

Malý plnoformátový fotoaparát s velkým srdcem

Přístroj EOS 6D Mark II s plnoformátovým snímačem CMOS, rozlišením 26,2 megapixelu a obrazovým procesorem DIGIC 7 je dokonale vybaven k získávání profesionálních výsledků. Technologie Dual Pixel CMOS AF zajistí plynulé přeostřování při živém náhledu tak, aby pohybující se objekty zůstávaly stále ostré bez rušivých náhlých změn roviny zaostření.

Více o Canon EOS 6D Mark II

Profesionální objektivy Canon

Pokračovat

Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM

Skvěle zachytí zvířata i architekturu

Vysoce výkonný a profesionální objektiv s pevným ohniskem 300mm, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Díky světelnosti f2,8 a optickému stabilizátoru je vhodný pro fotografování i ve špatných světelných podmínkách a to jak statických tak dynamických žánrů.

Více o Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM

Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM

Teleobjektiv s optickou stabilizací

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 400mm, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Díky světelnosti f2,8 a optickému stabilizátoru je vhodný pro fotografování i ve špatných světelných podmínkách a to jak statických tak dynamických žánrů.

Více o Canon EF 400mm f/2,8 L IS II USM

Canon EF 500mm f/4 L IS II USM Canon EF 500mm f/4 L IS II USM

Výkonný teleobjektiv pro sport

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 500mm a super přiblížením, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame tak pro ty se snímačem APS-C. Světelnost f4 je navíc podpořena optickou stabilizací.

Více o Canon EF 500mm f/4 L IS II USM

Canon EF 600mm f/4 L IS II USM Canon EF 600mm f/4 L IS II USM

Vzdálené objekty vyfotí i za šera

Vysoce výkonný a profesionální teleobjektiv s pevným ohniskem 600mm a super přiblížením, je vhodný jak pro zrcadlovky full-frame, tak pro ty se snímačem APS-C. Světelnost f4 je navíc podpořena optickou stabilizací.

Více o Canon EF 600mm f/4 L IS II USM

Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM

Přiblíží i velmi vzdálené objekty

Konstrukce objektivu EF 800mm f/5,6L IS USM ze slitiny hořčíku zajišťuje nízkou hmotnost teleobjektivu. Vynikající optika společnosti Canon nabízí vynikající kvalitu obrazu a minimální rozměry objektivu.

Více o Canon EF 800mm f/5,6 L IS USM

Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo

Objeví skryté krásy makro světa

Unikátní objektiv s ručním ostřením byl navržen výhradně pro fotografování velmi blízkých objektů.

Více o Canon MP-E 65mm f/2,8 1-5× Macro Photo

Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro

Výborně zaznamená technické detaily

Teleobjektiv pro fotografování velmi blízkých objektů s maximálním zvětšením na životní velikost.

Více o Canon EF 180mm f/3,5 L USM Macro

Canon TS-E 17mm f/4 L Canon TS-E 17mm f/4 L

Bezvadně zachytí architekturu i portrét

Model TS-E 17 MM F/4L je určen pro fotografování architektury, neboť nabízí nízké zkreslení a mimořádnou ostrost celého snímku. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu umožňuje univerzální použití.

Více o Canon TS-E 17mm f/4 L

Canon TS-E 24mm f/3,5 L II Canon TS-E 24mm f/3,5 L II

Širokoúhlý objektiv s unikátní konstrukcí

Vysoce výkonný širokoúhlý objektiv Canon TS-E 24mm f/3,5 L II vyniká mimořádně velkým rozsahem naklonění a posunu. Byl vylepšen tak, aby zajistil vynikající kvalitu celého snímku. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti a umožňuje tak kreativně pracovat s hloubkou ostrosti nebo s perspektivou.

Více o Canon TS-E 24mm f/3,5 L II

Canon TS-E 45mm f/2,8 Canon TS-E 45mm f/2,8

Pro maximální svobodu vaší tvořivosti

Vysoce výkonný standardní objektiv Canon TS-E 45mm f/2,8 vyniká velkým rozsahem naklonění a posunu. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti a umožňuje tak kreativně pracovat s hloubkou ostrosti nebo s perspektivou. Je skvělý například pro produktovou fotografii a nebo focení architektury. Plovoucí systém a zadní ostření umožňují ostré a stabilní zobrazení od 0,4 m po nekonečno. Ohnisková vzdálenost 45 mm je ideální pro dosažení přirozené perspektivy.

Více o Canon TS-E 45mm f/2,8

Canon TS-E 50mm f/2,8 L Macro Canon TS-E 50mm f/2,8 L Macro

Špičkový objektiv pro ovládání perspektivy

Je ideální pro pořizování kreativních snímků krajiny, architektury i objektů ve studiu. Umožňuje ovládání perspektivy a hloubky ostrosti zásluhou důkladně zkalibrovaných posunů optiky, vynikající optické konstrukce a přesných čoček z lisovaného skla zajišťujících nízké zkreslení, výjimečnou kvalitu obrazu po celé ploše a poměr 1:2 pro makro fotografování.

Více o Canon TS-E 50mm f/2,8 L Macro

Canon TS-E 90mm f/2,8 Canon TS-E 90mm f/2,8

Dokonalá kontrola na hloubkou ostrosti

První teleobjektiv s formátem 35mm na světě, který má možnost vyklápění/posouvání (Tilt/Shift movements).

Více o Canon TS-E 90mm f/2,8

Canon TS-E 135mm f/4 L Macro Canon TS-E 135mm f/4 L Macro

Dokonalá kontrola na hloubkou ostrosti

Dívejte se na svět novým způsobem pomocí 135mm objektivu určeného pro fotoateliéry, který nabízí ovládání perspektivy a kompresi pomocí teleobjektivu. TS mechanismus je otočitelný v rozsahu +/- 90° pro nastavení přesných směrů posunutí roviny ostrosti. Dva Ultra-Low Dispersion (UD) nízkorozptylové prvky redukují barevné zkreslení a chromatické aberace a zvyšují tak čistotu a přesnost barev.

Více o Canon TS-E 135mm f/4 L Macro