Workshop

Módní fotografie v exteriéru: ovládněte techniku blesků a záblesků

Zajímáte se o módní nebo portrétní fotografii a rádi byste se naučili nové kreativní techniky? Tak přesně pro vás je určený workshop s renomovaným fotografem Pavolem Bigošem. Workshop je navržen pro ty, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a naučit se pracovat s pokročilou technikou blesků a záblesků ve venkovních podmínkách. Pavol, vás provede komplexními technikami a podělí se o své praktické know-how. Během workshopu si budete moci vyzkoušet různé metody a postupy a odnesete si povedené snímky s profesionální modelkou. Čtěte více o průběhu workshopu níže.

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede

Pavol Bigoš vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor umělá inteligence a kybernetika. Svou kariéru profesionálního fotografa začal během svého působení ve společnosti Motorola. Postupně se stal žádaným fotografem na svateb, módy a architektury, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Brzy na to založil kreativní studio Pinarto. Díky jeho podnikavému duchu, přátelské povaze a schopnosti vnímat potřeby klientů, úspěšně podniká a vede tým skvělých spolupracovníků.Co vás čeká?

  • Zkušený lektor: Pod vedením uznávaného fotografa Pavola Bigoše získáte hluboké znalosti a cenné praktické zkušenosti. Pavol Bigoš vás provede základy a odhalí různé triky, které dodají vašim fotografiím originalitu a míru profesionality.
  • Praktické know-how: Naučíte se nejen teoretické základy, ale především budete mít možnost si vše vyzkoušet v praxi s modelkou na místě.
  • Profesionální modelka: Během workshopu budete pracovat s profesionální modelkou, což vám umožní vytvořit snímky, které obohatí vaše portfolio. 
  • Pokročilá technika: Budete mít možnost pracovat s tou nejlepší dostupnou technikou na trhu - značkou Profoto. K dispozici bude také celá řada objektivů Sigma. Nemusíte se tak bát, že by vám chybělo nějaké ohnisko a můžete si vyzkoušet i práci s jinými než jste zvyklí. 

První část: Teorie a příprava

15-16:00

V úvodu workshopu se zaměříme na důležitou teorii, kterou budete potřebovat pro praktickou část. Naučíte se základy a pokročilé techniky práce s blesky, přičemž se seznámíte s konkrétními funkcemi blesků značky Profoto. Tento úvodní blok je klíčový pro pochopení principů, které budete aplikovat v exteriéru.

 

Druhá část: Praktické cvičení v exteriéru

16-18:00

Po teoretickém úvodu se přesuneme do venkovního prostředí, kde si budete moci vyzkoušet různé typy svícení. Zaměříme se na hledání optimální harmonie mezi denním světlem a záblesky pomocí technik jako je práce s barevnou teplotou, použití světelných modifikátorů a nastavení intenzity světla. Pod vedením lektora si procvičíte konkrétní scénáře a nastavíte si světla tak, aby vaše fotografie dosáhly profesionální úrovně.

 

Je workshop vhodný pro vás?

Akce je pro všechny fotografy, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a zvýšit svou profesionalitu. Blesky a záblesky jsou pro řadu začínajících fotografů obávaná technika, Pavol vám však ukáže jak se z ní může stát váš neodmyslitelný pomocník. Rozhodně to není tak komplikované, jak se může na první pohled zdát. Ve světě profesionální fotografie je pak umění správného užití zábleskových světel téměř podmínka. Workshop je vhodný také pro profesionály, kteří by si rádi získali kreativní inspiraci. 

 

Co s sebou?

  • Plně nabitý fotoaparát, ideálně bezzrcadlovku
  • Paměťovou kartu

Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.