Profesionální digitální zrcadlovky Nikon

Nikon D4s Nikon D4s

Obrazová kvalita bez kompromisů

Nikon D4 logo Nikon D4S je nová vlajková loď formátu FX, která nabízí profesionální kvalitu obrazu a rychlost. Je vybavena přepracovaným Full Frame snímačem s rozlišením 16,2 Mpx a novým výkoným procesorem EXPEED 4, díky kterému tato zrcadlovka zvládne až 11sn./s. , ale i nahrávání FullHD videí rychlostí i 60sn./s.! Nikon D4S také disponuje gigabitovým etherntet portem a možností okamžitého zasílání dat do externího zařízení.

Více o Nikon D4s

Nikon D810E Nikon D810

Pro zachycení těch nejjemnějších detailů

Nikon D810 logo Fotoaparát je vybaven novým obrazovým snímačem s 36,3 miliony pixelů bez antialiasingového filtru nabízející vynikající úroveň detailů. O zpracování obrazu se stará výkonný procesor EXPEED 4 díky kterému zvládne pořizovat až 5sn./s. při plném rozlišení a nahrávat FullHD video 1080/60p. Během filmování máte k dispozici celý rozsah citlivosti ISO začínající na hodnotě ISO 64, možnost volby času závěrky, clony a úrovně záznamu zvuku. Nová konstrukce závěrky a zrcadlového boxu s elektronickou první lamelou a 51 bodový AF modul Multi-CAM 3500FX zajišťují získání nejostřejších možných výsledků.

Více o Nikon D810

Profesionální objektivy pro Nikon

Pokračovat

Nikkor 200mm f/2,0 AF-S G ED VR II Nikkor 200mm f/2,0 AF-S G ED VR II

Skvělá rychlost i za špatného světla

Profesionální objektiv Nikkor 200mm se světelností f/2,0 je vybaven pokročilým optickým stabilizátorem VRII. Použít lze jak na zrcadlovkách formátu FX (FULL FRAME), tak na přístrojích s menším snímačem DX (APS-C). U těch ohnisko odpovídá 300mm. Objektiv je vybaven vlastním pohonem AF, takže automaticky ostří na všech digitálních zrcadlovkách Nikon. Díky svému rozsahu a rychlosti se skvěle hodí na efektivní záběry sportu, koncertů, zvířat případně portrétů a reportáží.

Více o Nikkor 200mm f/2,0 AF-S G ED VR II

Nikkor 300mm f/4,0 E AF-S PF ED VR ČERNÝ s CL-ML Nikkor 300mm f/4,0 E AF-S PF ED VR

Vysoce účinná optická stabilizace

Teleobjektiv Nikkor 300mm se světelností f/4 je určený jak pro zrcadlovky formátu FX (FULL FRAME), tak pro přístroje s menším snímačem DX (APS-C). Objektiv je ideální volbou pro fotografování sportů a zvířat v přírodě, pro cestovní fotografii a detailní portréty s vysokou kompresí perspektivy a díky špičkové stabilizaci o 4,5 EV si poradí i ve špatných světelných podmínkách. Fázový Fresnelův optický člen výrazně snižuje rozměry a hmotnost objektivu, zatímco fluorová vrstva odpuzuje vodu, prach a nečistoty pro vyšší odolnost optiky.

Více o Nikkor 300mm f/4,0 E AF-S PF ED VR

Nikkor 300mm f/2,8 AF-S G ED VR II Nikkor 300mm f/2,8 AF-S G ED VR II

Profesionální sportovní teleobjektiv

Teleobjektiv Nikkor 300 mm se světelností f/2,8G a pokročilým optickým stabilizátorem je určený jak pro zrcadlovky formátu FX (FULL FRAME), tak pro přístroje s menším snímačem DX (APS-C). Na těch ohnisko odpovídá 450mm, což je opravu velmi slušné přiblížení. Díky tomu se výborně hodí na fotografování velmi vzdálených scén i v horších světelných podmínkách jako je například sport, kulturní vystoupení, reportáže, zvířata atd. Díky vlastnímu pohonu AF ostří tento objektiv automaticky na všech zrcadlovkách Nikon.

Více o Nikkor 300mm f/2,8 AF-S G ED VR II

Nikkor 400mm f/2,8 AF-S G ED VR Nikkor 400mm f/2,8 AF-S G ED VR

Výborný teleobjektiv pro focení pohybu

Vysoce světelný superteleobjektiv Nikkor 400mm se světelností f/2,8 je ideální pro sportovní fotografii, fotografování zvířat a velmi vzdálených objektů. Lze ho použít jak na zrcadlovkách formátu FX (FULL FRAME), tak na přístrojích s menším snímačem (APS-C). Objektiv je vybaven pokročilým optickým stabilizátorem VRII a vlastním pohonem AF, takže ostří automaticky na všech současných zrcadlovkách. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 2,9 m.

Více o Nikkor 400mm f/2,8 AF-S G ED VR

Nikkor 500mm f/4,0 AF-S E FL ED VR Nikkor 500mm f/4,0 AF-S E FL ED VR

Přiblíží i velmi vzdálené objekty

Vysoce světelný, snadno ovladatelný superteleobjektiv s excelentní kombinací dlouhé ohniskové vzdálenosti a pohodlného ovládání. Konstruovaný s přihlédnutím k požadavkům digitálních fotoaparátů, vybavený systémem redukce vibrací VR, antireflexní vrstvou Nano Crystal Coat a ochrannou fluorovou vrstvou. Nově objektiv disponuje elektromagnetickou clonou pro konzistentní a přesnější expozici při rychlém sériovém snímání.

