Fotografické kurzy
Mistrné zvládnutí fotoaparátů Sony CyberShot RX100

Mistrné zvládnutí fotoaparátů Sony CyberShot RX100

Megapixel společně s firmou SONY pro Vás připravil jedinečný workshop zaměřený na mistrné zvládnutí ovládání a funkcí digitálních fotoaparátů Cybershot, tentokrát konkrétně zaměřený na populární fotoaparáty RX100 a RX100 MK II. Modelová řada RX je velmi specifická na trhu s digitálními kompaktními fotoaparáty – a to jedinečným spojením opravdu velkého snímače velikosti CX s nadstandardní optikou od firmy Carl Zeiss s vysokou světelností a skvělým obrazovým výstupem, srovnatelným s mnohem většími a dražšími přístroji, a to vše ve velmi malém a kompaktním těle.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzůObsah kurzu:

• Seznámení s funkcemi a ovládacími prvky fotoaparát

• Krátké vysvětlení základních fotografických pojmů a vyzkoušení různých nastavení  v praxi

• Ukázky práce s hloubkou ostrosti

• Seznámení s režimy nad rámec automatického módu včetně jedinečného systému několikanásobných expozic

• Rady a tipy pro natáčení kvalitního Full HD videa s kompaktním fotoaparátem

• Praktická ukázka ovládání fotoaparátu a odesílání fotografií pomocí WiFi

• Seznámení s fotoeditačním programem PlayMemories Home

• Možnost vyzkoušet celou řadu příslušenství

• Praktická cvičení během celého kurzu

• Individuální konzultace v průběhu kurzu

Cíl kurzu:
Náplní tohoto kurzu je seznámit účastníky i s těmi nejpokročilejšími možnostmi kompaktních digitálních fotoaparátů Cybershot řady RX, které lze využít ke zlepšení  fotografických technik a fotografií samotných. Objasníme vám základní funkce a pojmy jako jsou například citlivost ISO, vyvážní bílé barvy, korekce a měření expozice, ohnisko objektivu, scénické programy atd. Zároveň se budeme věnovat i pokročilejším režimům a funkcím, ke kterým patří například režimy P/A/S/M, Auto HDR, Plynulé panorama, Kreativní práce s hloubkou ostrosti nebo Obrazové efekty. Část workshopu bude také věnována Full HD videu, kde si ukážeme jak využít fotoaparát Cybershot naplno i pro natáčení pohyblivých obrázků a v neposlední řadě také v poslední době velmi oblíbenou funkcí sdílení fotografií a ovládání přístroje na dálku pomocí integrované WiFi. Během celého kurzu můžete s lektorem konzultovat konkrétní situace a problémy se kterými se ve své fotografické praxi potýkáte. Na závěr se také dozvíte jak velmi jednoduchým způsobem následně upravit fotografie či videa v editačním programu PlayMemories Home.

Cílová skupina:
Kurz Mistrné zvládnutí fotoaparátů Cybershot je určen všem majitelům fotoaparátů řady Cyberhot RX stejně tak jako těm z Vás, kteří nad koupí takového fotoaparátu přemýšlejí a chtějí se o něm dozvědět trochu víc. Pro jeho absolvování není potřeba žádných fotografických znalostí ani zkušeností. Ke každému z účastníků je přistupováno jako k naprostému začátečníkovi a nikdo tak nemusí mít strach z vysoké odbornosti vedení kurzu.

 

Předpoklady pro absolvování kurzu:
• Chuť dozvědět se víc o fotoaparátech SONY Cybershot RX a zároveň se něco nového naučit

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím