003022
zkopírováno do schránky
MSI StarReader 52 in 1 + SIM
Sháníte MSI StarReader 52 in 1 + SIM?
„MSI StarReader 52 in 1 + SIM“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.05.2011
Alternativy k již neprodávanému MSI StarReader 52 in 1 + SIM
Alternativy k již neprodávanému MSI StarReader 52 in 1 + SIM
Hama fotorůžky samolepící, transparentní, 500 ks
90 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Nikon sluneční clona HB-CP1 pro P1000/P1100
890 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

První kalibrace se specialistou
990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178




Komentáře
PHzP
Tu si pořiďte. Funguje bez problémů.
Petr H. z Plzně, 20. 5. 2010 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
PHzP
Petr H. z Plzně, 20. 5. 2010 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
PHzP
vlastním tuhle čtečku, která mě nezklamala. Můj syn vlastní digitální kompakt Canon a má v něm kartu SDHC. Tato čtečka mi ji přečetla. Já sám vlastním Canon EOS 50D a mám zatím dvě karty CF. Jednu 2G Apacer a druhou 4G Sandisk Extreme III. Čtečka mi je čte bez problémů. Jen doporučení: mazání snímků a formátování karty výrobce doporučuje vždy ve fotoaparátu. Nikdy by se to nemělo provádět pomocí počítače ve čtečce. Může pak dojít k poškození karty. To jsou slova výrobce fotoaparátů. Je to na každém jak se rozhodne.
Petr H. z Plzně, 20. 5. 2010 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
P
Pavel, 5. 12. 2008 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
t
tom, 6. 11. 2008 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
M
Mám tuto čtečku již dlouho. SDHC karty nepodporuje.
"Co se týče xD karet, tak NIKDY nestrkejte originální xD karty Olympus do ničeho jiného než do originálních čteček Olympus, protože jinak si koledujete o zničení karty!!!" Bohužel jsem tuto radu technika servisu Olympus na Evropské poslechl až po dvou reklamacích xD karet :-(
Ve fotolabech už jsem potkal pár nešťastníků, kteří takhle přišli o fotky poté, co použili čtečku v automatu na tisk. Ještě že jsem už přešel na Canon :-)
V době, kdy jsem čtečku kupoval byla OK, ale nyní doporučuji něco novějšího s podporou SDHC a raději bez "podpory xD, aby to nesvádělo zkusit :-)".
MarF, 18. 7. 2008 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 3. 2008 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
f
fknnrkfnkv!, 20. 3. 2008 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
k
při instalasi to hází File open error (1) na různých pc i stažená verze z msi. Má někdo zlušenosti :
Kratina
kratina, 19. 9. 2007 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
t
tomas, 13. 9. 2007 |MSI StarReader 52 in 1 + SIM |Reagovat
Všechny dotazy (16)