Více o Nikkor 500mm f/4,0 AF-S E FL ED VR

Nikkor 600mm f/4,0 AF-S E FL ED VR Nikkor 600mm f/4,0 AF-S E FL ED VR

Foťte velmi vzdálené objekty i za šera

Vysoce světelný superteleobjektiv Nikkor 600mm je vhodný pro fotografování vzdálených objektů v oblasti sportu i přírody a je vybaven systémem optické stabilizace VR, antireflexní vrstvou Nano Crystal Coat a ochrannou fluorovou vrstvou. Na zrcadlovkách s menším DX snímačem (APS-C) se ohnisko prodlužuje na 900mm. Objektiv je vybaven elektromagnetickou clonou pro konzistentní a přesnější expozici při rychlém sériovém snímání.

Více o Nikkor 600mm f/4,0 AF-S E FL ED VR

Nikkor 800mm f/5,6 AF-S FL ED VR Nikkor 800mm f/5,6 AF-S FL ED VR

Pro focení velmi vzdálených objektů

Špičkový objektiv AF-S NIKKOR 800 mm f/5,6E FL ED VR se vyznačuje nejdelší ohniskovou vzdáleností mezi objektivy NIKKOR s pevnou ohniskovou vzdáleností a je ideální volbou pro profesionální fotografy sportu a fotoreportéry.

Více o Nikkor 800mm f/5,6 AF-S FL ED VR

Nikkor 200-500mm f/5,6 E ED VR Nikkor 200-500mm f/5,6 E ED VR

Teleobjektiv s optickou stabilizací

Objektiv poskytuje výjimečný dosah pro focení zvířat v přírodě, ptáků nebo rychlé sporty. Pevná světelnost f/5,6 zaručuje vysoký komfort a plynulou regulaci hloubky ostrosti v celém rozsahu zoomu. Působivý systém redukce vibrací Nikon umožňuje fotografovat časy závěrky až o 4,5 EV delšími než obvykle a zahrnuje režim redukce vibrací SPORT pro sledování rychlých akcí. Elektromagnetická clona zaručuje přesné expozice při použití rychlého sériového snímání.

Více o Nikkor 200-500mm f/5,6 E ED VR

Nikkor 24mm f/3,5D ED PC-E Micro Nikkor 24mm f/3,5D ED PC-E Micro

Objevte krásy architektury

Profesionální širokoúhlý tilt-shift objektiv Nikkor 24mm s korekcí perspektivy (PC-E) a světelností f3,5 je vybaven vysoce kvalitní optikou. Ta je ideální pro snímky architektury, ineriérů a krajiny. Objektiv je vybaven elektronickým řízením clony, ale nedisponuje automatickým ostřením. Primární určení jsou především zrcadlovky formátu FX (FULL FRAME). Použít ho ale lze i na fotoaparátech s menším snímačem DX (APS-C), na kterých se ohnisko přepočítává na 36mm.

Více o Nikkor 24mm f/3,5D ED PC-E Micro

Nikkor 45mm f/2,8D ED PC-E Micro Nikkor 45mm f/2,8D ED PC-E Micro

Kontrola perspektivy a makrofotografie

Objektiv je určen pro fotografování architektury, komerční fotografie a pro krajinářskou fotografii. Objektiv je vybaven otočným mechanismem tilt/shift (vyklápění/vysouvání) a automatickým řízením clony.

Více o Nikkor 45mm f/2,8D ED PC-E Micro

Nikkor 85mm f/2,8D ED PC-E Micro Nikkor 85mm f/2,8D ED PC-E Micro

Technická makrofotografie a kreativita

První teleobjektiv s formátem 35mm na světě, který má možnost vyklápění/posouvání (Tilt/Shift movements).

Více o Nikkor 85mm f/2,8D ED PC-E Micro

Nikon TC-14E II AF-S Teleconvertor 1.4× Nikon TC-14E II AF-S Teleconvertor 1.4×

Prodloužení ohniska bez ztráty kvality

1. Nově upravený vnější design, odpovídající posledním objektivům AF-S Nikkor 2. Prodloužení původní ohniskové vzdálenosti o 40% 3. Snížení světelnosti o jednu clonu 4. Automatické zaostřování v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I Nikkor 5. Nová přední krytka (BF-3A) (lze použít jako krytku těla).

Více o Nikon TC-14E II AF-S Teleconvertor 1.4×

Nikon TC-17E II AF-S Teleconvertor 1.7× Nikon TC-17E II AF-S Teleconvertor 1.7×

Prodloužení ohniska bez ztráty kvality

Kompaktní a lehký telekonvertor s výkonným zvětšovacím faktorem 1,7x, a úbytkem světelnosti pouhých jeden a půl clony při práci s teleobjektivy řad AF-S, AF-I a VR. Hlavní rysy: 1. Kompatibilita s objektivy AF-S a AF-I 2. Kompaktní rozměry s tloušťkou 31,5 mm (pouze o 7 mm více než TC-14E II) 3. Podpora stabilizace obrazu (Nikon VR) 4. Minimální úbytek světelnosti pouhých 1,5 EV 5. Ekologická optická skla. Dodávané příslušenství: Přední krytka (BF-3A), zadní krytka (LF-1), měkké pouzdro (CL-0715).

Více o Nikon TC-17E II AF-S Teleconvertor 1.7×

Nikon TC-20E III AF-S Teleconvertor 2.0× Nikon TC-20E III AF-S Teleconvertor 2.0×

Prodloužení ohniska bez ztráty kvality

Vysoce výkonný telekonvertor s moderní optikou pro mimořádnou kvalitu obrazu. Dvojnásobná efektivní ohnisková vzdálenost určitých objektivů NIKKOR.

Více o Nikon TC-20E III AF-S Teleconvertor 2.0×