Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma

Přidejte se! Zúčastněte se naší celoroční soutěže. Přihlásit do soutěže

Téma měsíce Mrazivé okamžiky

Tepová frekvence stoupá, dech se zrychluje a ledový vítr bičuje promrzlou tvář. Pokoření další výzvy je na dosah. Zima otevřela svou náruč všem, kteří prahnou po požitku z rychlosti. Někteří sportovci se pouští do kousků, na které si obyčejný smrtelník netroufá ani pomyslet. Vydejte se hledat nová dobrodružství do světa zimních sportů. Chopte se svého fotoaparátu a pořiďte snímky, které ostatním rozproudí krev v žilách. Předveďte svůj osobitý pohled na zimní sporty, jejichž synonymem je rychlost.

Jakub Frey, garant měsíce

Fotograf Jakub Frey, ambassador společnosti Canon, začal před 16 lety focením extrémních, především zimních, sportů a u akční fotografie zůstal dodnes. Ve…

Číst dál

Technika garanta

 • Canon EOS 5DS R tělo
 • Canon EOS 1D Mark IV tělo
 • Canon EF 70-200mm f/2,8 L IS II USM
 • Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM
 • Canon EF 50 mm f/1,2 L USM
 • Fotograf Jakub Frey, ambassador společnosti Canon, začal před 16 lety focením extrémních, především zimních, sportů a u akční fotografie zůstal dodnes. Ve 22 letech vstoupil díky focení do online magazínu Freeride.cz, kde založil a po sedm let vedl lyžařskou sekci. Náplní magazínu Freeride.cz byly kromě článků a fotografií i videa, tím se Jakub dostal ke kameře. Kameramanské období vyvrcholilo dvěma úspěšnými dokumenty z prostředí extrémních sportů - "Knocking on heavens door" a "Aljaška v prašanu". Oba dokumenty získaly mnoho českých i mezinárodních ocenění.
 • Kamera nakonec zavedla Jakuba do několika českých televizí, kde za 4 roky natočil a sestříhal nespočet tv pořadů a dokumentů. Nyní již pátým rokem soustředí všechen pracovní čas výhradně na focení. Pravidelně fotí pro tištěné magazíny jako MAXIM, AUDI, Mercedes-Benz, Pařížská street, MOTO house, WATCH it, Travel Digest... Mezi pravidelné klienty patří např. Red Bull, Nord Blanc, Ministerstvo financí ČR, Freeridecamps.cz, MILLET...
 • V tuto chvíli Jakub pracuje na několika projektech, které budou završeny první publikací a sérií výstav.
 • http://www.jakubfrey.cz/

Jakub Frey, garant měsíce

Fotograf Jakub Frey, ambassador společnosti Canon, začal před 16 lety focením extrémních, především zimních, sportů a u akční fotografie zůstal dodnes. Ve 22 letech vstoupil díky focení do online magazínu Freeride.cz, kde založil a po sedm let vedl lyžařskou sekci. Náplní magazínu Freeride.cz byly kromě článků a fotografií i videa, tím se Jakub dostal ke kameře. Kameramanské období vyvrcholilo dvěma úspěšnými dokumenty z prostředí extrémních sportů - "Knocking on heavens door" a "Aljaška v prašanu". Oba dokumenty získaly mnoho českých i mezinárodních ocenění.

Kamera nakonec zavedla Jakuba do několika českých televizí, kde za 4 roky natočil a sestříhal nespočet tv pořadů a dokumentů. Nyní již pátým rokem soustředí všechen pracovní čas výhradně na focení. Pravidelně fotí pro tištěné magazíny jako MAXIM, AUDI, Mercedes-Benz, Pařížská street, MOTO house, WATCH it, Travel Digest... Mezi pravidelné klienty patří např. Red Bull, Nord Blanc, Ministerstvo financí ČR, Freeridecamps.cz, MILLET...

 V tuto chvíli Jakub pracuje na několika projektech, které budou završeny první publikací a sérií výstav.
http://www.jakubfrey.cz/

Technika garanta


Sbalit

Vhodné vybavení pro focení tématu
Mrazivé okamžiky

Nevíte si s tématem rady? Pomůžeme vám!

Co můžete tento měsíc vyhrát?

Sbírejte zároveň body do roční soutěže. Vítězové si rozdělí ceny v celkové hodnotě přes 160 000 Kč!

Partnerem tématu je společnost Canon 

Objevte zrcadlovky, bezzrcadlovky a objektivy značky Canon

 • Speciální cena partnera Canon

  Speciální cena partnera Canon

  Exkluzivní dvoudenní (4. - 5. 3.) workshop Canon v zahraničí all inclusive s možností vyzkoušení profesionální techniky Canon v terénu. Výherce speciální ceny vybírá garant kola.

 • 4. - 8. místo, cena partnera Canon

  4. - 8. místo, cena partnera Canon

  USB flashdisk

 • 9. - 10. místo, cena partnera Canon

  9. - 10. místo, cena partnera Canon

  Termoska Canon

 • 11. - 13. místo, cena partnera Canon

  11. - 13. místo, cena partnera Canon

  Láhev na vodu Canon

Články k aktuálnímu tématu

Všechny články Skrýt

Soutěžní fotografie

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr Messenger od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím